Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

PoWneR

eGaming Forum Statistica 2014 | Zeitgeist 2014

Recommended Posts

Ne uitam in urma si il lasam pe 2014 ca sa ii facem loc noului an : 2015.
Insa inainte sa ne luam ramas bun si sa introducem in istorie si acest an 2014 haideti sa vedem ce am facut :

Statisticile forum.eGaming.ro in 2014 sunt urmatoarele :

1. Am avut un total de 2300 membri noi inregistrati , recordul fiind in luna Ianuarie cu 354 membri.

membri10.png

2.Ati reusit sa deschideti 11.928 noi topicuri cu un record de 1682 in luna Martie.

topicu10.png

3.Topicurile ati reusit sa le populati cu 122.096 de postari , cele mai multe fiind 14.650 in luna Martie.

postar10.png


4. In acelasi timp am reusit sa comunicam si prin Mesajele Private - PM si sa atingem un numar de 7193 de astfel de mesaje cu un record in luna Decembrie a acestui an de 852 de PM-uri.

pmuri10.png


5.Cel mai vizualizat subforum pe acest an este cel de Plangeri cu 460.186 vizualizari , urmat de Raporteaza un admin si Cereri.

celema10.png



Sa nu uitam de recordul de asistenta inregistrat tot anul asta pe 6 Iunie cand am fost 1014 de persoane online in acelasi moment.

record10.png

Va multumim tuturor pentru contributia la alcatuirea acestor cifre si va uram un an nou 2015 fericit , alaturi de cei dragi si cunoscuti , impreuna cu implinirea tuturor dorintelor.
Va asteptam pe forumul nostru eGaming.ro sa dublam aceste cifre in noul an.
Petrecere placuta !
 

2013

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...