Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Rakku

eG TV - Dani233 - Lider Crips Gang

Recommended Posts

  • Titlu oficial: Dani233 - Lider Crips Gang

  • Data lansării: 13.05.2014

Gen: Slideshow

Durată: 7:57

Scurtă prezentare: Un slideshow cu amintiri din mandatul lui Dani233 ca lider Crips Gang.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce draguuuu! :heart:

Multumesc lui Daniela ca mi-a dat ocazia sa-i fiu co-lider o perioada frumoasa...si imi pare rau daca am dezamagit cu inactivitatea :D

Ps:Nu te compari cu Turcia,dar ai respectul meu! :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Singurul regret care il am e ca nu am stat mai mult in aceasta factiune.Fara indoiala a fost una dintre cele mai frumoase perioade de pe samp in mandatul lui Sabzaky si dupa al lui Dani233,care chiar daca nu s-a comparat cu ce a fost pe vremea lui Sabzaky,a reusit sa faca o factiune puternica si organizata timp de atatea luni.Imi pare rau ca s-a terminat asa,dar asta a fost :) Prea multe fete care acuza de cod stiind ca si ei folosesc la greu,nu dau nume.Sper ca urmatorul lider sa faca pe juma.tate pe cat ai facut tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos , felicitari pentur munca depusa. Crip or die! B-) , nu de alta dar e factiunea mea preferata 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos , felicitari pentur munca depusa. Crip or die! B-) , nu de alta dar e factiunea mea preferata 

iesi akass  :noob:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos , felicitari pentur munca depusa. Crip or die! B-) , nu de alta dar e factiunea mea preferata 

Multumesc pentru apreciere! :D Crips for life !  L-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

frumoase vremuri, pe atunci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari Rakku pentru videoclip,pacat ca sa terminat asa dar orcum a fost o perioada extrem de frumoasa alaturi de dani233 si pe aceasta cale vreau sa ii urez mult succes incontinuare si sa termine faculta cu bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pentru munca depusa Rakku ! 

Sunt sigur ca urmatorul leader al factiunii "Crips Gang" va fi Rakku si va duce factiunea mai departe 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sal dk ma vad doar in 10-12 poze?FW.GG pentru munca...sper sa revina cz-ul in forta  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi pentru film.A fost o perioada frumoasa care din pacate a fost incheiata intr-un mod nu prea placut,pe un motiv inventat.Succes mai departe noului lider.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am sa vorbesc despre perioada lui Dani233 ca lider, pentru ca a fost o perioada perfecta, dominata total de Crips.

 

Am sa vorbesc in schimb de banarea lui, el fiind admin de o perioada destul de consistenta, si-a dedicat ceva timp sa ajute acest server si a fost loial, nu a ars-o pe alte servere asa cum faceau alti admini, nu dau nume.

 

Nu stiu sincer cine a analizat plangerea lui dani de aim, dar tin sa "felicit" stafful acestui server pentru decizia stralucita pe care au luat-o, m-am uitat pe video 2 minute si am descoperit ceva, un lucru pentru care Dani nu poate fi acuzat de aim in nici un caz, ceea ce adminii acestui server, nu stiu exact numarul persoanelor care au analizat plangerea, nu au fost in stare sa vada... cam ciudat, daca tot banam un admin pentru cod, sa o facem pe dovezi concludente, ce ziceti?

 

Bun, sa nu ziceti ca eu vorbesc aiurea, haideti sa va arat o poza.

 

http://tinypic.com/view.php?pic=2u41z4w&s=8#.U3SH7dKSx2s

 

In aceasta poza se observa clar, ca inainte ca Dani233 sa intoarca tinta spre Claukappa, claukappa ERA DEJA MORT! ( am pus si o liniuta desenata in paint pentru cei cu probleme de vedere ) 

 

Ce rezulta de aici? Haideti sa va explic.

 

Daca va uitati pe tot videoclipul, o sa vedeti cum Claukappa apare pe minimap ca fiind "triunghi" pana pe la secunda 4-5 dupa aceea apare ca fiind patrat.

 

Ce inseamna acest triunghi ? Atunci cand cineva este la o altitudine diferita fata de tine, iti apare ca fiind triunghi, acest lucru cred ca este stiut si poate fi si testat.

 

Bun, de ce am scos asta in evidenta ? Deoarece cand Dani trage spre pozitia in care l-ar fi putut omora pe claukappa, acesta ( Claukappa ) apare ca triunghi, ceea ce am spus mai sus, rezulta ca a fost la o altitudine diferita ( pe pod ) deci nu ar fi avut cum sa il omoare Dani inainte de secunda 5-6 ( secunda in care dani se duce cu arma spre claukappa, faza care a fost considerata aim, ca altceva suspect in acest videoclip nu este ).

Dupa aceea, cand se arunca de pe pod, el moare ( vezi iar poza postata de mine, cum claukappa apare mort inainte ca dani sa indrepte tinta spre pozitia lui ) si de aici rezulta ca nu este NICI UN PIC DE AIM in acest videoclip.

 

Stiu ca nu aici trebuia explicat asa ceva, dar am postat aici ca poate vede cineva, nu prefer sa dau pm unui admin si sa fiu ignorat, vreau sa vada toata lumea, ca daca nimeni nu s-a chinuit sa analizeze aceasta plangere cum se cuvine, am reusit eu in 2 minute.

 

Nu stiu daca o sa fie debanat dani sau nu, dar eu unul sunt uimit cum s-a ajuns la concluzia ca este aim, stiu ca nu sunt in masura sa judec sau mai stiu eu ce, dar daca analizati banarea unui Admin, faceti-o corect.

 

 

Warn UP, Off Topic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am sa vorbesc despre perioada lui Dani233 ca lider, pentru ca a fost o perioada perfecta, dominata total de Crips.

 

Am sa vorbesc in schimb de banarea lui, el fiind admin de o perioada destul de consistenta, si-a dedicat ceva timp sa ajute acest server si a fost loial, nu a ars-o pe alte servere asa cum faceau alti admini, nu dau nume.

 

Nu stiu sincer cine a analizat plangerea lui dani de aim, dar tin sa "felicit" stafful acestui server pentru decizia stralucita pe care au luat-o, m-am uitat pe video 2 minute si am descoperit ceva, un lucru pentru care Dani nu poate fi acuzat de aim in nici un caz, ceea ce adminii acestui server, nu stiu exact numarul persoanelor care au analizat plangerea, nu au fost in stare sa vada... cam ciudat, daca tot banam un admin pentru cod, sa o facem pe dovezi concludente, ce ziceti?

 

Bun, sa nu ziceti ca eu vorbesc aiurea, haideti sa va arat o poza.

 

http://tinypic.com/view.php?pic=2u41z4w&s=8#.U3SH7dKSx2s

 

In aceasta poza se observa clar, ca inainte ca Dani233 sa intoarca tinta spre Claukappa, claukappa ERA DEJA MORT! ( am pus si o liniuta desenata in paint pentru cei cu probleme de vedere ) 

 

Ce rezulta de aici? Haideti sa va explic.

 

Daca va uitati pe tot videoclipul, o sa vedeti cum Claukappa apare pe minimap ca fiind "triunghi" pana pe la secunda 4-5 dupa aceea apare ca fiind patrat.

 

Ce inseamna acest triunghi ? Atunci cand cineva este la o altitudine diferita fata de tine, iti apare ca fiind triunghi, acest lucru cred ca este stiut si poate fi si testat.

 

Bun, de ce am scos asta in evidenta ? Deoarece cand Dani trage spre pozitia in care l-ar fi putut omora pe claukappa, acesta ( Claukappa ) apare ca triunghi, ceea ce am spus mai sus, rezulta ca a fost la o altitudine diferita ( pe pod ) deci nu ar fi avut cum sa il omoare Dani inainte de secunda 5-6 ( secunda in care dani se duce cu arma spre claukappa, faza care a fost considerata aim, ca altceva suspect in acest videoclip nu este ).

Dupa aceea, cand se arunca de pe pod, el moare ( vezi iar poza postata de mine, cum claukappa apare mort inainte ca dani sa indrepte tinta spre pozitia lui ) si de aici rezulta ca nu este NICI UN PIC DE AIM in acest videoclip.

 

Stiu ca nu aici trebuia explicat asa ceva, dar am postat aici ca poate vede cineva, nu prefer sa dau pm unui admin si sa fiu ignorat, vreau sa vada toata lumea, ca daca nimeni nu s-a chinuit sa analizeze aceasta plangere cum se cuvine, am reusit eu in 2 minute.

 

Nu stiu daca o sa fie debanat dani sau nu, dar eu unul sunt uimit cum s-a ajuns la concluzia ca este aim, stiu ca nu sunt in masura sa judec sau mai stiu eu ce, dar daca analizati banarea unui Admin, faceti-o corect.

 

 

Warn UP, Off Topic.

Lingau =))) cat de penal omg :))) go home your eating too much shit.

Dedicatie: https://www.youtube.com/watch?v=66tWP8TZQow

 

 

Cat despre dani a fost un lider bun dar daca luam in considerare cat a stat membru a fost dominant extrem de mult ca co-lider o mana dreapta decat ca lider. El oricum a preluat dupa Sabzaky care avea aceeasi membrii dupa doar cativa diferiti. Crips gang oricum nu merita toata aprecierea pentru ca este factiunea adminiilor si s-au facut multe favorizari in perioada lu sabzaky si a altor lideri. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lingau =))) cat de penal omg :))) go home your eating too much shit.

Dedicatie: https://www.youtube.com/watch?v=66tWP8TZQow

 

 

Cat despre dani a fost un lider bun dar daca luam in considerare cat a stat membru a fost dominant extrem de mult ca co-lider o mana dreapta decat ca lider. El oricum a preluat dupa Sabzaky care avea aceeasi membrii dupa doar cativa diferiti. Crips gang oricum nu merita toata aprecierea pentru ca este factiunea adminiilor si s-au facut multe favorizari in perioada lu sabzaky si a altor lideri. 

Pe tine te bate romana si vorbesti engleza?Nu mai joci sa:mp,nu stii ce a fost in factiunea aia si ce nu a fost,asa ca nu ai dreptul sa vorbesti.A preluat aceiasi membrii?Daca vrei sa mananci,mananca in baie,nu aici.Te rog lasa-ne,nu are nimeni nevoie de aprecierea ta.

 

Nu va mai bagati aiurea,comentati fara sa aveti habar despre ce e vorba.

 

Warn up, Off topic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uNNk, on 15 May 2014 - 6:36 PM, said:

 

Pe tine te bate romana si vorbesti engleza?Nu mai joci sa:mp,nu stii ce a fost in factiunea aia si ce nu a fost,asa ca nu ai dreptul sa vorbesti.A preluat aceiasi membrii?Daca vrei sa mananci,mananca in baie,nu aici.Te rog lasa-ne,nu are nimeni nevoie de aprecierea ta.

 

Nu va mai bagati aiurea,comentati fara sa aveti habar despre ce e vorba.

Ma pisatule eu am jucat destul si in perioada lu sabza si a lu dani da defapt ai dreptate nu stiu de ce te deranjez de la meniul principal din baia ta privata. Parca te-am vazut si la public //egcdn2.gazduit.ro/public/style_emoticons/default/24.gif) Cat despre engleza hai ca esti amuzant flegma de copil ce esti.

 

Warn up, Off Topic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ON: Frumos video, imi place muzica din el si cam atat.

OFF: jok3rss, unknown voi o sa va jucati sa;mp si cand se inchide serverul, va jucati pe ala de test. Inainte sa comentati de cineva, uitati-va la voi ca sunteti enciclopediile comunitatii, stiti tot ce misca. 

 

Va intrebati de ce se lasa playerii ? Mai intai intrebati-va de ce intr-o factiune sunt 30% admini si din factiunea respectiva se aleg 30% helperi si dupa o sa va dati seama. Si tot voi sunteti aia care sariti de cur in sus cand zice lumea ca, Crips este factiunea Adminilor. 

 

EU MAI SPUN DOAR ATAT: GET A LIFE! ( nu pe sa;mp, ca acolo aveti una ) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vreti sa va certati,certati-va va rog frumos pe PM. Si blade,stai linistit ca am dominat si in perioada Sabzaky si in perioada mea la fel de autoritar factiunea rivala si nu numai.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...