Sign in to follow this  
sergius

eGaming League - Anunturi

21 posts in this topic

Organizatorii vor posta aici diferite anunturi, pentru buna desfasurare a jocului sunteti rugati sa le cititi.

Incepand de acum voi accepta doar pe cei care au facut inscrierea aici : http://forum.egaming.ro/topic/174800-egaming-league-inscrieri/

Iar pentru cei deja acceptati, pana vineri confirmati-va echipa aici : http://forum.egaming.ro/topic/174798-egaming-league-topic-de-discutii/

In caz contrar riscati sa fiti eliminati din campionat.

• Like 1

Va rugam pe toti cei care vreti sa participati in sezonul urmator sa votati unde/cum se va juca sezonul, daca vreti sa continuam in Romania sau nu.

Asteptam voturile voastre aici. 

Pe langa asta, in sezonul urmator doar daca va inscrieti printr-un post in acest topic puteti activa in liga. 

Topic inscrieri: https://forum.egaming.ro/topic/174800-egaming-league-inscrieri/

Cei care ati facut cerere atat in joc cat si pe forum, o sa primiti accept Maine.

Deci daca vedeti ca nu primiti accept nu va panicati, s-a luat decizia asta sa nu existe discutii, ca cineva ar avea vreun avantaj daca intra insintea celorlalti.

Va rog pe toti cei care sunteti inscrisi in liga sa intrati pe joc si sa va alcatuiti echipele cat mai curand !

Anunt important!

Vrea sa va anunt ca in urmatoarele doua sezoane la vot nu o sa punem "Liga fantastica", vreau sa jucam doua sezoane normale si unul de liga fantastica. Asa o sa capatati si mai multa experienta pentru sezoanele urmatoare.

Buna seara.

Vreau sa va anunt ca de acum orice jignire la adresa altui manager se va penaliza prin puncte in campionat sau prin excluderea din campionat sezonul urmator. Sanctiunile nu sunt unele fixe, in functie de cuvintele adresate o sa iau si o decizie.

Topic pentru lista cu managerii suspendati sau penalizati. 
Aici: https://forum.egaming.ro/topic/176177-egaming-league-lista-managerilor-penalizatisuspendati/

Topic pentru reclam.atii.

Aici: https://forum.egaming.ro/topic/176178-egaming-league-reclama-un-manager/

Edited by Williams

In urmatoarele minute urmeaza sa primiti invitatiile de la sergiu pentru a intra in noua liga!

Incepand de acum, cine mai posteaza in topicul de discutii doar aiurea pentru +1 o sa fie sanctionat cu -1 punct in campionat pentru fiecare post aiurea. O zi faina!

Edited by Williams
  • Like 1

Buna ziua.

Vreau sa va anunt ca au fost schimbate premiile din campionat, datorita WIPE-ului pe SA:MP nu va mai putem acorda premiile in baniarrow-10x10.png. Pana se vor face niste banuti pe joc trebuie doar sa va multumiti cu premiile actuale. Multumim. 

Topic: https://forum.egaming.ro/topic/175228-premii/

Buna ziua!

S-a inceput campionatul in Spania, mai sunt destule echipe la dispozitie si i-as ruga macar pe cei care au anutat ca o sa joace, sa fie prezenti acolo.

Numele campionatului: eGaming League [iV]  -> Asta doar in cazul in care nu ati jucat in campionatul trecut, daca ati jucat va alegeti direct echipa.

Buna ziua!

Vrem sa va anuntam ca urmatorul campionat va incepe cu putina intarziere, sunt niste probleme legate de tichete la sergiu. 

In caz ca unul din voi detine tichete si poate organiza urmatorul campionat, astept PM.

Au fost facute modificari la sistemul de premiere, va rog sa verificati topicul cu premii .

Datorita noului plan de organizare al comunitatii eGaming, trebuie sa va anunt ca inscrierile pentru aceasta competitie nu se mai fac pe forum! 

Inscrierile urmatoare se fac direct pe site-ul eGaming, dupa cum a spus administratorul. In legatura cu inscrierea o sa va anunt aici si o sa va explic mai bine cum trebuie sa faca fiecare.

G

Competiții:

Nu mai vreau nici o competiție cu înscriere pe forum. E complicat să își facă cineva cont pe forum, uită parola, nu verifică mereu forum. Așa site-ul (blog) www.egaming.ro ne oferă posibilitatea să facem un post și oamenii pot comenta cu Nume, e-mail și comentariu. Cel mai simplu mod de înscriere într-o competiție.

Forum să rămână doar pentru discuții / nelămuriri / statistici etc.

• Like 2

Au fost deschise inscrierile pentru campionatul de OSM! 

In momentul de fata mai sunt 13 locuri libere, se joaca intr-o liga fantastica, puteti sa va faceti echipa visurilor voastre cu un buget de 150.000.000E!

*Vreau sa ii rog si pe cei care au intrat deja sa lase un comentariu la urmatorul articol de pe blogul nostru, am sa va las un link mai jos! In caz ca cineva nu apare acolo si castiga un premiu, acesta va merge la urmatorul clasat care apare ca si inscris.

Link articol: http://www.egaming.ro/inscrieri-pentru-campionatul-de-osm-pe-egaming/

*Tot ce trebuie sa faceti este sa lasati un comentariu dupa modelul lasat de mine!

newdesign.jpg

Salutari tuturor, vreau sa fac un mic anunt legat de jocul OSM.

Vreau sa va anunt ca din luna Mai jocul OSM va avea o noua versiune, un design mai frumos si foarte multe alte noutati atragatoare. Nu o lungesc prea mult la vorba si va las pe voi sa descoperiti singuri, va asigur ca o sa ramaneti placut surprinsi!

Link anunt oficial: http://www3.us.onlinesoccermanager.com/whatsnew

• Like 1

screen640x640.jpeg

Buna ziua dragi manageri!

Iata ca impreuna am ajuns la un alt final de sezon OSM, se pare ca inca odata echipele si staff-urile lor si-au facut treaba si am finalizat si acest sezon. Vreau sa felicit toti participantii si mai ales castigatorii premiilor puse in joc. Mai jos am sa va prezint lista castigatorilor si premiul castigat de fiecare.

• oldMVP1 - castigatorul campionatului, locul 1 - AWARD WINNER o luna + Member title.
  • BardasH - locul 2 in campionat - MT + Warn down(daca este cazul).
  • George Catalin Crihana - locul 3 in campionat - Warn down sau member title.
  • Reghecampf1507 - castigatorul cupei - Warn down + Member title + AWARD WINNER 14 zile.

IMPORTANT: Rugam castigatorii sa il contacteze pe sergiu printr-un PM care sa contina numele din joc.

Pentru cei ce se intreaba de ce nu am mai dat niciun semn legat de aceasta competitie, am anuntat odata ca luam o pauza din cauza lipsei de jucatori. In ultimele campionate doar intrati sa luati echipa iar apoi renutati sa mai intrati pe joc, nu avea niciun farmec sa te mai joci. Acum daca tot am intrat aici sa va lamuresc de ce nu am mai zis nimic pe aici, vreau sa va anunt ca ma gandesc sa incepem iar competitia, nu este nimic sigur momentan, doar ma gandesc. O seara placuta.

Puteti sa cautati liga pe OSM, este liga cu echipele nationale care au participat la EURO 2016 ! Se numeste "eGaming National CUP"!

Liga eGaming a fost creata! V-am trimis tuturor invitatiile pentru a participa, grabiti-va sa prindeti echipa cat mai repede. Eu unul am ales Concordia Chiajna de pe contul lui sergiu, sa nu se supere nimeni. Succes!

• Like 1

@William nu s-a ocupat de aceasta competitie asa ca i-am scos moderatorul , daca doreste cineva sa se ocupe de aceasta competitie sau mai sunt doritori sa facem inca o competitie sunteti rugati sa ma anuntati in topicul : 

Sezonul trecut :

Locul 1 Campionat - Arsenal - Alynn 

Castigatorul Cupei :

Manchester City - amigo7603 - Award winner 1 luna

De asemenea am adaugat si sezonul trecut la istoricul castigatorilor (sper ca am tinut minte bine )

Astept un raspuns de la voi , v-am dat tag la toti cei care ati fost in competitie la un moment dat , daca nu mai jucati scuze :D

@uNNk @oldMVP @LeiTo @Rakku @JesTyCk @CySm0o @PriMe @FloRin17 @Korleone @sergius @Andrei25 @Vladutz26 @Safy7 @LaRkinnn @Alynn @rAcs @kryky64 @sergius @CrunK3 @SBN @victor1422 @EuGeN85 @Marci @Heroiu @Calugarul99 @pulsee

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.