Sign in to follow this  
ChoCaPiK011

[IMPLEMENTED] [Sugestie] Police Departament

16 posts in this topic

Nick: ChoCaPiK

Descriere: In absenta factiunii National Guard , as dori ca la factiunea Police Departament sa fie adaugata 1 hydra. De ce ? Dupa cum observati numarul suspectilor si cel al robberilor care doresc sa scape, fug cu heli / avion. Factiunile cop nu au cum sa ii opreasca decat prin avionul dodo si prin recurgerea la drive by care nu este tocmai bine ca se ivesc discutii , Non-rp etc. Asa ca prin adaugarea unui avion hydra la factiunea Police Departament ar fi un beneficiu pentru noi si am avea si noi o sansa de ai prinde pe acei suspecti. Unde sa fie adaugat , chiar aici -> https://www.youtube.com/watch?v=EflOik0eIJk&feature=youtu.be , iar heli-ul sa fie mutat aici -> http://imgur.com/2kaZ6Wg . Acea hydra bineinteles nu va putea sa o piloteze oricine ci doar membri S.W.A.T care sunt antrenati pentru asa ceva , adica membri rank 4+ !

Edited by ChoCaPiK011
  • Like 5

Ps video e facut de mine

Deci, mie unul mi-ar place ca SWAT sa poata folosi hydra

• Like 1

Pro , mi se pare o ideie excelenta deoarece daca National Guard s-a desfintat s-au dus sansele ca suspectii cu Heli sa fie prinsi . Daca se implementeaza trebuie restrictionat la rank 4+ sau 5 sa nu se abuzeze de cei noi. 

Pro ! Din punctul meu de vedere e bine ca factiunile COP sa fie putin avantajate , tinand cont ca acum o factiune de acest gen a fost desfiintata.  

Pro foarte bine gandit. Insa pentru ca treaba sa fie mai RP si sa-i impiedice putin pe COP ce ar fi daca Hydra s-ar afla pe aeroportul LS? Eu unul cred ca este mult prea OP ca un cop sa fie la o activitate oarecare, sa se respawneze si sa ia imediat Hydra dupa care sa-si faca banii cu prea mare usurinta. Voi ce parere aveti?

Pro foarte bine gandit. Insa pentru ca treaba sa fie mai RP si sa-i impiedice putin pe COP ce ar fi daca Hydra s-ar afla pe aeroportul LS? Eu unul cred ca este mult prea OP ca un cop sa fie la o activitate oarecare, sa se respawneze si sa ia imediat Hydra dupa care sa-si faca banii cu prea mare usurinta. Voi ce parere aveti?

Aceeasi parere.

Daca Hydra s-ar afla sus pe acoperisul LSPD totul ar fi prea "mura in gura".

Aceeasi parere.

Daca Hydra s-ar afla sus pe acoperisul LSPD totul ar fi prea "mura in gura".

Baieti stati linistiti ca este destul de rp, Hydra oricum are un timer de 90 sec pana poate fi luata dupa ce a fost dat robul eu zic ca este destul. Si va fi pusa decat 1 eu zic ca e destul... Ca si la heli/avion orice cop poate pilota dupa 90 sec ...

Daca si colegii mei sunt de acord, se va accepta. Din partea mea ai un PRO!

P.S: Success la Master Chief :)))

PRO. Chiar ar fie o idee buna sa se adauge Hydra in factiunea PD, ar ajuta la prindea infractorilor.

PRO, si chiar mi-ar placea sa se adauge pana cand merg eu PD.

Glumesc, mi se pare normal, HYDRA avea un scop, si cand jefuitorii fug cu barca sa fie permis hydra ce are.

PRO, consider ca in acest fel ar mai avea si cei din COP o sansa improtriva celor care dau rob.

PRO

PRO!

Pro pentru hydra dar nu mai bine este adaugata NG din nou acum ca si-a mai revenit server-ul?

NG nu isi mai are rostul de când au fost bagă-te teritoriile NG nu mai avea ce face

adaugat Rank 4+ DOAR swat

Daca un PD foloseste hydra fara sa fie swat = interdictie 3 luni PD

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.