Jump to content
Sign in to follow this  
Kawa

[eGaming Weekly Interview] Idei / Propuneri / Sugestii

Recommended Posts

Am facut acest topic pentru a va asculta propunerile si sugestiile pentru eGaming Weekly Interview.

 

Daca tu crezi ca o intrebare se poate potrivi pentru toti invitatii, atunci aici este locul unde o poti pune si eu, probabil, o voi adauga in setul meu. Orice idee pentru a atrage userii este binevenita.

 

Va rog sa postati o idee pertinenta si nu doar de dragul de a face +1. Altfel, va voi pedepsi.

Edited by Kawasaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Î: Ce persoane de pe eGaming cunoști in viața reala?

î: Ai prieteni care i-ai cunoscut in viața reala cu ajutorul eGaming-ului? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

î: Ai prieteni care i-ai cunoscut in viața reala cu ajutorul eGaming-ului? 

 

A fost pusa in lista :) Inca astept idei noi de intrebari sau activitati pe care doriti sa le organizez inainte, in timpul sau dupa interviu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Î:Care este porecla ta in viata reala si pe samp? Sau alta varianta

Cum te poreclesc prietenii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I:Ar vrea sa guste din mancarea pe care o fac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care crezi ca e cel mai bun player la deagle?Si spunei ca ala pe care l-a demis acu vreo saptamana l-a intrebat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intrebare: Ce parere are despre membrii actuali din Yakuza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am facut acest topic pentru a va asculta propunerile si sugestiile pentru eGaming Weekly Interview.

 

Daca tu crezi ca o intrebare se poate potrivi pentru toti invitatii, atunci aici este locul unde o poti pune si eu, probabil, o voi adauga in setul meu. Orice idee pentru a atrage userii este binevenita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propun sa se adauge in interviu, urmatoarele intrebari:

  • Care sunt lucrurile care te atrag la comunitatea eGaming?
  • Care este sectiunea ta favorita de pe forumul comunitatii?
  • Ce ai schimba la comunitate daca ai fi owner?
  • Ce servere de gaming ti-ar place sa se deschida in aceasta comunitate?
Edited by quinT

Share this post


Link to post
Share on other sites

O activitate faina si distractiva ar fi sa il pui sa cante / sa imite pe cineva :)) , ne-am distra si noi cat presupun si el ( ramane la alegerea lui ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Propun sa se adauge in interviu, urmatoarele intrebari:

  • Care sunt lucrurile care te atrag la comunitatea eGaming?
  • Care este sectiunea ta favorita de pe forumul comunitatii?
  • Ce ai schimba la comunitate daca ai fi owner?
  • Ce servere de gaming ti-ar place sa se deschida in aceasta comunitate?

 

 

Ultimele 2 acceptate.

 

O activitate faina si distractiva ar fi sa il pui sa cante / sa imite pe cineva :)) , ne-am distra si noi cat presupun si el ( ramane la alegerea lui ).

 

Ma voi gandi la asta, deocamdata nu zic nici nu, nici da.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut Kawasaki, as vrea sa propun urmatorul lucru:

 

Avand in vedere faptul ca foarte multe persoane se plang de acele reclame de pe hitbox, care sunt incomfortabile, m-am gandit ca ai putea sa pui in topicul Tutorial si info, o recomandare cu pluginul ADBlock.

[Pentru cei care nu stiu, ADBlock este un plugin care blocheaza reclamele]

Se pare ca acele reclame chiar ii deranjeaza pe unii si ma gandesc ca nu au aflat de acest plugin.

Presupun ca si tu vrei ca totul sa decurga cum trebuie pe parcursul interviului, si aceasta este o modalitate prin care putem sa scapam de acele inconveniente pe chat, si sa ne axam asupra intrebarilor si discutiilor pe baza temei stabilite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai o idee/propunere pentru eGaming Weekly Interview? Posteaza aici


Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest wLLy

Propun ca eGaming Weekly Interview sa aiba doua tipuri de interviuri, care sunt acestea vedeti mai jos.

  • Interviu normal, cu un singur invitat.
  • Interviu dublu, cu doi invitati. Cred ca ar fi mult mai interesant sa avem 2 invitati intr-un interviu si ar fi mai multe lucruri de discutat, mai multi useri curiosi.
Edited by wLLy

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Propun ca eGaming Weekly Interview sa aiba doua tipuri de interviuri, care sunt acestea vedeti mai jos.

  • Interviu normal, cu un singur invitat.
  • Interviu dublu, cu doi invitati. Cred ca ar fi mult mai interesant sa avem 2 invitati intr-un interviu si ar fi mai multe lucruri de discutat, mai multi useri curiosi.

 

 

A mai fost discutata aceasta propunere cu 2 invitati.Nu este o idee rea dar nu putem intervieva 2 membrii deodata.Pot aparea certuri intre invitati,sau fel si fel de alte lucruri 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest wLLy

A mai fost discutata aceasta propunere cu 2 invitati.Nu este o idee rea dar nu putem intervieva 2 membrii deodata.Pot aparea certuri intre invitati,sau fel si fel de alte lucruri 

Pai sa se cunoasca intre ei invitatii, ca asa cum ai spus si tu sunt unii care au conflicte. Daca stiu cu cine o sa fie "coleg" in interviu eu spun ca o sa fie ok. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai sa se cunoasca intre ei invitatii, ca asa cum ai spus si tu sunt unii care au conflicte. Daca stiu cu cine o sa fie "coleg" in interviu eu spun ca o sa fie ok. :)

Nu prea am aceasta posibilitate.Principalul motiv ti l-am spus iar al doilea motiv ar fi Interfata live-ului.Nu imi permite sa pun 2 invitati pentru ca asfel nu ar mai aparea chenarul cu Chat-ul si Announcement..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propun ca eGaming Weekly Interview :

 

1) Ar fi mult mai atractiv un Interviu daca ar fi si alte surprize si alte intrebari mai cu rost sa zic asa !

2) La cate o editie sa fie invitatii 2 membrii dintr-o factiune si sa dezbateti anumite subiecte .

3) Dupa cum a zis si WILL1AM , ar fi frumos daca ai putea sa chemi intreaga echipa de "Admini , Leaderi , Helperi !

Parerea mea ...

Edited by scoobyys

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propun ca eGaming Weekly Interview :

 

Cand decizi tu sa fie chemat fiecare moderator in parte de pe forum , si sa explice ce ar fi bine pentru Sectiunea lui si ce nu! si anumite puncte de vedere:)

 

PS: Scuze de double post dar nu am putut da EDIT !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propun ca eGaming Weekly Interview :

 

1) Ar fi mult mai atractiv un Interviu daca ar fi si alte surprize si alte intrebari mai cu rost sa zic asa !

2) La cate o editie sa fie invitatii 2 membrii dintr-o factiune si sa dezbateti anumite subiecte .

3) Dupa cum a zis si WILL1AM , ar fi frumos daca ai putea sa chemi intreaga echipa de "Admini , Leaderi , Helperi !

Parerea mea ...

 

 

Propun ca eGaming Weekly Interview :

 

Cand decizi tu sa fie chemat fiecare moderator in parte de pe forum , si sa explice ce ar fi bine pentru Sectiunea lui si ce nu! si anumite puncte de vedere:)

 

PS: Scuze de double post dar nu am putut da EDIT !

 

Am sa introduc pe parcurs si alte intrebari.. 

Nu pot face cu 2 membrii,am explicat de ce

Am sa fac tot posibilul sa chem adminii si helperii numai ca nu toti vor

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...