Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

PauL96

De Ce Nu Votez Victor Ponta | #Gandeste inca este legal

72 posts in this topic

Este un video care din punctul meu de vedere zice adevaru'. Da no....

Dar cine-l voteaza pe Ponta? In afara de mosii aia de la tara care isi dau votul pe-o galeata si o pelerina de ploaie? Trist e ca mosii astia de la tara o sa-l duca pe Ponta la Cotroceni.

Dar cine-l voteaza pe Ponta? In afara de mosii aia de la tara care isi dau votul pe-o galeata si o pelerina de ploaie? Trist e ca mosii astia de la tara o sa-l duca pe Ponta la Cotroceni.

Pe langa mosi, mai sunt si oamenii saraci care-si dau votu' pentru 50 lei, 1 kg de orez / zahar / ulei.

Noroc cu mine ca postez linku :)) ! JOS PSD

Asa ca sunati-va rudele ...

Heil Antonescu !

Noroc cu mine ca postez linku :)) ! JOS PSD

Eu pe YouTube am gasit video-u.

Asa ca sunati-va rudele ...

Heil Antonescu !

Puie Monta !

Dar ce , il votati pe Iohannis care vindea copiii? si mintea :)) ca a facut bani din bani de profesor

Dar ce , il votati pe Iohannis care vindea copiii? si mintea :)) ca a facut bani din bani de profesor

Dar ce, doar Iohannis si Ponta candideaza?

Dar ce, doar Iohannis si Ponta candideaza?

Sincer, nu-s eo cu partidu dar mi-a zis bunicamea deastea :)) . Stiti cum sunt bunicile

Sincer, nu-s eo cu partidu dar mi-a zis bunicamea deastea :)) . Stiti cum sunt bunicile

Lasa ca bunica-mea pana azi vroia sa-l voteze pe Ponta pentru ca, si aici citez: "are fata de om bun". :| Cel mai bine e daca tot ai de gand sa votezi (ceea ce moralmente este obligatoriu altfel n-ai voie sa te plangi de cei alesi) este sa te informezi si sa judeci tu singur situatia si candidatii.

Forta Victor Ponta,votati pentru o tara mai cretina,n-avem taxa pe aer?Nu-i problema votati si rezolvam.

Probabil sunteti constienti ca platim o taxa in plus la combustibil pentru a-si face ponta campanie electrorala.

Cum vine asta ? Eu si altii sa-ti platesc campania ? Pai e campania MEA sa o platesc eu, sau A TA ?

Si probabil sunteti constienti ca domnii astia din guvern care ne obliga pe noi sa platim taxele acelea aberante de prima inmatriculare, circula cu masinile personale inmatriculate ghici unde ... in bulgaria.

Si vorbesc de masini sanatoase (X6, M6, Q7) cu motoare de 3-4 litri la care taxa si impozitul anual este de ordinul sutelor de mii de lei.

http://www.4tuning.ro/funny/rovana-plumb-mama-timbrului-de-mediu-merge-cu-masina-pe-bulgaria-24099.html

Votatii in continuare.

Probabil sunteti constienti ca platim o taxa in plus la combustibil pentru a-si face ponta campanie electrorala.

Cum vine asta ? Eu si altii sa-ti platesc campania ? Pai e campania MEA sa o platesc eu, sau A TA ?

Si probabil sunteti constienti ca domnii astia din guvern care ne obliga pe noi sa platim taxele acelea aberante de prima inmatriculare, circula cu masinile personale inmatriculate ghici unde ... in bulgaria.

Si vorbesc de masini sanatoase (X6, M6, Q7) cu motoare de 3-4 litri la care taxa si impozitul anual este de ordinul sutelor de mii de lei.

http://www.4tuning.ro/funny/rovana-plumb-mama-timbrului-de-mediu-merge-cu-masina-pe-bulgaria-24099.html

Votatii in continuare.

Hahaha asta cu Rovana Plumb e cea mai tare :)) Nu o stiam. Nu ma mai mira nimic oricum.

Votati William Branza , are cel mai smecher nume.

Sper ca noul presedinte sa fie Vadim Tudor. Cu el la putere stiu sigur ca in Covasna nu or sa mai fluture steagurile bozgoresti si nu le va mai da atatea drepturi.

Copy-Paste Monta este un mare mincinos,a mintit un popor intreg insa prostimea inca il sustine.

Votati frate pe Tariceanu , fratele meu :*

Mda,oricum stiam cateva chestii din ce  a spus acest om in video-ul lui. Forta Elena Basescu =))

Daca stam sa analizam fiecare candidat la presedentie in parte, observam ca absolut niciunul nu e capabil de functia asta, tinand cont ca mai toti au facut escrocherii peste escrocherii, deci nu prea vad un viitor prea stralucit al Romaniei ...

Daca stam sa analizam fiecare candidat la presedentie in parte, observam ca absolut niciunul nu e capabil de functia asta, tinand cont ca mai toti au facut escrocherii peste escrocherii, deci nu prea vad un viitor prea stralucit al Romaniei ...

a, si Monica Macovei ce are ?

@: ai drept de vot?

10616674_711848852229391_358668897285157

10616674_711848852229391_358668897285157

Am un coleg la servici care are o vorba, "il vezi pe asta ba ? ar fu*eo si pe m*sa pentru o functie pe aici".

Asa si puie monta, in cazul de fata pentru niste voturi ...

Oricum.. tot Ponta iese.Voturile sunt deja gata facute.

Am vazut cu Vadim, pai bai vere tu gandesti ? Ai vazut si tu ca are boala pe tigani si gata ? Ai macar o idee asa mai mare despre el ? Daca iese el presedinte ( ceea ce e imposibil ), ar trebuii sa spunem Welcome Back la comunsim, ceea ce nu cred ca stii ce inseamna.

Astia sunt cei care il vor pune pe Ponta presedinte: https://www.facebook.com/video.php?v=741142072642363

El nu are bani, moare de foame, e bolnav dar totusi fumeaza. Tare.

http://danielurda.ro/povestiri-adevarate/de-ce-nu-l-votez-pe-ponta/

https://www.facebook.com/eunuvreasaplec

Si eu sunt de parere ca Vadim e singura solutie...chiar daca e nebun, asta nu isi vinde tara ungurilor cum face urecheatul de ponta.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.