ANNOUNCEMENT

Anunțuri administrative

7 posts in this topic

giphy.gif

leaderboard-184960-6.png

Aici vor fi publicate toate anunturile administrative ale serverului de Minecraft

Edited by ToTaLA

Mentenanta server.

Server up.

Server down. Mentenanta server.

@VRazvan sunt nemultumit de activitatea de pe serverul de Minecraft, nu poti ca in comunitatea eGaming sa nu ai staff-ul activ pe forum, inteleg ca este nevoie de personal dar vreau sa fii mai meticulos in alegerea acestora.

Am luat la cunostinta activitatea unui fost admin, unui fost co owner si a mai multor astfel de probleme ce au existat pe server ca nu si-au pastrat cu adevarat activitatea in continuare pe eGaming cum s-ar fi presupus de la initierea lor in staff, nu vreau sa mai acorzi sarcini fara sa si merite acestia, de asemeni vreau sa aiba si o activitate pe forum nu doar pe server.

Am inteles ca exista un sistem bine format de cereri format de tine, la care din ce am verificat sunt trecute cu vederea anumite subpuncte la care sunt acceptati ceea ce inseamna ca ai sistemul de cereri degeaba, totodata ai degeaba si sistemul de rank up de la helper moderator admin, Manager si ce mai ai tu acolo.

Ca prin urmare vreau sa ai in staff doar helperi la momentul actual, si un singur Co Owner sau ce rank ai tu acolo iar toti acestia sa aiba si helper pe forum cel putin.

Si vreau o activitate de minim 5 posturi pe saptamana iar acestea sa nu fie spam. Cu alte cuvinte  politica impusa pe restul comunitatii se va aplica si pe MC.eGaming.RO. Am permis destule serverului pana acum si nu vreau sa mai permit in continuare.

Mentenanta server. Intreg networkul va fi down.

• Like 1

Mentenanta server. Intreg networkul va fi down.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.