Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

TeodorIvascu

[sugestie] Noi eventuri

Recommended Posts

Nick: Jack06 

Sugestie: 1. Sa se faca noi eventuri care sa constea in curse cu cai, lupte in coloseum, catarari pe munti(copaci, etc) , rezolvari de labirinturi,etc. .

Multi o sa se intrebe "De ce ?" 

Pai sa va zic ca daca raspundem la intrebari nu-i aventura sau concursul care ne-ar placea tot timpul.

2. Si niste premi considerabile nu ex.: Jack06 win ----->/pay Jack06 5.000 .

Nu! sa se dea protecti(dupa parerea mea de emerald) sau premi in bani ce consta de la 15.000 in sus la aceste eventuri foarte grele. 

3. Si sa fie la aceste eventuri si eventuri de team( echipa). 

P.S.: Am dat o sugestie mai de mult de /warp mobarena si a fost acceptata de VRazvan si vad ca nu au mai facut-o.  

Va astept parerile PERSONALE .

Share this post


Link to post
Share on other sites

O arena PVP pt factiunii sa faca Razvan  >:)  >:)  >:)  >:)  >:) 
PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frate nu te supara pe mine dar ai o romana de balta, probabil femeia de servici a inceput sa-ti dea lectii de romana. Eu unu nu inteleg de ce vrei event peste event peste event? Serverul este SURVIVAL si PvP, scopul acestui mod este de a supravietuii intr-un mediu multiplayer. Mai bine se facea serverul 4fun si puteati juca numai HungerGames , Race , PvP arena si toate rahaturile de moduri. In plus eu unu nu inteleg de ce au fost infiintate PigFarm,MobFarm,FoodShop si Forest caci strica toata calitatea modului, eu unu tot ce fac este sa omor blaze si sa vorbesc cu Radian, nu tu pvp ca stai cu emeraldu' pe cap, nu tu hunting ca aveti bani, nu tu sansa de a incerca sa iti procuri tu sigur itemele ca ai shop, e o cretinitate faptul ca vrei mai mult. Repet este un server SURVIVAL si asa doresc sa ramana, in concluzie sunt CONTRA

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MardareCristian E un joc Have a fun ca intri tu si vrb cu radian si omori blaze asta e treaba ta nu ne intereseaza,plus jocul este mai interesant daca ar fi event daca punem asa problema ta nici shop nu ar trebui sa avem aproape nimic,Pigfarmul a fost facut pt playerii care nu au ferme de animale sa isi procure de mancare,mobfarmul pt xp pt enchant,aceste chesti sunt pe fiecare servere de mc nu inteleg de ce tot te alarmezi atata nu vezi ca sunt niste eventui praf,si partea 2 ca el nu stie romana asta e treaba lui poate nu stie sa scrie bine la tastatura da in realitate stie sa vorbeasca romana ca doar nu e ungur nu te mai apuca tu sa comentezi aiurea toti facem greseli nu suntem toti Mr Perfect.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie mi-ar placea ceva de gen labirint..la restu nu ma pronunt

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

1. Sa se faca noi eventuri care sa constea in curse cu cai, lupte in coloseum, catarari pe munti(copaci, etc) , rezolvari de labirinturi,etc. .

 

 

 In privinta eventurilor de tip puzzle am o idee  de event automatizat. Momentan lucram si la alte arene pentrue duele si tot felul.

 Momentan din 3 arene doar una este gata iar restul doar cat sunt schitate si urmeaza a fi modificate. Mai multe detalii o sa primiti in update-ul urmator al serverului.

 

 Si niste premi considerabile nu ex.: Jack06 win ----->/pay Jack06 5.000 .

 

 

Din ce stiu eventurile mele sunt organizate in media sumelor spuse de tine. Nu toate eventurile sunt organizate de catre cei cu GM.

Exemplu eventul ,,dirt house" cred ca a fost un event destul de interesant ce vreau sa il redeschid pe viitor insa ma mai gandesc. A avut ceva premii destul de interesanta si oferite de catre Radian.

 

Si sa fie la aceste eventuri si eventuri de team( echipa). 

 

 

Arenele la care lucram vor fi pentru echipe.

 

----------------------------------

 

 

 

Am dat o sugestie mai de mult de /warp mobarena si a fost acceptata de VRazvan si vad ca nu au mai facut-o.  

 

Am avut o idee de instante ori de ceva timp am fost prins in tot felul de probleme personale ce nu imi ofereau timpul necesar sa implementez pe server asa ceva.

 

 

LE: Las acest topic deschis sa mai vad cateva pareri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frate nu te supara pe mine dar ai o romana de balta, probabil femeia de servici a inceput sa-ti dea lectii de romana. Eu unu nu inteleg de ce vrei event peste event peste event? Serverul este SURVIVAL si PvP, scopul acestui mod este de a supravietuii intr-un mediu multiplayer. Mai bine se facea serverul 4fun si puteati juca numai HungerGames , Race , PvP arena si toate rahaturile de moduri. In plus eu unu nu inteleg de ce au fost infiintate PigFarm,MobFarm,FoodShop si Forest caci strica toata calitatea modului, eu unu tot ce fac este sa omor blaze si sa vorbesc cu Radian, nu tu pvp ca stai cu emeraldu' pe cap, nu tu hunting ca aveti bani, nu tu sansa de a incerca sa iti procuri tu sigur itemele ca ai shop, e o cretinitate faptul ca vrei mai mult. Repet este un server SURVIVAL si asa doresc sa ramana, in concluzie sunt CONTRA

 

daca tu crezi ca ma ameniti , si ca imi dsai contra ma sperii sa stii ca cum ti-a zis daniels ar fi mai distractiv

cum pe alte servere sunt astfel de eventuri si la noi NU

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Iar incepem discutiile ? In acest topic nu va certati.Va spuneti parerea despre ce v ar placea sa fie adaugat pe server .Sper ca stiti macar atat...Noi chiar incercam sa facem cat mai distractiv jocul dar ...Daca voi nu ne ajutati si va certati mereu nu rezolvam nimic,Oricum avem idei care o sa le punem in aplicare "Fun and easy" :>

Nu mai postati de ceva de genul :

daca tu crezi ca ma ameniti , si ca imi dsai contra ma sperii sa stii ca cum ti-a zis daniels ar fi mai distractiv

cum pe alte servere sunt astfel de eventuri si la noi NU

Se va considera + 1

 LE: Las acest topic deschis sa mai vad cateva pareri.

Respecta si vei fi Respectat !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vom lua in cosiderare cand vor mai exista eventuri.

Topic Closed

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...