Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BATONASH

eG TV - The drifter

Recommended Posts

  • Titlu oficial: eG TV=>The drifter. 

  • Data lansării: 30.03.2014

Gen:Race

Durată:5.16

Scurtă prezentare:Cateva curse de drifting

https://www.youtube.com/watch?v=MC4pNUlMPNU

Programe folosite:Fraps,saCamHack,Corel VideoStudio Pro X6

P.S Am spus ca revin cu ceva frumos si am facut-o sper sa va placa(like)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spune-mi si mie,ce a fost asta? Un mesaj penibil la inceput si 5 minute de condus un sultan? asta ti se pare film? E cam penibil asa. Scuze ca te critic,dar asta e adevarul.Nu poti sa filmezi 5 minute pe Mihai cum conduce o masina. Asta nu e film,e bataie de joc. Gen: Race,iti sugereaza ceva? Puteai sa faci ceva mai frumos,o cursa intre 6 mafioti si 1 medic,in care medicul sa le ia bani la toti.. si multe altele,dar nu asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu prea are sens , dar oricum Felicitari pentru munca depusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovidiu te bagi peste tot vezi de treaba ta! Daca u esti mai bun fa u altu cu ideile tale  bune "Geniule" si lasane ! GG Snn , a iesit mai bn decat ne asteptam :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spune-mi si mie,ce a fost asta? Un mesaj penibil la inceput si 5 minute de condus un sultan? asta ti se pare film? E cam penibil asa. Scuze ca te critic,dar asta e adevarul.Nu poti sa filmezi 5 minute pe Mihai cum conduce o masina. Asta nu e film,e bataie de joc. Gen: Race,iti sugereaza ceva? Puteai sa faci ceva mai frumos,o cursa intre 6 mafioti si 1 medic,in care medicul sa le ia bani la toti.. si multe altele,dar nu asta.

Eu m-am insipirat si din alte jocuri,logic ca n-ai cum sa intelegi,bataie de joc esti tu ca vii aici sa postezi numa sa te afli in treaba.Nu mai are rost sa dau explicatii ca tot nu o sa intelegi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti-ai pus GoPro-uri pe masina :>

Felicitari pt munca depusa! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Snn : Nu frate,inteleg ca te-ai inspirat din alte jocuri,dar nu prea are sens,asta spun. In primul rand prima data ai introdus textul ala,ca cursa e aproape si ar trebui sa se pregateasca,ai fi putut pune dupa minutul 4 sa zicem,dupa ce umblase peste tot cu sultanul.. sa-l fi pus la mai multe curse cu diferiti mafioti cunoscuti. Sa le fi luat bani,mafiotii sa-l urmareasca si etc. Nu am nimic cu tine,dar sincer..

@ Mitza : Nu stiu cine esti,dar vad ca esti asa aiurea. Ti se pare tie ca te-as fi bagat eu in seama? iti dau un capac iti aplauda urechile. Nu spun mai multe. Salut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna treaba sNNiK3rs . 

Felicitari pentru muca depusa a iesit mai bine dacat celalat ma refer la grafica....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am 3 sfaturi pentru tine

1.Lucreaza la lag si calitate,iti sacadeaza videoul

2.Invata sa lucrezi in Sony Vegas sau macar sa modifici rezolutia,pe un 1280 macar,sa scapi de patratelul ala din full screen(dungile din parti)

3.Incearca sa creezi actiune,pentru ca unii se plictisesc sa vada 5 minute de condus sultan

 

O chestie imi place de aici,cum ai pus sunetele acelea,aia ti-a iesit bine.

Deci pentru inceput e oke,stiu ca nu ai cu cine sa faci videouri dar incearca sa gasesti situatii pline de actiune

Si iti spun inca odata,daca ai putea sa incepi in sony vegas..ar fi mult mai bine deoarece eu consider ca e si mai usor in sony vegas,dispune o calitate a videourilor mai buna,efecte mai complexe,frumoase etc

 

Inca o data iti spun felicitari,si cei care comenteaza atat va spun : Ati facut voi vreun video ? Daca nu,nu veniti cu criticile si incepeti sa faceti si voi un video si puneti-va in situatia lui

 

Salut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am sa tin cont de aceste sfaturi,nu am nevoie de Sony vegas,imi place mai mult programu pe care il folosesc acuma,iar problema cu lag-ul nu pot pot rezolva am un pc mai slab...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snn claritatea e mult mai buna decat la ceelelalte,sunetele frumoase.

Dar cum a spus si sHout incearca sa creezi ceva plin de actiune.

 

@Ovidiu am vazut ca peste tot critici,ar trebui sa il critici si pe DStefan ca nu e bun,te astept cu un videoclip.

 

Buna treaba,gg sn1 pentru munca depusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...