Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lauretnziu20

Idei/Opinii canal Youtube

3 posts in this topic

Salut!

Sunt Laurentiu 1.gif

Varsta: Am 17 ani

Hobby: In special jocurile pe calculator, fredonarea melodiilor la chitara, cititul, inotul

Sex: Masculin

Oras/Judet: Galati

Concluzie: M-am decis sa fac un canal de youtube impreuna cu un prieten de-al meu,Adrian.Am facut cate ceva si as dori cateva parerei,daca se poate niste idei la ce ar trebui sa mai facem, daca e nevoie sa schimbam cate ceva.Suntem incepatori, stim amandoi limba engleza destul de bine deci nu reprezinta o problema acest lucru, totusi am dori putin ajutor/sugestii daca se poate.

Si da, ca idee, vrem sa ne filmam cum jucam jocuri, in paralel comentand actiunea.

In primul rand, daca vrei sa ai un canal de YT iti trebuie mult timp si rabdare ( pana canalul creste ).

In al doilea rand, daca vrei cu adevarat sa faci asa ceva trebuie sa iti iei tot timpul cele mai noi jocuri si sa postezi foarte des pentru a atrage subscriberi.

Si in al treilea rand, daca joci jocuri pe PC e cam greu dar nu imposibil insa as recomanda pentru canale de YT jocuri pe console ( sunt mai popu.lare ).

Interesanta ideea, la un moment dat m-am gandit sa imi cumpar o consola de jocuri, sincer PS4 dar nu as vrea sa cumpar de fiecare data un joc de 3mil. asa ca o sa astept pana cand o sa se poata face o modare,ulterior ma gandesc si la XBOX

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.