HoLeee

[Clash of Clans] Discutii

1075 posts in this topic

Ma primiti si pe mine in clan? Am lvl 105.

Nu cred ca e cineva de pe comunitate care sa nu fie primit.

Radu ti-a spus tot ce era de spus. Te asteptam :) .

Nu cred ca asta este grupul bun. Asta e facut de celalalt Daniel, care a fost lider o perioada scurta de timp si dupa a fost "concediat".

Nu cred ca asta este grupul bun. Asta e facut de celalalt Daniel, care a fost lider o perioada scurta de timp si dupa a fost "concediat".

Youtuberu ala? Lasati grupul de facebook ca descurajati lumea sa intre pe forum...

Youtuberu ala? Lasati grupul de facebook ca descurajati lumea sa intre pe forum...

Da, cred ca de el e facut grupul ala, ca vad ca in mare parte doar el avea posturi pe acolo cu youtube generation si nu stiu ce..

Hotarati-va , ori lasam grupul de pe facebook activ ori le spuneti membrilor din clan sa utilizeze forumul.

Hotarati-va , ori lasam grupul de pe facebook activ ori le spuneti membrilor din clan sa utilizeze forumul.

Pai, eu ma gandesc ca daca le spun de grupul de facebook si intra acolo, as putea sa le spun pe grup si de forum, pe forum e mai complicat cu upload-ul pozelor si astea. Oricum forumul este scris in descrierea clanului.. si totusi nu cred ca a intrat cineva sa se uite macar.

Ok,ti-am dat administrator acolo.

Ok. Eu am dat un mail in care le-am spus despre grup. Acum astept sa vad daca vrea sa intre cineva in el. Am pus si la descrierea clanului formul. Urmeaza sa dau un mail in care sa le spun sa intre pe forum.

Avem, avem. Ti-am dat si accept deja. Bine ai venit! Problema e ca e cam lipsit e organizare. Eu incerc sa-l tin pe picioare cat pot.. dar nu prea-mi iese. Am foarte multi playeri inactivi sau care nu stiu sa atace. Sper ca o sa reusesc o data si o data sa-l ridic. 

Salut, am intrat si eu aseara, imi fac baza si sunt pregatit de war <3

Salut. Am vazut. Bine ai venit! O sa dam war marti cel mai probabil. 

Ok, am terminat si eu baza de facut, uita-te si zi-mi pe Clash daca e buna

Salut

A trecut deja o vreme de cand nu am mai jucat COC...si sunt putin nedumerit daca sa mai joc sau nu ...am facut o serie frumoasa pe youtube dar nu stiu deloc daca sa o mai continui sau nu :( 

On 11.11.2017 at 11:45 PM, Konson20 said:

Mai e ceva pe aici? 

Ce naiba sa fie? :)) Cred ca mai exista clanul daca la el te referi.

Salut. Am decis ca e timpul sa fac o schimbare in clanul de clash of clans si doresc sa-l populez si sa-l fac sa "prospere". Deja m-am apucat de moderarea acestei sectiuni si sper sa postez cat mai multe chestii. 
Pentru cei ce nu stiu, clanul comunitatii inca exista, are lvl 9(facut acum 1 zi). Numele este eGRomania. In prezent suntem 20 de membrii. Diseara voi posta mai multe lucruri. 

On 05.12.2017 at 0:42 PM, BogDan11 said:

Salut. Am decis ca e timpul sa fac o schimbare in clanul de clash of clans si doresc sa-l populez si sa-l fac sa "prospere". Deja m-am apucat de moderarea acestei sectiuni si sper sa postez cat mai multe chestii. 
Pentru cei ce nu stiu, clanul comunitatii inca exista, are lvl 9(facut acum 1 zi). Numele este eGRomania. In prezent suntem 20 de membrii. Diseara voi posta mai multe lucruri. 

Daca vad ca donati si sunteti activi revin si eu. O sa va urmaresc. :D 

Pai unii playeri au inceput sa fie ceva mai activi. De donat sunt doar eu si inca vreo 3-4. Oricum, de luni o sa incep sa fac ceva mai multe schimbari in clan si o sa fac un regulament nou.