Sign in to follow this  
wmsteoopaaffwc

[Sugestie] Licență - permis

7 posts in this topic

Nick server: Bello

Descriere: Propun ca în momentul în care permisul de conducere este pe cale să expire, să se poată face actualizarea sa cu maxim o oră înainte de termen. De ce? Fiindcă este posibil ca eu să fiu nevoit să plec la ora 15:00, iar permisul să expire la 15:12. Când reintru seara, poate este un eveniment important pe server și trebuie să ajung, iar eu nu am nicio șansă, decât să mă duc iar la drive. Din acest exemplu denotă importanța acestei propuneri.

https://www.youtube.com/watch?v=DfTAiVRBXQk&feature=youtu.be

Pro. Ai venit cu un argument destul de plauzibil.

Salvati balenele albastre !

Contra , astfel ai avea si alte asteptari... de exemplu licenta ta expira la 15:00, tu ai fi vrut sa o poti actualiza cu o ora inainte , adica 14:00 dar in momentul acela tu ai vrea sa o poti reinnoi si inainte de ora 14:00

Deci Contra -> Bullshit

Salvati balenele albastre !

Wtf? Warn-up.

Pro, mi se pare ok, insa cu 10 minute parerea mea ar fi ca ajunge. 10-5 minute, ca mergi dai testu si gata.

Wtf? Warn-up.

Pro, mi se pare ok, insa cu 10 minute parerea mea ar fi ca ajunge. 10-5 minute, ca mergi dai testu si gata.

asa da

asa da

Nu înțeleg de ce ai spus așa da la completarea bună a lui PriMe, pe când la a mea ai spus CONTRA vehement, în condițiile în care îți argumentai răspunsul cu o concluzie total opusă față de ce a răspuns persoana anterior menționată.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.