Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SunyKristina

Prezentare Suny

Recommended Posts

Nick-ul tau: Suny

Nume: Παπαδoπουλος

Prenume: kριστiνα (Kristina)

Varsta: 25.03.1989

Locatia: Ilfov

Jocul/rile Preferat(e): majoritatea RTS-urilor imi place sa imi pun mintea la treaba , samp , metin , joculete pe facebook etc.

O scurta descriere despre tine: Ma numesc Kristina , imi place sa cunosc oameni noi , sa imi fac prieteni , sa socilizez , imi place sa citesc foarte mult , emisiunile politice si cele de cultura generala de pe Discovery sau National Geographic , echipa mea favorita din Romania e Steaua (se stie) . Sunt de nationalitate romana , desi m-am nascut si am copilarit in Grecia pana in anul 1993 cand am venit in Romania , tara pe care nu pot sa spun in cuvinte cat o pretuiesc. Sunt nationalista convinsa , urasc minciuna sub toate aspectele ei si , ma relaxeaza dupa o zi de munca , stresanta , sa pierd vremea pe un joc , sau sa am o activitate online . Sunt o fire vesela , joviala si imi place sa fac lumea sa se simta bine in jurul meu adeseori facand poante si spunand bancuri . Sunt total dezinhibata , nu exista subiecte inabordabile de catre mine si imi place sa am de a face cu oameni deschisi la minte , si veseli . Sunt in zodia Berbecului si ma regasesc total . Sunt foarte greu de enervat , dar cand o fac e dezastru , si tot ce imi doresc aici este sa petrec un timp cat mai placut alaturi de voi , restul comunitatii . Ca sa fiu foarte sincera cu voi , e a 3-a saptamana de cand ma joc acest joc , care ma fascineaza pe zi ce trece .

De unde ai aflat de eGaming: m-a ajutat motorul de cautare google si niste cunostiinte pe facebook.

O poza cu tine(sa vedem si noi cu cine stam de vorba,nu este neaparat sa pui o poza): poza de la profil + www.facebook.com/suny2589

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit !

O ședere cât mai interesantă să ai.

 

P.S.: De mult n-am mai văzut o descriere așa de amplă.

P.S.2.: Cum îți pun Metin 2 și jocurile de pe Facebook mintea l-a treabă?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome. Sa ai o sedere cat mai placuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit !

O ședere cât mai interesantă să ai.

 

P.S.: De mult n-am mai văzut o descriere așa de amplă.

P.S.2.: Cum îți pun Metin 2 și jocurile de pe Facebook mintea l-a treabă?

nu ai fost atent :P RTS-urile (Real-Time Strategy) imi pun mintea la treaba . Metin2 am jucat din 2005 pana acum , in ianurie , mai mult ca sa am ce face online , si joculetele pe facebook , sunt minunate cand de exemplu astept sa plece sefu sa ma duc si eu acasa , merege un candycrush =) sau flappy bird ... in plus nu am mouse si deci ... pana iau stau pe bara cu altfel de jocuri complexe :> multumesc de urarile de bun venit tuturor !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit pe comunitatea eGaming Kristina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome:>.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit Kristina !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit! Multe chestii in comun, 1989, zodia berbec, Drept, pana si faza cu "Sunt foarte greu de enervat , dar cand o fac e dezastru" :)) Have fun!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit :) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit printre noi :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

"WELCOME" cristina 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit! Multe chestii in comun, 1989, zodia berbec, Drept, pana si faza cu "Sunt foarte greu de enervat , dar cand o fac e dezastru" :)) Have fun!

:> de obicei ma am bine cu nativii berbecului sau descendentii din berbec , deci , presupun ca o sa ne avem bine !

 

Multumesc tuturor pentru primirea calduroasa :* la care sincer nu ma asteptam :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Multumesc tuturor pentru primirea calduroasa :* la care sincer nu ma asteptam :>

Welcome!

Nu te asteptai?Pe bune,esti fata,asta e un lucru nou pentru `marea majoritate`..Have fun!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome Kristina !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome Papadopoulos! (Asta mi-a dat la google translate)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ai venit ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...