Jump to content
Sign in to follow this  
huliganul

Bine V-am Gasit

Recommended Posts

Nick-ul tau: huliganul

Nume: cristea

Prenume:silviu-cristian

Varsta: 17 ani

Locatia: Bucuresti

Jocul/rile Preferat(e): drugs deler/car jacker/arms deler

O scurta descriere despre tine: sunt un baiat simplu,am 17 ani, imi place sa ma distrez cu prieteni..

De unde ai aflat de eGaming: De la un prieten din lista de Y!M, am incercat si imi place aceasta comunitate, sper sa ne intelegem...

 

 

BAFTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

welcome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome :hi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

welcome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Re

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nick-ul tau: huliganul

Nume: cristea

Prenume:silviu-cristian

Varsta: 18 ani

Locatia: Bucuresti

Jocul/rile Preferat(e): drugs deler/car jacker/arms deler

O scurta descriere despre tine: sunt un baiat simplu,am 17 ani, imi place sa ma distrez cu prieteni..

De unde ai aflat de eGaming: De la un prieten din lista de Y!M, am incercat si imi place aceasta comunitate, sper sa ne intelegem...

 

 

BAFTA

 

 

Welcome ( PS: Jocuri preferate, nu joBuri. ).

 

 

Read the Rules.

 

(Am o mica banuiala ca esti Hooligan).

 

Oricum, succes.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Welcome ( PS: Jocuri preferate, nu joBuri. ).

 

 

Read the Rules.

 

(Am o mica banuiala ca esti Hooligan).

 

Oricum, succes.

 

 

Multumesc pentru primire.

 

Am si eu 1 intrebare, cine este acest hooligan ? toata lumea imi spune de el,dar eu habar nu am cine este.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Welcome , dar nu cumva esti Hooligan ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Welcome

2 Esti Hooligan ?

3 Pana la urma cati ani ai 18 sau 17 :hi: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci oameni buni, nu sunt hooligan,nustiu cine este... daca se aseamana numele inseamna ca suntem unu si acelasi ?

imi puteti spune si mie cine este acest "hooligan" ca tot aud de el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HooligaN este un player , care a fost banat pentru bug abuse :hi: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa inteleg ca nu esti hooligan dar pana la urma ne spui si noua cati ani ai 18 sau 17 ? ca nu mai inteleg nimic la varsta ai zis ca ai 18 ani si la o mica descriere despre tine ai spus ca esti un simplu baiat si ai 17 ani ba 17 ba 18 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Respecta regulile si totul va fi bine ^^.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apoi da sunt HooligaN.

 

 

ADIO ma retrag din aceasta comunitate, mi-a facut placere sa joc cu voi(cu uni nu cu toti)...Se pare ca cu cei care am vrut sa le fac rau m-am inteles mai bine :(si nu m-au tradat cand au aflat ca sunt HooligaN, iar prieteni care i-am ajutat m-au tradat.

 

 

 

MULTUMESC DUTZ.... ADIO eGaming.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bye :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Apoi da sunt HooligaN.

 

 

ADIO ma retrag din aceasta comunitate, mi-a facut placere sa joc cu voi(cu uni nu cu toti)...Se pare ca cu cei care am vrut sa le fac rau m-am inteles mai bine :(si nu m-au tradat cand au aflat ca sunt HooligaN, iar prieteni care i-am ajutat m-au tradat.

 

 

 

MULTUMESC DUTZ.... ADIO eGaming.

 

Ai facut bug abuse = ban permanent ! Asta e imi pare mie rau ca plecati astia mai vechi dar meritati banul 100% cum e asta frate ? Pai eu am 100k munciti cu greu,fak 10k pe zi ..i-ar voi faceti milionu in 5 secunde :) Ma asteptam mai mult de la astia pe care ii cunosc de multa vreme si care sunt mai vechi ! N-ai grija ca toti spun : bye,imi pare rau erai ptr bun ..etc ! si la nimeni nu-i pasa :) o sa joace toti in continuare fara sa bage de seama ca nu mai esti....

Asta-i viata ..nu ma refer doar la tine dar au plecat multi cu care ma intelegeam ff bine de ex: surulubelnitza,Neo,nE0n,[mistretu],AngelTheGood,RinX,Quead,BenQ,Mastershot ....oho si sunt inca vreo 15-20 :| nuj daca ii stii dar joaca aici de mult timp = mult,de inaintea primului wipe ! Asta e Bye man ...ma bucur ca ai jucat aici

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ai facut bug abuse = ban permanent ! Asta e imi pare mie rau ca plecati astia mai vechi dar meritati banul 100% cum e asta frate ? Pai eu am 100k munciti cu greu,fak 10k pe zi ..i-ar voi faceti milionu in 5 secunde :P Ma asteptam mai mult de la astia pe care ii cunosc de multa vreme si care sunt mai vechi ! N-ai grija ca toti spun : bye,imi pare rau erai ptr bun ..etc ! si la nimeni nu-i pasa :) o sa joace toti in continuare fara sa bage de seama ca nu mai esti....

Asta-i viata ..nu ma refer doar la tine dar au plecat multi cu care ma intelegeam ff bine de ex: surulubelnitza,Neo,nE0n,[mistretu],AngelTheGood,RinX,Quead,BenQ,Mastershot ....oho si sunt inca vreo 15-20 :| nuj daca ii stii dar joaca aici de mult timp = mult,de inaintea primului wipe ! Asta e Bye man ...ma bucur ca ai jucat aici

 

 

stiu nervu ca am meritat banul, si regret acuma dar asta este :)...

pe uni ii stiu mastershot,rinx,benq...

asta este adio eGaming...mi-a placut sa joc cu voi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bye and :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

si gtz repede sa inchida topicul.... poate eu vreau sa mai vorbesc aici,sau alti mai au ceva de spus...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...