Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

[Team] Cautare builder.

 

giphy.gif

banner-118844.png

 

Serverul de Minecraft are nevoie de ajutorul si talentul vostru in construirea de noi creatii pe serverul nostru. Avem nevoie sa personalizam arene si spawnuri.

 

Informat'ii & certinte:

 

-  Un minim de activitate de 34 ore pe serverul nostru. Nu avem nevoie de persoane ce doar doresc sa detina un grad pe serverul nostru. De asemeni nu avem nevoie de promisiuni de activitate.

 

- Testul de build calculeaza dupa aspectul constructiilor facute pe [survival] din resurse propii evident iar criteriile de notare nu sunt cunoscute decat de [Admin-ul ce este desemnat sa aleaga builderii]. 

Regulament:

 

Quote

- Membrii builder nu au voie sa faca publice creatiile serverului.  Sanctiune: Rank down + Rstrictie permanenta de a mai intra in acest grup.

- Polemica in staff este interzisa. Daca aveti ceva de criticat sa o faceti intr-un mod cosntructiv si asta in fata liderului nu a colegilor. Sanctiune: Rank down

- Interzis abuzul de comanda fly in mapele de construit de dragul incarcarii chunkurilor. Sanctiune: ban permanent

- Inactivitatea mai mare de 3zile neraportata unui superior [Moderator, Admin]. Sanctiune: Rank down.

 

 

Model cerere:

 

Quote

- NickName in joc:

- Varsta:

- Primele 7 cifre ale CNP-ului:

- De cat timp joci MineCraft?:

- Poza cu /ar check:

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate:

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):

- Stii sa folosesti WorldEdit?:

- Stii sa folosesti Voxel Sniper?:

- Ai citit regulamentul?

 

(Dupa ce postati aceasta cerere un membru al grupului [Admin] se va teleporta la locatia protectiilor dvs. eventual ve-ti fi contactat in joc pentru a prezenta mai meticulos creatiile dvs.)

 

 

 

 a) A face parte din grupul Builders team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.

 b) Unui Builder nu ii este permisa abaterea de la regulamentul serverului.

 c) Utilizarea comenzilor la care au acces in plus membrii acestui grup in afara cazurilor in care le este necesar a fi utilizate se va considera abuz iar mai apoi se poate ajunge la sanctionarea prin eliminarea jucatorului din grup.

 

Pentru a fi valida cererea dumneavoastra va rugam sa acordati like acestei postari.

 

T7Az7XO.png

  • Like 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: vLaDjR10


- Varsta: 15


- De cat timp joci MineCraft?: 3 ani


- Cat timp ai activat pe serverul nostru? /ar check: 48 ore ( 1 zi si 20 ore )


- Ai citit regulamentul?: Da


  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:volf01234


- Varsta:13 (Nu varsta conteaza ci experienta)


- De cat timp joci MineCraft?:3 ani


- Cat timp ai activat pe serverul nostru? /ar check:10 ore si 13 minute


- Ai citit regulamentul?Da


Share this post


Link to post
Share on other sites

 vLaDjR10 - Acceptat pentru sustinerea testelor.

 

volf01234 - Respins. Folosesti hack.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:Green


- Varsta:!4 ani si 5 luni


- De cat timp joci MineCraft?:De 2 ani


- Cat timp ai activat pe serverul nostru? /ar check:


- Ai citit regulamentul?1 zi,11 ore si 22 minute 35 ore si 22 min


Share this post


Link to post
Share on other sites

Green - Acceptat pentru sustinerea testelor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:---->BigSmall


- Varsta:---->16 ani


- De cat timp joci MineCraft?---> 4ani


- Cat timp ai activat pe serverul nostru? /ar check:-----> 19 ore


- Ai citit regulamentul?----> Da! Am citit regulamentul.


Edited by BigSmall

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: HotJar


- Varsta: 16 ani


- De cat timp joci MineCraft?: Mai mult de 5  ani.


- Cat timp ai activat pe serverul nostru? /ar check:Aproximativ 13 ore.


- Ai citit regulamentul? Da.


Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:aWm99.


- Varsta:15.


- De cat timp joci MineCraft?:3 ani.


- Cat timp ai activat pe serverul nostru? /ar check:1 zi,1ora si 30 minute.


- Ai citit regulamentul?:Da.



- NickName in joc:


- Varsta:


- De cat timp joci MineCraft?:


- Cat timp ai activat pe serverul nostru? /ar check:


- Ai citit regulamentul?


Share this post


Link to post
Share on other sites

-NickName in joc:kisa_play

-Varsta:13

-De cat timp joci MineCraft?:3 ani

-Cat timp ai activat pe serverul nostru? /ar check: 23 ore si 43 min

-Ai citit regulamentul?:Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

-NickName in joc:kisa_play

-Varsta:13

-De cat timp joci MineCraft?:3 ani

-Cat timp ai activat pe serverul nostru? /ar check: 1 zi 2 ore 21 min

-Ai citit regulamentul?: Daa

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: Yagerbom


- Varsta: 17


- De cat timp joci MineCraft?: Aproximativ 2 ani!


- Cat timp ai activat pe serverul nostru? /ar check: 12H 30M


- Ai citit regulamentul? Da

Edited by Yagerbom

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:R0B0tz3L

- Varsta:15 ani

- De cat timp joci MineCraft?:3 ani

- Cat timp ai activat pe serverul nostru? /ar check: 12 ore 54 minute

- Ai citit regulamentul? Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: CoZmiNeXe

- Varsta: 14 ani

- De cat timp joci MineCraft?: 4 ani.

- Cat timp ai activat pe serverul nostru? /ar check: 16 ore 27 minute.

- Ai citit regulamentul?: Da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: Jack06

- Varsta: 18

- De cat timp joci MineCraft?: Aproximativ de 5 ani

- Cat timp ai activat pe serverul nostru? /ar check: 15 ore si 8 minute

- Ai citit regulamentul? Da

Edited by TeodorIvascu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Refac cererea pentru ca s-a dat wipe.

Nickname in joc: CoZmiNeXe

Varsta: 14 ani.

De cat timp joci Minecraft?: 4 ani.

Cat timp ai activat pe serverul nostru?: 12 ore 12 minute.

Stii sa folosesti WorldEdit?: Desigur, cred ca iau 9,5/10 la aceasta categorie, avand in vedere ca unele comenzi nu am apucat sa vad ce fac.

Ai citit regulamentul?: Desigur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cereri pentru sarcina de helper.

giphy.gif

banner-118844.png

1. Informativ!

Serverul de Minecraft al comunitatii eGaming are nevoie de membrii staff in cadrul sarcinii de ajutor in grupul Helper. Inainte de a depune o cerere trebuie sa fii constient de faptul ca esti nevoit sa cunosti bine regulamentul serverului si sa detii o activitate sporita pe serverul de Minecraft, fapt pentru care daca nu detii cel putin Rank-ul de Popular pe server te rugam sa activezi pe server cel putin 24 de ore pentru a fi luata in considerare cererea depusa. Nu avem nevoie de promisiuni de activitate sau alte tertipuri de acest gen. In caz contrar ,cei ce nu respecta aceasta cerinta minima inainte de a depune cererea se va lua in cosiderare ca fiind o bataie de joc la adresa administrarii serverului. Cei ce au savarsit diverse actiuni ce au incalcat regulamentul de baza a serverului vor avea sanse mai putine de a obtine sarcina dorita.


2. Adrese||Link-uri utile inainte de a depune o cerere!

Sarcina de helper in cadrul serverului de Minecraft obliga ca toti membrii ce detin sau o vor detine sa aiba in baza cunostintelor toate infor######le din Adresele||Link-urile mentionate mai jos.

 

Quote

Adresa serverului: MC.eGaming.RO
Forum: Forum.eGaming.RO
Sectiune Minecraft: Minecraft.eGaming.RO

Regulament Minecraft: Regulament.eGaming.RO

3. Model cerere helper!

 

Quote

1) Nickname in joc: 
2a) Varsta:

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:
6) Ai citit regulamentul serverului?:

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:
17) Alte mentiuni:

 

Quote

- Toate campurile mentionate mai sus trebuie completate in intregime. In caz contrar veti fi respinsi insa pe langa asta consideram ca luati in deradere activitatile noastre iar o cerere la misto poate duce cu sanctionarea contului pe forum cat si pe joc.

- Pentru a fi valida cererea dumneavoastra si a fi ferm convins de faptul ca ati citit in intregime acest topic acordati like la acest post.

 

 

3. a) A face parte din grupul helpers team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.
3. b) Unui Helper nu ii este permisa abaterea de la regulamentul serverului.
3. c) Utilizarea comenzilor la care au acces in plus membrii acestui grup in afara cazurilor in care le este necesar a fi utilizate se va considera abuz iar mai apoi se poate ajunge la sanctionarea prin eliminarea jucatorului din grup.

3.d)Orice helper care primeste remove din grup va primi de asemenea si reset la cont.Nu avem nevoie de persoane care sa vina si  doar sa ne incurce.

3. e) Nicio intrebare pe chat fara raspuns. Daca supervisorul remarca acest lucru veti primi warn care poate duce la remove din grupul helper .

 

 

T7Az7XO.png

 

Pentru a fi valida cererea dumneavoastra si a fi ferm convins de faptul ca ati citit in intregime acest topic acordati like.

 

 

 

@Alynn 

Edited by P18ALEX
  • Like 184

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc: maxsi


Varsta: 13 ani(in decembrie 14).


Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.


Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Experienta mea ca si jucator in minecraft este foarte buna.


Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da.


Ai citit regulamentul serverului?: Normal.


Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 14 ore si 20 de minute.


O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Numele meu este Denis,am varsta de 13 ani si sunt din Judetul Botosani. Imi place sa lucrez in echipa si sa ii ajut pe cei care au nevoie de mine. Practic zi de zi inotul si karate deoarece aceste activitati ma relaxeaza foarte mult. Nu imi plac certurile de aceea incerc cat mai mult sa le evit. Sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa bine educat. 


Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Desigur.


Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Faptul ca sunt activ si deoarece consider ca m-as descurca bine cu aceasta functie.


Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  In acest grup odata cu intrarea mea probabil se va raspunde la jucatori putin mai repede avand in vedere ca va fi un staff mai mare.


Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt niste helperi extraordinari si intelegatori cu care ma inteleg foarte bine.


De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Doresc sa ofer ajutorul acestui server deoarece as dori sa ajut jucatorii noi regurile server-ului dar si staff-ul cu ce este nevoie.


Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Din pacate am doar 2 voturi pentru ca doar de 2 zile am aflat de comanda /vote.


Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.


Alte mentiuni: Nu detin.


Edited by DanielDaniell
  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc: TheEvoos


Varsta: 17


Detii cont de Minecraft cumparat?:  da


Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 3 ani


Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:am avut server .. full mereu ,nu am avut timp de el si l-am inchis


Ai citit regulamentul serverului?:dap


Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:12 ore 


O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: bah eu sunt serios ..adica am 17 ani si spre deosebire de copii de 13 ani care vor admin sa faca nasbatii eu vreau sa ajut aces server


Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:da


Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: imi place sa ajut si nu trisez adica nu joc cu hack sau alte minuni ...ador jocul cinstit si nu  zic asta doar sa iau gradu asta


Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: poi  as sta pana tarziu ( pe la 1-2-3) ca sa prind hackeri etc


Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: staff cam tanar ..dar in rest ok ( zic tanar deoarece imi pot da seama de varsta lor dupa comportament


De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: are un potential imens dar pacat ca nu are playeri .. si am sa rezolv asta


Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: am putin vreau 3,4 dar scuza mea e ca  nu am  nevoie de banii care mii da + daca cad helper am sa votez  si eu si  prietenii mei  va garantez


Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: dap 


Alte mentiuni:nimic.. astept decizia


 


de@EuSuntAla - ATENITE: Citeste regulamentul forumului, punctul 7.


Edited by EuSuntAla
AVETIZARE
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Nickname in joc:  NamelessGhost

  • Varsta:  18 ani.

Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.

Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  O consider una destul de buna avand in vedere vasta mea experienta si numarul constructiilor efectuate in decursul a 13 ore pe serverul MC.eGaming.Ro.

Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Nu, am jucat mai mult pe servere private cu niste prieteni dar nu ofereau suficient suport din partea staff-ului sau a performantelor de hosting al acestora.

Ai citit regulamentul serverului?: Da am citit regulamentul si sunt de acord cu respectare acestuia.

Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: Detin la activ in prezent o zi si 13 ore.

O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt o persoana calma, fara nici cel mai mic interes in scandaluri si tertipuri de genul cu altii. Imi place sa duc o munca pana la capat cu sau fara ajutor altor persoane.

Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da, am mentionat acest fapt mai sus. Empatia este un punct forta in munca de echipa iar narcisismul te condamna la esec.

Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ii ajut pe cei care nu stiu ceva si sa elimin orice forma de paradox a unui jucator totodata sa ofer informatii cu o meticulozitate fara apogeu. De cand am inceput sa joc pe serverul asta, am observat ca sunt multi care nu stiu forte multe si trebuie ghidati. Eu la randul meu ma numar printre ei, la inceput mi-a fost mai greu pana sa imi explice cineva anumite caracteristici ale serverului de Survival cat si a sesiunilor existente pe acesta.

Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: As ajuta la informarea noilor jucatori, in caz ca au nevoie.

Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: M-au ajutat de fiecare data cand am avut nevoie si apreciez asta. Sunt niste oameni cinstiti, care te ajuta oricand ai avea nevoie.

De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Consider ca are nevoie de ajutor. E destul de trist sa vezi noi veniti care nu stiu ce-i pe server si dupa aceea pleaca pentru ca nu cunosc stilul de joc de pe server.

Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 17

Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Consider ca detin suficiente infor###### cat pentru a-i ajuta pe cei care au nevoie.

Alte mentiuni: Vor exista unele perioade in care activitatea mea va fi mai redusa. In caz de ceva, va voi anunta.

Edited by EuSuntAla
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raspunsurile la cerererile postate:

 

Maxsi - Cererea ta a fost respinsa. 1) Intrebari pe server de alegerea Helperilor. 2.1) Argumentele din cerere sunt nefondate. 2.2) In prezent ai last login 19 ore. La postarea cererii tale de helper aveai 12ore si 20 de minute iar in prezent ai 12 ore si 34 de minute.

 

TheEvoos - Cererea ta a fost respinsa. 1) Nu detii minimul de ore necesar pentru a detine aceasta sarcina.

 

NamelessGhost - Cererea ta a fost acceptata.

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc: RobertCookie


Varsta: 13


Detii cont de Minecraft cumparat?:  nu


Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 5 ani


Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:nu


Ai citit regulamentul serverului?:dap


Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi si 14 ore


O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:avand 13 ani am un comportament decent adica nu spamez sau chestii de genu


Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:da


Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: imi place sa ajut ador jocul cinstit si nu  zic asta doar sa iau gradu asta


Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:sa ajut la constructii sa caut hackeri sa vad de spametori ai chatului


Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: din toti ii stiu pe D4N14 VRavvan (normal doar e admin)pe Teakdawn so bobo care sunt donatori


De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: are un potential imens dar pacat ca nu are playeri .. si am sa rezolv asta


Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: am 14-15  voturi momemtan


Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da


Alte mentiuni:astept raspunsul

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1) Nickname in joc: MariusTDM

 

2) Varsta: 15

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da!

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc Minecraft din 2012,am 4 ani experiență.

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Da,am avut!

 

6) Ai citit regulamentul serverului?:dA

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: O zi,6 ore si 38 de minute

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi:Ma numesc Marius,am 15 ani sunt din Bacau.In viata de zi cu zi sunt un baiat de treaba,ajut lumea cu orice posibil si nu zic nu la provocari.

 

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da,pot!

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Doresc sa ajut playeri,cu orice.

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Sunt activ destul de mult si pot ajuta destul de multi playeri noi

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt de treaba,vreau sa fiu si eu ca ei.

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Deoarece sunt activ cam 3 ore in cursul saptamani si 5 ore in week-end si pot ajuta multi playeri care au nevoie de ajutor,mai bine zis playeri noi.

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Am 22 de voturi.

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da,detin acest bagaj

 

16) Alte mentiuni:Astept raspunsul :)

Edited by MariusTDM
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

RobertCookie - Cererea ta a fost respinsa. 1) Membrii Helpers team nu au sarcina de a cauta persoane malitioase serverului (Utilizatori de hacks & cheats) 1.2) Un helper nu acorda sanctiuni jucatorilor. 2) Motive insuficient de plauzibile pentru sarcina la care ai optat.

MariusTDM - Cererea ta a fost acceptata.

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post.

Edited by EuSuntAla

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:Creappy 


 


2) Varsta:13 ani 


 


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu  


 


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Sunt expert 


 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Da


 


6) Ai citit regulamentul serverului?:Da


 


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi 19h 42 m


 


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Ma duc la scoala , mananc , ma joc minecraft si ma culc


 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:Da


 


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Sunt doarte expert si cred ca pot sa-i ajut pe ceilanti


 


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Voi fi foarte folositor . 


 


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Sunt foarte buni mau ajutat foarte mult


 


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Finca  e un server foarte frumos


 


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:9


 


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da


 


  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...