Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Blondu313

eG TV - CS:GO - Narcissimillus[RO] - EPIC Ninja Defuse

Recommended Posts

Gen: Jocuri Video

Durată: 1:14

Scurtă prezentare: Cine are nevoie de arma cand ai un defuse kit, un smoke si un flash *-*, asa se castiga runda ca un ninja xD

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce-i drept a fost si cam chior omul :)) Sau poate joaca 4:3 desi in pozitia aia, cred ca puteai vedea omul. Anyway, gj :D Cand joci cu mine nu faci asemenea lucruri :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce-i drept a fost si cam chior omul :)) Sau poate joaca 4:3 desi in pozitia aia, cred ca puteai vedea omul. Anyway, gj :D Cand joci cu mine nu faci asemenea lucruri :(

Ehee, am invatat unele chestii noi recent si incerc sa le folosesc ^-^, oricum mai mereu la aceste ninja defuse-uri e greu sa eviti contactul vizual, chiar daca folosesti flash-uri, de cele mai multe ori, inamicul e concetrat in punctul din mijloc sau celelalte colturi de unde e cel mai probabil sa vina ceilalti supravietuitori. In fine acum depinde si de ce setari au, si mai intervin si alti factori :D urmeaza cel mai probabil o compilatie cu mai multe ninja defuse-uri xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nice one. Fata de ultimu' film vad ca asta nu tremura asa mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca am sa fac si eu unul, numai sa posteze Litz la topicul meu :-"

 

LE: Cum schimbi pozitia camerei? Ca ma cam bate partea asta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca am sa fac si eu unul, numai sa posteze Litz la topicul meu :-"

 

LE: Cum schimbi pozitia camerei? Ca ma cam bate partea asta :D

 

Folosesti Shift + numarul jucatorului pe care vrei sa fii spec din pozitie exterioara, ca sa revii la pozitia initial trebuie sa apesi din nou pe un numar al unui jucator.

ex: SHIFT + 1 ma duce spec in pozitia exterioara a jucatorului ce ocupa pozitia 1, apas 1 din nou, ma rede din modul first person.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...