Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

DobrinoiuMarius

Fifa Ultimate Team 2014

Recommended Posts

Salut! Acum cateva luni mi-am cumparat Fifa 14(original), m-am jucat apoi nu am mai avut timp si m-am lasat.Acum vreau sa joc din nou, dar am uitat raspunsul la intrebarea de securitate din Ultimate team si am blocat contul. Spune-ti-mi va rog ce trebuie sa fac sa deblochez si sa pun alt raspuns ca sa pot juca in modul Ultimate Team.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Data viitoare când vrei să mai întrebi ceva o faci aici.

 

Cât despre problemă,din câte ştiu,nu ai cum să-ți recuperezi contu` decât dacă-ți amintești parola sau răspunsul de la întrebarea de securitate.De obicei,răspunsul e unul foarte simplu.Poate ai pus numele unui oraș,a unei rude sau numele tău.Nu știu.Încearcă toate răspunsurile care-ți vin în minte.O să mai las topicul deschis câteva ore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! Acum cateva luni mi-am cumparat Fifa 14(original), m-am jucat apoi nu am mai avut timp si m-am lasat.Acum vreau sa joc din nou, dar am uitat raspunsul la intrebarea de securitate din Ultimate team si am blocat contul. Spune-ti-mi va rog ce trebuie sa fac sa deblochez si sa pun alt raspuns ca sa pot juca in modul Ultimate Team.

 

Problema e s-a blocat web app deoarece aveam 5 incercari si l-eam gresit ,dar stiu parola,am schimbat si intrebarile(pe care le stiu),dar cand intru in FUT imi zice ca e blocat si ca sa schimb parola sau ceva de genul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din poză eu înțeleg că poți să-ți schimbi întrebarea.Încearcă s-o schimbi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parerea mea e sa joci piratat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place.O sa il joc probabil

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...