Jump to content
Sign in to follow this  
luc1aw

Redeschidere turnee de fifa 07.

Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul ce parere aveti daca am redeschide turneul de fifa 07 ?Doritori ? Ma pot ocupa eu de el sau oricare dintre voi , mi-e indiferent dar ne trebuie participanti ca nu putem sa jucam 1vs1.

 

Astept pareri!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este o idee foarte buna,eu inca joc fifa 07. Abia astept sa-l redeschidem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

super, il iau si eu daca se fac turnee si mai aduc minim 3 persoane

Share this post


Link to post
Share on other sites

De asemenea, să nu mai fac un alt topic, de ce nu se organizează în continuare Coneptiţia de 8 ballpoll? Cum a spus şi luci, mă pot ocupa eu sau oricare dintre voi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Il dowloadez si eu imediat si vom juca, si eu pot sa aduc 2-3 persoane

Share this post


Link to post
Share on other sites

De asemenea, să nu mai fac un alt topic, de ce nu se organizează în continuare Coneptiţia de 8 ballpoll? Cum a spus şi luci, mă pot ocupa eu sau oricare dintre voi.

Probabil din lipsa de interes / participanti / organizatori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De asemenea, să nu mai fac un alt topic, de ce nu se organizează în continuare Coneptiţia de 8 ballpoll? Cum a spus şi luci, mă pot ocupa eu sau oricare dintre voi.

 

 

Probabil din lipsa de interes / participanti / organizatori.

 

Eu sunt organizatorul competitiei, am reincercat de 2 ori sa dau drumul unei noi editii, dar s-au inscris maxim 2-3 participanti, eu o pot redeschide, nu este o problema, dar probabil va fi acelasi rezultat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt organizatorul competitiei, am reincercat de 2 ori sa dau drumul unei noi editii, dar s-au inscris maxim 2-3 participanti, eu o pot redeschide, nu este o problema, dar probabil va fi acelasi rezultat.

Redeschide-o si v-oi reaminti eu de ea. Eu ma voi inscrie. Si din cate am vazut nu sunt singur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aceasta problema a existat si la discutatele competitii de cs 1.6, dar a fost o perioada in care a mers chiar foarte bine.

 

Daca sunt doritori, cred ca orice fel de competitie poate fi deschisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt organizatorul competitiei, am reincercat de 2 ori sa dau drumul unei noi editii, dar s-au inscris maxim 2-3 participanti, eu o pot redeschide, nu este o problema, dar probabil va fi acelasi rezultat.

Cei care doriti redeschiderea competitiei luati legatura cu organizatorul, poate o redeschide.

In caz contrar e clar ca nu se poate redeschide o competitie fara participanti.

Multumim pentru sugestie, topic closed . 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...