Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Daniels

[Respins][Sugestie] De vanzare la shop Enchated Book

Recommended Posts

Nick: Daniels
Sugestie: Propun dupa cum spune titlul sa se adauge la shop un repart pentru Enchanted Book, 
Cu ce ar ajuta playerii?
De exemplu: Daca vrei o sabie cu Fire Aspect ca sa nu mai stai 3 anii sa faci lv si nici sa nu iti pice la Enchant , sa poti merge sa o cumperii la shop,Normal sa coste mult de exe: in jur de 20k in sus  una depide si de cat de buna si folositoare este,si ar face si jocul mai interesant. :D 
Multumesc,astept parerile cu PRO/ CONTRA  :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu unul consider ca un server ce doreste sa se numeasca "Survival PvP" trebuie sa se mentina cat mai simplu, fara a oferi jucatorului posibilitatea de a deveni mai puternic in scurt timp. In plus prin enchanturi puternice demonstrezi activitatea ta de joc si atragi atentia inamicilor ceea ce ii confera un plus in sistemul PvP. Chiar daca serverul este modat pana la limita cu Spleef , PvP Arena , MobFarm , PigFarm si altele consider ca nu mai necesita nimic in plus.

In concluzie, sunt
CONTRA adaugari de Enchant Book la Shop .

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ce este un repart ?

2 CONTRA ! De ce contra ? Pentru ca , cum a zis si Guard mai sus este un server Survival PVP , dupa ce ca sunt o multime de chestii ajutatoare pe server mai vrei si enchanted book ? Mi se pare o prostie, faci level si enchantezi .. dorinta este sa iti iasa ceva bun si ai sa te chinui sa iti iasa , nu sa ai totul asa "free" . Deci raman la decizia mea CONTRA !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doamne, voi nu ştiţi ce pierdeţi dând contra

Oricum is pro

repart înseamnă ca un fel de raft dar mai mare

Raft de magazin sa ştiţi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra!

Eu unul consider ca un server ce doreste sa se numeasca "Survival PvP" trebuie sa se mentina cat mai simplu, fara a oferi jucatorului posibilitatea de a deveni mai puternic in scurt timp. In plus prin enchanturi puternice demonstrezi activitatea ta de joc si atragi atentia inamicilor ceea ce ii confera un plus in sistemul PvP. Chiar daca serverul este modat pana la limita cu Spleef , PvP Arena , MobFarm , PigFarm si altele consider ca nu mai necesita nimic in plus.

In concluzie, sunt
CONTRA adaugari de Enchant Book la Shop .

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respins

 

 

Closed

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...