Jump to content
Sign in to follow this  
pyso

eG TV - Operatiunea secreta BLOODS (Parodie)

Recommended Posts

e dragut asa .... Felicitari :|

Share this post


Link to post
Share on other sites
tare tare ...

haha hai sa radem

radeti cu toii

hai pisoo razi si tu cat mai ai timp

 

 

pisoo tu l-ai filmat ? tu esti autorul ?

 

e chiar funny hahahhaa

 

astept raspuns

 

da, eu sunt autorul :| ma bucur ca-ti place :X ... btw dc ai zis "razi cat mai ai timp"? :|

Share this post


Link to post
Share on other sites
da, eu sunt autorul :| ma bucur ca-ti place :D ... btw dc ai zis "razi cat mai ai timp"? :|

 

 

Pentru ca vei lua ban

 

 

hahhahahhahhahahhahahhahhahhahah

 

:X)

 

hahahahaha ce-mi place

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pentru ca vei lua ban

 

 

hahhahahhahhahahhahahhahhahhahah

 

:|)

 

hahahahaha ce-mi place

 

hahhaa pot sa stiu de ce?

 

pt k am editat filmu sau de ce?

Share this post


Link to post
Share on other sites
hahhaa pot sa stiu de ce?

 

pt k am editat filmu sau de ce?

 

 

chiar trebuie sa iti spun eu ? nu ne spui tu ?

 

 

hahahahahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites
chiar trebuie sa iti spun eu ? nu ne spui tu ?

 

 

hahahahahahahaha

 

da chiar trebe sami spui k chiar nu stiu :|

Share this post


Link to post
Share on other sites
da chiar trebe sami spui k chiar nu stiu :|

 

AdmCmd: Pisoo was banned by PoWneR, reason: Hack mod / dovada : filmuletul de pe forum (7-8-2009)

 

 

ahahahahahhahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

POFTIM? ce coduri:| wai de capu meu unde ai vazut tu coduri si ce dovada hai k nu te inteleg deloc :| imi explici si mie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
POFTIM? ce coduri:| wai de capu meu unde ai vazut tu coduri si ce dovada hai k nu te inteleg deloc :X imi explici si mie?

 

in filmuletul tau funny ( hahahahahahah :|) :|)) hahahahahaha ) pe la sfarsit la faza cu ziaru uitate jos de tot , la baza sa iti privesti capodopera ... ai uitat sa ascunzi si aia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
in filmuletul tau funny ( hahahahahahah :|) :X)) hahahahahaha ) pe la sfarsit la faza cu ziaru uitate jos de tot , la baza sa iti privesti capodopera ... ai uitat sa ascunzi si aia.

 

mda ,se vede -edited-:| l-ai prins urat , nimeni nu s-ar fi asteptat..

gg

Edited by PoWneR
nu pronunta nume de hack's ca ne suparam

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost prea funny filmu sa iti dai seama vezi celor care nu le place mai observa cate altceva

Am si eu un prieten care dupa parerea mea nu i plac femeile si cand noi restu de baieti

discutam despre ce fund are o domnisoara se apuca el si zice da ui ce adidasi are :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tre sa spun ca ai avut imaginatie :| . Prea tare :X . "bloods coloreaza oceanul" :D .Dar melodia nu prea se potriveste...Mergea pusa pana incepe aia sa "execute ordinile" si dupa puneai paia de la MR bean :| .

Share this post


Link to post
Share on other sites
A fost prea funny filmu sa iti dai seama vezi celor care nu le place mai observa cate altceva

Am si eu un prieten care dupa parerea mea nu i plac femeile si cand noi restu de baieti

discutam despre ce fund are o domnisoara se apuca el si zice da ui ce adidasi are :)

 

ce comentezi ... folosesti si tu astfel de moduri de sari asa ? se pare ca vrei si tu ban :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

mda din cate vad eu tu dai banuri asa aiurea knd ai chef.... ti se pare k am folosit eu vreun cod sau ceva? poate o folosit ala care mio dat filmu da eu nam folosit nimic io doar lam editat si nu inteleg cu ce am gresit si nu inteleg ce legatura are chestia aia de jos cu mine :P ? M-ai vazut tu cu coduri sau ceva? am folosit eu asa ceva? nush cei aia nush ce coduri visezi dapai daca asa se comporta unii oameni in comunitate cu/fara ban chiar nu-mi vine sa ma mai joc... te rog sami explici concret ce am facut nu ahhahaaha ce funny foarte tare ai ban bla bla bla te iei de toata lumea si de smokeru el ce tio facut? pai asa cum esti u moderator admin ce mai vrei, da ban la toti dupaia plangetiva de ce se micsoreaza incet numaru de playeri din comunitate... oamenii de la conducere ca tine si banurile asa aiurea pe banuieli sau nush mai ce :) pe bune vreau sa mi se explice ce am facut

Share this post


Link to post
Share on other sites

chestia asta am vazuto si io......nu pisoo a filmat ci altcineva........pe atunci cand s-a facut filmu eu eram rank 2.....si el cu un rank mai mare adik rank 3 alaturi de banditu deci erau 2 de rank 3.........dupa cum vezi in filmulet tot 2 de rank 3 sunt si niciunu dintre ei nu filmeaza.......daca nu intelegi de ce am zis cas 2 de rank 3......am zis deoarece skinu pt rank 3 este acela cu palarie.Ce mai am de zis este ca nu e neaparat sa fie cheat....ar fi putut fi si altceva.Aceasta este doar opinia mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce chestie ,acuma va scoateti a zis pisso cu gura lui "da eu am filmat" acuma veniti sa il scoateti,ia sa vedem pana unde merge minciunica asta,da pisso pentru ca hacku ala nu ti la-i bagat degeaba acolo,daca nu il foloseai atunci nu til bagai nu? deci ti la-i bagat cu un scop,sa vezi cine e cu tv-u pe tine si alte chesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:P

 

Eu zic sa-i mai dati o sansa'..pana la urma nu-i asa de grav..fata de ce-au facut altii ..?

 

Asteptam raspuns.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu este asa grav,dar va face sau a facut ceva grav codurile alea nu sunt puse aiurea acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nice Prank :) "Ce pluteste grasu :D:P:| "

Share this post


Link to post
Share on other sites
ce chestie ,acuma va scoateti a zis pisso cu gura lui "da eu am filmat" acuma veniti sa il scoateti,ia sa vedem pana unde merge minciunica asta,da pisso pentru ca hacku ala nu ti la-i bagat degeaba acolo,daca nu il foloseai atunci nu til bagai nu? deci ti la-i bagat cu un scop,sa vezi cine e cu tv-u pe tine si alte chesti.

 

sharp, powner mi-a pus 2 intrebari dak te uiti atent: tu ai filmat? tu esti autorul?

 

si eu arm raspuns la a doua: da, eu sunt autorul.... si nush cum crezi tu ca eu am filmat din moment ce omu care o filmat nici macar skin de bloods nare :D si omu respectiv era yonutzseverin de pe un cont nou civil .... :) da numi convine faptu k eu am luat ban aiurea numa asa.... n-am zis niciodata k l-am filmat eu.... am zis k sunt autorul, da eu l-am editat.

 

Eu zic sa va mai ganditi odata la cine dati ban asa aiurea... nu sa ma ia powner pe mine cu hahahahaha ce ma rad ai ban hahaha :P .... dupa parerea mea nui deloc profesional si eu raman cu buza umflata din cauza k nushce am facut :| filmu e pus de nush cand pe forum, lumea il place, akm dintro data am eu coduri k era in filmare bara aia jos :)) vorbiti cu cine vreti sa vedeti k asa e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acuma imi amintesc ca yonutzseverin o intrat cu un cont nou si venit cu noi sa se mai distreze ca a fost in bloods din cate tin minte chiar el era al doilea acolo... mai erau inca cativa prin apa pe sub pod sau care nu erau langa noi ca eram mai multi bloods parca... eu nici nu tin minte sa fi fost pisoo pe acolo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

sharp.eu zic sincer ca pisoo nu a facut ceva grav si merita o sansa si eu cred ca nu a filmat el ....ca eram cu tv pe el.ca vroia sa ma cheme si pe mine:(saracu/

Share this post


Link to post
Share on other sites
ce comentezi ... folosesti si tu astfel de moduri de sari asa ? se pare ca vrei si tu ban :|

Nenea te las ca imi controlezi Pc la ce ora vrea muschiu tau cu orice fel de metoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisoo - ban permanent .

 

Treceti on-topic sau dau closed.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pisoo - ban permanent .

 

Treceti on-topic sau dau closed.

 

Bine ma daca omu vrea sa inteleaga ceva si u ma iei cu amenintari si cu de alea inseamna k esti un om de nimic... sincer acuma... se vede de ce comunitatea asta o ia uin jos... staff irascibil.... putin zis asa... NU INTELEGI K NAM FILMAT IO? CATI MARTORI MAI VREI ? vaii si dak nu luam ban tot nu ma mai jucam intr-o comunitate in care exista POWNER.... pentru simplu fapt ca esti nesimtit

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...