Sign in to follow this  
Exchange

[Solved] [Problema] - C-hud SA:MP

4 posts in this topic

Salutare, am vrut sa instalez si eu un c-hud si nu ma voi da batut pentru ca este foarte frumos si imi reprezinta factiunea in care ma aflu, si nu inteleg de ce nu imi arata cum ar trebuii sa imi arate, am urmat pasii cu atentie, si am modificat totul in folder cu folder, in locatia in care trebuie replasat, am mai jos o poza si ve-ti vedea ce s-a intamplat, si ce nu!

Β 

Dovada: http://i.imgur.com/FvELF8K.jpg

Β 

P.S: Am si cleo3 si cleo4, daca ma poate ajuta cineva cu teamviewer ceva, sa lase reply sau sa imi trimita pm, daca ma poate ajuta cineva cu aceasta problema, este al2-lea c-hud care imi face probleme.. astept un raspuns rapid

Edited by xXxGrasuxXx

​De ce ai ambele CLEO instalate? ​De vreme ce sunt 2, fiecare are fisierele ei, incearca sa pastrezi una singura, sa verifici fisierele prin pasii pe care spui ca i -ai urmat, si sa nu ai alte programe legate de el deschide, mai ales jocul.

Ia vezi tu,nu cumva in folderul cleo ai 3 fisiere care sunt scrise in alta tampenie de limba? Gen niste hieroglife? Daca da,redenumeste-le pur si simplu in "a,b,c" si apoi reincearca.

Am rezolvat cu ajutorul lui milan, am dezinstalat gta-ul si l-am reinstalat in alta partitie (D) si am pus cleo 3, si acum imi merge, multumesc celor care s-au implicat sa ma ajute.

Β 

Se poate da t/c!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.