Sign in to follow this  
Rakku

[IMPLEMENTED] [Sugestie] Sprunk Machine - Burger

39 members have voted

1. 1. Sunteti de acord cu propunerea?

• Da
      34
    • Nu
      12

18 posts in this topic

Nick: Rakku

Descriere:

-> Dezactivarea de pe server a tuturor tonomatelor de suc/chipsuri.

-> Adaugarea a mai multor bizuri de tip burger si doar in 2-3 zone importante tarabe de /burger (Spawn Civil, Stadion SF)

-> Acele tarabe de /burger sa depinda tot de un biz de tip Burger

Avantaje: 

-> Creste interesul fata de aceste bizuri.

-> Creste interesul fata de medici ( /heal si pills )

-> Creste munca jobului Trucker fiindca bizurile au produse limitate

Nu stiu daca va place si voua ideea pentru ca multi dintre voi preferati jocul cat mai simplu si pentru multi faptul ca trebuie sa mearga 200m in plus pana la burger unde mai trebuie sa dea si /enter si sa mai intre si intr-un Checkpoint poate fi pierdere de timp pretios. Am mai vazut ca cineva a propus chiar sa se scoata acea functie in care odata la cateva secunde pierzi 2hp. In fine.. astept parerile voastre.

Edited by Rakku
  • Like 1

PRO!

Este o idee foarte buna si prin asta o sa creasca activitatea pe server + interesul pentru aceste bizuri.

E buna ideea ta. Daca tot e vorba de complicat jocul, eu zic sa il complicam, ca tot e la moda pe eGaming.

Eu zic mai bine sa se scoata si tarabele de /burger odata cu tonomatele, iar singura sursa de HP sa fie de la medici si de la Burger, Pizza si Cluckin' Bell. 

Odata cu adaugarea acestora ca si biz-uri, sa fie puse si logo-urile pe minimap pentru a le gasi mai usor (cum e in Single Player).

Edited by Blazing

Da, sunt de acord este o idee fantastica. In polus chiat nu necesita o munca de speriat pentru a fi pusa in aplicare aceasta sugestie :D PRO!

E buna ideea ta. Daca tot e vorba de complicat jocul, eu zic sa il complicam, ca tot e la moda pe eGaming.

Eu zic mai bine sa se scoata si tarabele de /burger odata cu tonomatele, iar singura sursa de HP sa fie de la medici si de la Burger, Pizza si Cluckin' Bell. 

Odata cu adaugarea acestora ca si biz-uri, sa fie puse si logo-urile pe minimap pentru a le gasi mai usor (cum e in Single Player).

Sunt de acord si cu LOGO-urile.

/burger in spawn civil ma gandesc ca e bun pentru incepatori.

Contra,complicam aiurea si nu ajuta playeri incepatori si noi veniti pe server, o sa le para mai complicat si nu o sa ramana pe serveR!

Poate dacă le am pune iconițe ca în San Andreas dacă știți la ce mă refer pentru ca cei care intra pe server le este mai greu sa găsească bizurile nu sunt ca noi sa avem ceva vechime și sa știm fiecare biz în parte...

Dezactivarea tonomatelor nu dar implementarea unui pret exact ca cel din burger la achizitia de heal ar ajuta. Totodata ca fiecare tabara sa apartina de burger ar fi o idee geniala. creste importanta bizului respectiv.

CONTRA !

Lasa frate tonomatu acolo.. Asa este eG de cand m-am apucat am multe amintiri... Batai la GARA SF pt heal,duele deagle la tonomat , clowni etc.... Nu trebuie sa schimbam jocul in totalitate cu aceste propuneri.

Ce am scris mai sus o sa inteleaga doar generatiile vechi de sampisti.

Edited by Dudu94

pro ..iar cine  a dat contra inseamna ca is din categoria 'oameni lenesi :)) '

CONTRA !

Lasa frate tonomatu acolo.. Asa este eG de cand m-am apucat am multe amintiri... Batai la GARA SF pt heal,duele deagle la tonomat , clowni etc.... Nu trebuie sa schimbam jocul in totalitate cu aceste propuneri.

Ce a fost a fost si nu va mai fi.

PRO.

II ok,numa trebuie un mesaj pentru incepator sau sa le fie marcat pe mapa,dupa ce le scade viata "Your health is low go to a burger to eat something"e ok?

Pro

CONTRA !

Ce a fost a fost, acuma trebuie sa ne "modernizam".

Sugestie implementată.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.