Jump to content
Sign in to follow this  
luc1aw

Propunere modificare forum. [ Xanto]

Recommended Posts

Salut,

 

eGaming se bazeaza pe server-ul de samp de cand s-a deschis,chiar daca au mai fost servere de counter-strike,mc,ts, etc. Propun ca  https://samp.egaming.rosidescrierea despre samp sa fie modificata si pusa ca interfata a forumului . Ce inseamna interfata?Cand un player scrie forum.egaming.ro sau eGaming pe google sa apara o inferfata in care  descrie server-ul de samp si comunitatea,ce este mai important de acolo.O sa apara unele persoane,pai ce aia nu e buna? nu , nu e buna , nu stiu cate persoane stiu despre acel site si despre descrierea de acolo.Sunt multe persoane care doresc sa se apuce de samp,dar nu stiu cu ce se " manaca" si asta ii ajuta si incurajeaza sa inceapa  " aventura ".Interfata sa fie la fel ca forumul,doar sa apara detalii si pe interfata sa fie un buton "FORUM" cand il apesi sa te duca la forum.

 

 

http://forum.egaming.ro/topic/3785-cum-sa-instalam-san-andreas-multiplayer/

 

http://forum.egaming.ro/topic/3089-info-server/

 

Ce este SA:MP?

  • San Andreas Multiplayer (SAMP) este o modificare a jocului Single Player Grand Theft Auto: San Andreas care ii permite a fi jucat in multiplayer.
  • SAMP este un joc ce simuleaza realitatea. Puteti face aproape orice faceti in viata reala.
  • Datorita scriptingului PAWN, un server SAMP ofera posibilitatea de a fi creat propriul mod de joc, putand personaliza incepand de la case, masini, obiecte, etc. ceea ce face fiecare server de pe internet, unic.
  • Pe langa aceste lucruri se pot face numeroase altele care nu sunt disponibile in Single Player.
  • Astfel, un server de SAMP este capabil sa interconecteze pana la 500! de jucatori San Andreas simultan.
  • Tot ce aveti nevoie pentru a juca este joculGrand Theft Auto: San Andreas PC

 

 

Joaca acum! Convinge-te singur!

  • Pentru inceput descarcati kitul deINSTALAREarrow-10x10.pngal clientului SAMP.
  • Instati apoi kitul descarcat
  • Creati-va un cont
  • Introduceti numele contului creat in casuta Name
  • Adaugati serverul la Favorites.
    • Meniul Servers -> Add Server.
    • In fereastra care apare, adaugatisrv7.egaming.ro:7777 click ok.
  • Serverul apare acum la favorite. Click dreapta pe el -> Connect
  • Odata conectati in joc, vi se va cere parola folosita la inregistrare
Edited by luc1aw
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO, ar fi foarte bine asa, da este adevarat ne bazam pe server-ul de samp, multe sectiuni sunt inactive si arata cam urat sa zic. Ar trebui curatate si celalalte. Asta ii parerea mea eu raman la PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, o idee foarte buna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO, excelenta idee luc1aw!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, nu ar fi rau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro. Imi place cum gandesti Lucian. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro. Imi place cum gandesti Lucian. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest wLLy

A trecut ceva timp de cand a fost facuta aceasta propunere si tin sa cred ca nu a fost luata in considerare, daca Marci sau altcineva are ceva de adaugat o sa deschida topicul.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...