Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mrelly02

[Sugestie] Kit-uri

Recommended Posts

Nick: Mrelly911

Sugestie: Sa bagati unu sau doua kit-uri pentru playeri cu temporizare la una sau 2 zile cred ca ar fi mai usor pentru playeri... :\

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aici trebuie staff-ul sa vada daca sunt deacoord... dar cat timp esti din staff exista o sansa ... ( ps: nu se pune moderatorul pe forum ?)ย 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra.

Me too,e o idee proasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

serverul este survival si va ramane doar kit-ul de inceput

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar cred ca zice Mrely sa fie adugat ceva la Kit-ul de inceput :Dย 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu eu nu zic sa fie adugat ceva la kit-ul de inceput, zic ca kitul de inceput sa fie disponibil la /kits la o durata de zic si eu o saptamana sau 2???! Asta ziceam... Pt. ca daca l-ai pierdut o data nu-l mai poti recupera...

ย 

P.S. Daca am moderator pe server, primesc moderator sau grad in general si pe forum??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Curios cum poti anvasa si pe server si pe forum ? ( si intreb pentru mai multi acum )

Share this post


Link to post
Share on other sites

pe server poti avansa cumparand unul din grade sau poti primi la eventurile organizate de noi cu premiii in RANK(VIP, ADMIN, MODERATOR) nu sunt eu fondatorul acestei comunitati ca sa va fac la fiecare grad si pe forum (ex ADMIN MC, MODERATOR MC etc) deci pe forum cei mai multi dintre voi cu grad pe server vor ramane la statutul de USER/MEMBER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e normal ca daca ai Admin pe server trebuie sa ai si pe forum? Sa poti administra sectiunea,nu numai tu singur? Asa a fost mereu,nu tu dai orcum gradele pe forum le da administratorul tu doar trebuie sa vorbesti cu elย  :-$

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar nepotu hotaraste ca uni nu prea ar merita sa aiba si pe forum... face el preselectieย 

Share this post


Link to post
Share on other sites

deciziile finale pe forum/server sunt luate de fondator deci eu unul nu as vedea rostul la toti sa aiba acces la forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faci cum vrei ,orcum nici nu prea te vad activ pe aici pe la sectiunea minecraft nu ar strica sa ai si putin ajutorย 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iti zic sa alegi macar doi ... ii zici lui robert si gata... dar ei sa fie cam tot timpul on ca sa poate raspunda la topicurile noi :D:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

o sa ma gandesc la acest lucru sa vad pe cine mai las responsabil in locul meu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e normal ca daca ai Admin pe server trebuie sa ai si pe forum? Sa poti administra sectiunea,nu numai tu singur? Asa a fost mereu,nu tu dai orcum gradele pe forum le da administratorul tu doar trebuie sa vorbesti cu elย  :-$

ย 

Iti zic sa alegi macar doi ... ii zici lui robert si gata... dar ei sa fie cam tot timpul on ca sa poate raspunda la topicurile noi :D:)

ย 

deciziile finale pe forum/server sunt luate de fondator deci eu unul nu as vedea rostul la toti sa aiba acces la forum.

ย 

pe server poti avansa cumparand unul din grade sau poti primi la eventurile organizate de noi cu premiii in RANK(VIP, ADMIN, MODERATOR) nu sunt eu fondatorul acestei comunitati ca sa va fac la fiecare grad si pe forum (ex ADMIN MC, MODERATOR MC etc) deci pe forum cei mai multi dintre voi cu grad pe server vor ramane la statutul de USER/MEMBER

ย 

1. Nu merita sa aveti toti grade ca nu prea sunt playeri pe serverul MC.

2. Nu inteleg de ce are nepotu moderator MC , dar presupun ca el a venit cu serverul / fuziune / parteneriat.

3. Daca toti vreti grade pe forum toti vorbiti cu :(Owner)Robert212 sau (Mod. Global)RaduReleu sau (Mod. Global)Radu_Toretto sau (Mod. Global) Litz

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca jucai pe serverul de minecraft vedeai ca sunt fondator si de asta am acest grad pe forum.

e adevarat ca nu prea sunt playeri pe srv momentan, dar saptamana asta o sa fac un update la server (80sloturi si sper ca 50 sa joace pe el)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oke

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...