Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dinamo_Stefan

Fast and Furios 7

Recommended Posts

5f2q8j.jpg

 

Regia: James Wan


Actori:

 

 

 

Gen: Actiune


Data lansarii:  Aprilie 2015

 

Trailer:

 

 

A Tribute to Paul Walker

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abia astept sa apara,cred ca merg in cinema la premiera,sa fie mai calumea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seriously? It's a fu**ing PW?! 

 

Si totusi nu inteleg de ce James Wan a anuntat dupa moartea omului ca in 7 ii va lua locul un alt actor.Stiu ca intr-un timp vorbeau si de copilu ala epileptic (justin bieber).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cate am auzit eu, fratele geaman a lui Paul Walker joaca in ultimele secvente ale filmului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt multe variante... mai este una, ca au facut "electronic" ultimele secvente cu PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmul e destul de bun dar pentru mine nu s-a ridicat la asteptari. Sunt prea multe faze fara logic, gen cand zboara de pe munte cu masina, cand se bate Vin Diesel cu Jason Statham cu cheile alea....etc, de la 6 au inceput sa bage prea multe sf-uri. In legatura cu Paul, ultimele secvente sunt filmate cu fratele lui Paul, Cody si pe calculator e schimbata practic fata lui Cody cu cea a lui Paul. Filmul era filmat aproape 100% cu Paul, ar fi fost pacat sa o ia de la capat pentru alea cateva secvente. Dupa cate am auzit pe net cica ar urma si un Fast and Furious 8, filmat cu Cody si la fel, pus capul lui Paul. Eu sper sa nu mai faca nici un 8, altfel o sa isi bata joc grav de film si o vor da rau de tot in bara. Eu ii dau un maxim 7.5 filmului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

When I heard, I immediately flew back to California, and went directly from the plane to his mother's house... I thought they needed my strength, but realized when I got there and broke down before his family, that it was I who needed theirs. His mother hugged me and said I am so sorry... I said sorry? You're the mother who lost a son?... She said yes, but you lost your other half... :(((( Vin Diesel

 

Cat despre film,e destul de ok,dar cum a zis si Crysis,prea mult SF.Totusi finalul e epic si cu o incarcatura emotionala destul de mare,mai ales daca esti fan FF :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adevaratul motiv pentru continuarea regizarii acestui film,au fost banii,oricine isi poate da seama de asta,asta au urmarit cei ce au regizat filmul,nu stiu ce sa spun insa despre actori,din cate am vazut eu,ei au continuat asta din cauza mortii lui Paul Walker,exemplu,ultimele minute din film.Cu siguranta acele minute au fost ideea actorilor si ceilalti au trebuit sa se comformeze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmul e destul de bun dar pentru mine nu s-a ridicat la asteptari. Sunt prea multe faze fara logic, gen cand zboara de pe munte cu masina, cand se bate Vin Diesel cu Jason Statham cu cheile alea....etc, de la 6 au inceput sa bage prea multe sf-uri. In legatura cu Paul, ultimele secvente sunt filmate cu fratele lui Paul, Cody si pe calculator e schimbata practic fata lui Cody cu cea a lui Paul. Filmul era filmat aproape 100% cu Paul, ar fi fost pacat sa o ia de la capat pentru alea cateva secvente. Dupa cate am auzit pe net cica ar urma si un Fast and Furious 8, filmat cu Cody si la fel, pus capul lui Paul. Eu sper sa nu mai faca nici un 8, altfel o sa isi bata joc grav de film si o vor da rau de tot in bara. Eu ii dau un maxim 7.5 filmului.

Lol cum sa-l filmeze cu fratiso si sa ii puna fata lui. Ar fi superaiurea. Am inteles acum, pentru filmul asta ca era nevoie de asa ceva. Dar un film intreg e total aiurea. Nu am vazut filmul (pls no spoilers) dar ar fi putut in finalul lui sa bage un sfarsit tragic pentru Brian si aia era.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...