Jump to content
Sign in to follow this  
BATONASH

[PROPUNERE] - servere / jocuri noi

  

6 members have voted

  1. 1. Sunteti de acord cu aceasta idee?

    • PRO
      6
    • CONTRA
      0


Recommended Posts

Salut dupa cum spune si titlul,vreau sa va propun si sa va intreb in acelasi timp ce parere aveti daca am gasi niste jocuri care sa poata fi hostate de orice categorie,asa ca am sa va rog daca stiti voi ceva jocuri noi,lasati un reply aici cu numele jocului(optional) linkul pe youtube.Deasemenea va rog sa votati in poll si sa dati un PRO/CONTRA acestei idei,am sa va rog frumos pe cat posibil sa fie un joc pe cat posibil usor pop,ulabil,va astept raspunsurile,multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OSM--> 

Pe baza asta faci campionate,  Incepi cu liga a 2a..avansezi in Prima linga ..si locu 1,2 ,3 dai un premiu

+ Echipe din romania, Rapid, CFr, Paduri etc..eu joc cu 15 prietenii un campionat desta cu premii,

E distractiv parerea mea, Merge si pe PC si pe Telefon.

SI puteti da premii pe Sa.mP 

Edited by voicugeorge1996

Share this post


Link to post
Share on other sites

OSM--> 

Pe baza asta faci campionate,  Incepi cu liga a 2a..avansezi in Prima linga ..si locu 1,2 ,3 dai un premiu

+ Echipe din romania, Rapid, CFr, Paduri etc..eu joc cu 15 prietenii un campionat desta cu premii,

E distractiv parerea mea, Merge si pe PC si pe Telefon.

SI puteti da premii pe Sa.mP 

Avem campionat de OSM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avem campionat de OSM

A nu am stiut, scuze !

Share this post


Link to post
Share on other sites

-edit- lag

Edited by Alynn

Share this post


Link to post
Share on other sites

OSM--> 

Pe baza asta faci campionate,  Incepi cu liga a 2a..avansezi in Prima linga ..si locu 1,2 ,3 dai un premiu

+ Echipe din romania, Rapid, CFr, Paduri etc..eu joc cu 15 prietenii un campionat desta cu premii,

E distractiv parerea mea, Merge si pe PC si pe Telefon.

SI puteti da premii pe Sa.mP 

 

avem deja campionat de OSM https://forum.egaming.ro/forum/1122-online-soccer-manager/

 

@te poti inscrie daca vrei, chiar acum se fac inscrierile.

Edited by Alynn

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Mighty Quest For Epic Loot https://www.youtube.com/watch?v=gN2QvWmtruc

Jocul nu are nevoie de server sau ceva de genul, este un joc gratuit care se gaseste pe steam http://store.steampowered.com/app/239220/?l=romanian.

Daca nu ma insel in acest joc ai posibilitatea de a crea un clan si ai de asemenea si o liga in care urci cu cat ataci mai multi jocatori si faci trofee(seamana putin cu Clash of Clans la partea asta)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Server de CSGO, metin2.

 

Usor de populat

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Mighty Quest For Epic Loot https://www.youtube.com/watch?v=gN2QvWmtruc

Jocul nu are nevoie de server sau ceva de genul, este un joc gratuit care se gaseste pe steam http://store.steampowered.com/app/239220/?l=romanian.

Daca nu ma insel in acest joc ai posibilitatea de a crea un clan si ai de asemenea si o liga in care urci cu cat ataci mai multi jocatori si faci trofee(seamana putin cu Clash of Clans la partea asta)

Si daca nu am steam? ce fac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si daca nu am steam? ce fac?

Sa faci un cont pe steam nu te costa bani si jocul e gratuit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si daca nu am steam? ce fac?

il poti descarca si fara steam, de pe site-ul lor din cate stiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai mult s-a facut offtopic,astept si alte pareri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un server de csgo, poate, doar daca sunt doritori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Înafară de CSGO,nu mai sunt alte jocuri? Cred că până la urmă o să caut eu ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

UP mai sunt si alte idei?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest wLLy

UP mai sunt si alte idei?

S-a deschis server de CS:GO, gandeste-te la altceva. Sau daca esti implicat in asta, inchid topicul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu sunt implicat în asta,eu aștept și aș alte jocuri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Topicul asta nu isi are rostul aici, l-am lasat deschis sa vad totusi despre ce e vorba.

In primul rand aceasta sectiune in sine, dupa cum are si titlul e pentru propuneri de jocuri/servere noi.

Cine are vreo propunere de un server sau joc nou o face in topic separat pentru fiecare.

Tu ai facut topic cu propuneri jocuri / servere noi in sectiunea care are acelasi nume si nu vad rostul, daca ai vreo propunere o faci in topic separat, daca nu ai idei nu trebuie sa faci topic ca altii sa-ti dea idei.

 

Closed

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...