Sign in to follow this  
George_vL

[REJECTED] [Sugestie] Sistem licitatii

16 posts in this topic

Titlu topic: Sistem licitatii

Nick server: George_vL

Descriere: Revenirea la sistemul anterior de licitatie. Consider ca playerii ar fi mai activi si mai motivati, si uni care nu mai sunt pe server s-ar reintoarece daca s-ar reintroduce vehicul sistem. Deoarece playerii sunt motivati sa faca bani pentru a licita, si sa se ia la intrecere cu ceilalti playerii pentru o masina / casa / biz. Consider ca vehicul sistem este mult mai atragator fata de cel nou, desi cel nou este mai simplu si scuteste admini de verificarea si incheierea licitaiilor.

• Like 1

PRO

Pro , nu doar playerii ar fi mai activi ci si adminii .

Edited by ovidiu_valcea

Pro.

Sti cum e acuma e mai RP. Si mie imi e dor de cel vechi. Insa trebuie sa gandim pentru playerii noi ce vor veni. Pentru ca si daca se intorc din cei vechi se intorc 10 maxim. Pentru ca ceilalti 150 au peste 22 de ani, majoritatea lucreaza iar unii deja au familie. Noi trebuie sa gandim pentru playerii vechi. Pt noi PRO insa daca am vrea sa progresam va fi un Contra.

Contra.

Rau e ca se face update, rau e ca nu se face.

Cel mai bine ar fi sa se poata in ambele feluri. Cine vrea sa scoata la licitatie, iar cine nu, sa vanda direct pe sv.

Pai si acum ce are? In loc sa postezi pe forum ca oferi suma de 1.000.000$ o platesti direct in joc. Ai o data si ora exacta in care se inchide licitatia, daca liciteaza cineva mai mult ti se inapoiaza banii, deci nu vad ce nu e in regula. Noi vrem sa va oferim sisteme mult mai profesioniste.

Daca nu va place asa cum e gasiti idei cum sa-l inbunatatim, nu sa il scoatem.

Contra.

Pai si acum ce are? In loc sa postezi pe forum ca oferi suma de 1.000.000$ o platesti direct in joc. Ai o data si ora exacta in care se inchide licitatia, daca liciteaza cineva mai mult ti se inapoiaza banii, deci nu vad ce nu e in regula. Noi vrem sa va oferim sisteme mult mai profesioniste.

Daca nu va place asa cum e gasiti idei cum sa-l inbunatatim, nu sa il scoatem.

Intr-adevar noul sistem este unul profesionist si foarte bine gandit, si mai usor pt toata lumea. Ideea implementari vehicului sistem nu era din cauza ca cel nou este prost, ci ca prin revenirea la aceasta playerii sunt altfel motivati sa joace, sa intre pe forum, si pentru playerii era un fel de competitie, de orgoliu sa dea mai mult sa arate bine si tot asa.

Prin aceasta schimbare cred ca s-ar intoarece niste playerii vechi si in acelasi timp le-ar place si celor noi. Inca odata precizez ca noul sistem este unu profesional si foarte bine elaborat si e bine ca facem update-uri si ne este mai simplu, doar ca vechiul sistem  ar avea mai multa atractie la playeri.

Intr-adevar noul sistem este unul profesionist si foarte bine gandit, si mai usor pt toata lumea. Ideea implementari vehicului sistem nu era din cauza ca cel nou este prost, ci ca prin revenirea la aceasta playerii sunt altfel motivati sa joace, sa intre pe forum, si pentru playerii era un fel de competitie, de orgoliu sa dea mai mult sa arate bine si tot asa.

Prin aceasta schimbare cred ca s-ar intoarece niste playerii vechi si in acelasi timp le-ar place si celor noi. Inca odata precizez ca noul sistem este unu profesional si foarte bine elaborat si e bine ca facem update-uri si ne este mai simplu, doar ca vechiul sistem  ar avea mai multa atractie la playeri.

Nu stiu de ce zici , ca are aduce vechii playeri inapoi .. pana la urma nu trebuie sa ne gandim la cei vechii , fiindca daca ar fii asa ei ar reveni oricum pe eGaming , dar totusii unii au deja 21+ , si nu le mai arde de SA:MP , trebuie sa ne gandim la viitor si cum am putea atrage playerii mai usor , prin vechiul sistem nu cred ca am aduce ceva inapoi :D

Contra

CONTRA ! 

Este foarte bine asa cum este acum.

Sugestie respinsa, avem acel sistem automat care e foarte complex, adminii verifica direct din joc tot, playerii pot face cerere de inactivitate direct din joc.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.