Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Blondu313

eG TV - Narcissimillus[RO] - Random Frags CS:GO

Recommended Posts

  • Titlu oficial: Narcissimillus[RO] - Random Frags CS:GO

  • Data lansării: 27/04/2014

Gen: Jocuri Video

Durată: 4:46

Scurtă prezentare: Fraguri random din cs:go; 1 glont pentru 1 frag in 2 secunde (pana la 4 fraguri in 8 secunde); headshot-uri precise/din reflex.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dpmdv este prea lung pentru un movie frag, probabil daca puneai efecte mai interesante era ok :) Anyway, gj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

La 1:55 l-a omorat Clon pe PewDiePie, poate apari si tu intr-un gameplay de al lui, dar nu stiu daca el este adevaratul.

Revenind la videoclip: Dai lectii de CS:GO? :)) Frumos editat si mai astept videoclipuri de genul asa ca am dat Subscribe si Like! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dpmdv este prea lung pentru un movie frag, probabil daca puneai efecte mai interesante era ok :) Anyway, gj :D

 

Da, stiu, ideea e ca a trebuit sa fac ceva sa se sincronizeze cat de cat cu melodia de pe fundal, oricum fragurile astea au fost facute intr-o zi, ca aveam mult demo-uri cu ace-uri, 1vs4 + defuse etc. si chestii mult mai interesante pe care din pacate le-am pierdut fiindca a trebuit sa-mi reinstalez cs:go-ul si am uitat sa le salvez. In orice caz, asta n-o sa fie ultimul frag movie, mai urmeaza, cand mai am timp si o sa le fac mai scurte... :D

 

La 1:55 l-a omorat Clon pe PewDiePie, poate apari si tu intr-un gameplay de al lui, dar nu stiu daca el este adevaratul.

Revenind la videoclip: Dai lectii de CS:GO? :)) Frumos editat si mai astept videoclipuri de genul asa ca am dat Subscribe si Like! :)

Nu stiu, asta ma intrebam si eu xD (legat de PewDiePie)

Mersi, cum ziceam o sa mai urmeze videoclipuri de genul, poate si cu putine strategii xD

 

Multumesc de pareri!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezi cum faci poate apar si eu pe-acolo ;;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Editul e destul de frumos..intro-ul chiar imi place cum l-ai realizat si sincronizat pe melodie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...