Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BechesCatalin

Beneficii pt. [Newbie]

Recommended Posts

Nick: Catalin

Sugestie: 1. Pt. cei cu rank [Newbie], sa aiba acces la comanda /fly 1 ora, iar la fiecare next rank pana la [Popu.lar], tot cate 1 ora la /fly!

                2. Un kit de inceput, alcatuit din: 15 oak wood, armura full fier, unelte de fier, 1stack de cobble!

                

Zic eu, ar pastra playerii [Newbie]!

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO pentru modificarea kitului dar pentru Fly Contra 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sincer sa fiu degeaba le dam fly , dar kit-ul tau ii bun+protectie o sa fie playeri :D

Contra cu fly

Pro cu kit-ul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu ma reintorc si dau un PRO la amandoua sugestii si la fly sa fie in general pt toti pt o perioada de timp doar asa ca sa atragem mai multi playerii sa fie mai funny. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO kit

Contra fly

Lumea în ziua de azi incearcă n metode să mai fure câte ceva, si nu prea vad de ce newbie ar avea nevoie de fly.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO kit

CONTRA fly

 

 

Vor abuza, crede-ma, in timpul asta de 1h. Romanu e roman, ii dai o mana te ia cu totul. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra Fly
Contra Kit

Nu va suparati pe mine insa deja serverul nu mai e deloc
Survival. Nu inteleg de ce ar trebuie modificat si kitul. Poti sa iti faci unelte si sa sa-ti faci rost de resurse sigur, nu cred ca cineva a folosit de mai mult de 2 ori /kit egaming. Daca s-ar modifica kit-ul atunci banii de inceput sa nu mai existe! Stiti cum este un proverb mai vechi : "Una buna vine cu doua rele!". 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO kit 

Contra fly 

Dupa cum zice cristina se poate abuza de comanda fly .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra Fly

Contra Kit

 

Nu va suparati pe mine insa deja serverul nu mai e deloc Survival. Nu inteleg de ce ar trebuie modificat si kitul. Poti sa iti faci unelte si sa sa-ti faci rost de resurse sigur, nu cred ca cineva a folosit de mai mult de 2 ori /kit egaming. Daca s-ar modifica kit-ul atunci banii de inceput sa nu mai existe! Stiti cum este un proverb mai vechi : "Una buna vine cu doua rele!". 

Guard, este un kit de inceput,, apoi o sa fie kit-ul normal. Eu asa cred ca ar fii bine.  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro pentru kit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guard, este un kit de inceput,, apoi o sa fie kit-ul normal. Eu asa cred ca ar fii bine.  :D

 

Are dreptate Cristina, incearaca sa afli toate posibilitatile , toate cazurile.... tot ce se poate....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra la tot.

Fly = cu ce scop ?

Kit = Full fier = too easy , de ce nu diamant , nu ?

Daca esti deja full fier esti la un sfert din "story"-ul minecraftului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ti-ai dat seama e putin cam veche sugestia

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...