Sign in to follow this  
alex77

Bacul la romana

14 posts in this topic

Ce ma fac?Am 10 eseuri si nu stiu cum sa le scriu.Am incercat toate metodele pe care le-am gasit folositoare dar nici una nu a mers.Google,Youtube,site-uri s.a.m.d.Daca nu o sa iau bacul unde o sa ajung?Nu vreau sa imi asez locuinta la coltul strazii.Ce pot face in cazul acesta?De unde pot scoate 900 de cuvinte din capusorul meu?Aveti idee?De unde m-as putea inspira sa scriu un text argumentativ?De-abia scriu pe forum cateva randuri de cuvinte si aceste cuvinte nu sunt intre 100 si 900.

Stau si ma intreb daca ai urmat tutorialele de pe Reddit cum sa devii un troll fiindca din cate vad te pricepi oleaca sau poate pur si simplu o faci de mult timp.

Ce ma fac?Am 10 eseuri si nu stiu cum sa le scriu.Am incercat toate metodele pe care le-am gasit folositoare dar nici una nu a mers.Google,Youtube,site-uri s.a.m.d.Daca nu o sa iau bacul unde o sa ajung?Nu vreau sa imi asez locuinta la coltul strazii.Ce pot face in cazul acesta?De unde pot scoate 900 de cuvinte din capusorul meu?Aveti idee?De unde m-as putea inspira sa scriu un text argumentativ?De-abia scriu pe forum cateva randuri de cuvinte si aceste cuvinte nu sunt intre 100 si 900.

Ba tu faci un topic pentru fiecare materie la care dai bac ?

Iti zic eu care e problema ta,pur si simplu cred ca esti prost.. daca tu acum inainte cu 3 saptamani de BAC te-ai trezit ca esti bota,iti meriti soarta.

Nu sunt bota,mai stiu ceva din materia din urma dar nici chiar asa...Cu demonstratiile stau bine dar cu caracterizarile nu prea am talent la asa ceva.

Noi nu suntem profesori sa-ti explicam tie,ai avut timp 4 ani de zile sa intelegi ce ti-a zis ala in scoala,depinde de tine de unde scoti 900 de cuvinte,oricum daca ai BACU nu te face cu nimic mai destept sau mai presus de restu,tine de tine cum iti faci viitoru,cine are ambitie reuseste in viata.

Ba, omu ii pus pe glumite :)). Doar nu credeti ca ar cauta raspunsuri pe o comunitate de gaming, in loc sa intre si el pe referat.ro, scribd si ce site-uri mai sunt.

ย 

Edit: A stiut sa scrie bacul, o pus cratima...

Edited by Furisey
  • Like 1

In primul topic m-am gandit sa nu o zic dar tu chiar iti expui inconstienta aici(in caz ca nu e troll).ย 

"Am incercat toate metodele pe care le-am gasit folositoare dar nici una nu a mers"

Le-ai gasit folositoare dar n-au mers? Cum asa? Ori au fost folositoare ori n-au mers. Cam scartaie povestea.ย 
ย 

ย 

"De-abia scriu pe forum cateva randuri de cuvinte si aceste cuvinte nu sunt intre 100 si 900."

ย 

La ce talent ai tu la spus daravele o sa gasesti o cale sa umpli alea 3 pagini.ย 

Edited by SebiFc

iauzi cumetre asta e pt tine

ย 

• Like 2

=))))))))))))) prost e asta ba likee asta =)))

e troll manย 

Asteptam si topic-ul cu matematica sau poate te razgandesti si la biologie

Edited by Hawkk

Asteptam si topic-ul cu matematica sau poate te razgandesti si la biologie

Are nevoie de bac sa se faca politician si sa conduca tara :D

Are nevoie de bac sa se faca politician si sa conduca tara :D

I-am gasit un topic pe alt forum cum ca ar vrea sa fie miner , deci slabe sanse .ย 

Sunt unii care i-au facut desene la probleme la fel ca mine insa mult mai multe explicatii :)) , eu stiam ca e troll dar am facut asta ca poate cine stie , vre-unu da odata pe google bac fizica si apare si topicu ala si poate l-am ajutat cu ceva .

Edited by Hawkk

Imi pare rau. Nu oferim suport didactic, suntem forum de gaming. Cauta in alta parte asemenea asistenta.

Daca mai vad astfel de topicuri vei fi sanctionat.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.