Sign in to follow this  
ZocK

[Battle] Happens vs Zock

7 posts in this topic

1.        ZUajpSL.jpg

2.     hzucCl9.png

Edited by Happens
  • Like 1

v1 - imi place coloristica si renderul este bine incadrat cu bg-ul dar strica acel brush negru in jurul renderului, vot final v1

V1-, smudge foarte ok, coloristica la fel bine implementata la fel si render-ul e bine integrat.

Si v2 imi place dar parca is acolo unele chestii aruncate aiurea. Dar raman la v1

Vot v1 coloristica foarte frumoasa si are si integrare render sa nu mai vorbim de smudge.

Votez 2 din simplul motiv ca am o vaga idee a cui este lucrarea unul si are niste greseli maricele.

Ce imi sare cel mai tare in ochi, nu lucrezi CURAT! Nu mai lasa chestii peste focus, curata texturile. Lucreaza mai frumos, nu iti dau votul sa te ambitionez, in schimb, prima lucrare pertotal este netsuperioara lucrarii a 2a. 

Votez V1!

Nu sunt eu vreun mare graffer si nu zic ca eu as fi facut mai bine, dar mi a luat ceva sa ma decid.. nu prea aveam din ce alege.. a 2 a are foarte multe elemente aiurea unul peste altul, zic eu. Am votat prima lucrar pentru incercarea aceea de smudge (asta sper sa fie) si sa zicem coloristica.

Winner - Lucrarea numarul 1. 

Felicitari amandurora pentru efort! 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.