Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

Nickname in joc: BAsd
2) Varsta: 13
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Sa costruiesc spawne  ma pricep putin si la comenzi stiu cam tot aproape
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: da,admin
6) Ai citit regulamentul serverului?:Normal ca da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:24 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: imi place sa ma joc fotbal cu prietenii intru si in minecraft si intru pe sv vostru
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: ma pricep la comenzi su stiu cind si cum sa fac cam tot
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: aj ajuta player si as si incerca sa gasesc hackeri
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Foarte buni te ajuta mereu
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: vreau sa ajunga un sv cit mai popular si  sal ajut cu tot ce pot
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:11
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: da
16) Alte mentiuni:sunt foarte active pe sv

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

- NickName in joc:BAsd

- Varsta:13

- De cat timp joci MineCraft?:5 ani

- Poza cu /ar check:

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):

- Stii sa folosesti WorldEdit?:asa si asa

 

- Ai citit regulamentul:da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: l171
2) Varsta: 15 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Joc Minecraft de aproximativ 7 ani, dintre care 2 i-am jucat numai pe survival iar apoi am descoperit serverele  multiplayer. Acum 3 ani am detinut si un server de Minecraft dar l-am abandonat din cauza lipsei de fonduri pentru host
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da, am avut mai multe functii, cum ar fii: Helper,  Vip, Builder, Moderator, Admin si Owner(Pe serverul facut de mine)
6) Ai citit regulamentul serverului?:De nenumarate ori
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:Momentan am doar 5 ore jucate deoarece sunt in timpul scolii, dar dupa terminarea ei voi juca mult mai mult
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Eu am o atitudine calma si prietenoasa, nu ma supar la glume si fac si eu destule, imi place sa ajut cat mai multa lume, nu numai pe Minecraft, ci si in viata reala, iar pe server am mai multe proiecte cum ar fii un oras micut si o casa foarte mare si moderna plus multe altele
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Eu pot lucra cu aproape orice tip de persoane, deci, raspunsul meu  este da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): In primul rand experienta ma recomanda pentru acesta sarcina, plus ca imi doresc sa ajut playeri si serverul cat mai mult pentru a creste in jucatori cum ar trebui, deoarece este un server, dupa parerea mea, bine optimizat si configurat
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Cooperarea cu ei si aducerea de idei noi si sfaturi pentru anumite planuri, respectarea grupului si bine dispunerea prin anumite glume la momentul potrivit si creearea de cladiri care ar atrage playeri
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Este greu sa raspund la aceasta intrebare deoarece nu prea am vazut helperi activi, dar este un helper numit Razvan care isi face treaba cum trebuie si are tot respectul meu
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Deoarece este un server mic , bine oprimizat si configurat, cum am mentionat si mai sus, cu playeri foarte de treaba si staff activ care ajuta playerii si care doreste expansiunea serverului
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Momentan am doar 2 voturi, dar acestea vor creste considerabil odata cu venirea vacantei
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur
16) Alte mentiuni:-

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:                         MN0824
2) Varsta:                                     14
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:            Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)                                O experienta de 2 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:                                          DIn pacate nu
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:                                          In prezent am 24 ore ...dar o sa fiu activ si in continuare
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:                                 Invat .practic sport.joc Minecraft
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:           Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)            Stiu a ajuta alti player
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)                       O sa ajut alti player
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)             Sunt de treaba :) nam cuvinte
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)         Pentru ca este un server super tare          
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:                   9
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:                 DA
16) Alte mentiuni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc MN0824

 

 

 

2) Varsta:  14

 

 

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  nu

 

 

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: experienta de 2 ani

 

 

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:nu

 

 

 

6) Ai citit regulamentul serverului?:da

 

 

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1d 10 min

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Invat .Sport.Joc minecraft

 

 

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: da

 

 

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  Pot sa ajut altii player

 

 

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  creativitate  

 

 

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt de treaba :)

 

 

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:   pentru ca severu e bun 

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 10

 

 

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

 

 

 

16) Alte mentiuni: -                   :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  xKzH
2) Varsta:  17
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu ca imi iau tigari
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Joc de pe 1.4.2, am luat o pauza de cateva luni la lansarea 1.7, insa am revenit dupa ce am vazut cateva clipuri, astfel, pot spune ca sunt la curent cu updateurile.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  multe - incepand de la Helper, pana la Co-Owner, etc
6) Ai citit regulamentul serverului?: YES OF COURSE
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 3 zile si 6 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Nu fac mare lucru pe server, doar construiesc chestii cu resursele personale, glumesc cu unii playeri. In ciuda reputatiei mele foarte proaste printre unii admini, datorita lipsei lor de common sense, pot spune ca voi fi o aditie buna care va contribui la buna-starea serverului, cat si a playerilor. 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  da, cat timp vor fi dispusi sa colaboreze cu mine, fara sa-mi fie puse la indoiala cunostiintele de administrare
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Cunostiintele mele de administrare. Capabilitatea de a intelege playerii in unele situatii care chiar nu necesita punishment(warn/mute etc).  si fac caterink blanao men despre legale 2012 vibes sanki mosuuu
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  O atitudine diferita in echipa staffului, probabil cu o alta viziune asupra playerilor si punishmenturilor care trebuie acordate in unele situatii. Pot contribui cu idei si sugestii, fiind o voce reprezentativa a jucatorilor care se indoiesc de calitatea serverului. 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Unii sunt ok, mai ales cei cu grad mai mare, insa unii helperi sunt inutili si nu reprezinta serverul intr-un mod placut, care sa atraga alti jucatori.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pentru ca are unele lipsuri ca oricare server. Pot sa ofer ajutor oricui datorita cunostiintelor mele si sa imbunatatesc cum pot orice este nevoie. ms frum acceptati ma pls
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: ~40 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  da
16) Alte mentiuni:  ACCEPTATIMA PLS AM 9 ANI SI 4 LUNI SI GIGANTISM SI MA JOC MEINCRAP

Edited by xKzH1337

Share this post


Link to post
Share on other sites

xKzH - Acceptat pentru teste.

MN0824 - Respins, nerespectare cerinte + dublu post.

l171 - Respins, nu ai numarul necesar de ore.

BAsd - Respins, nerespectare cerinte.

Satra_B_E_N_Z - Acceptat pentru teste.

 

@xKzH1337 @MN0824 @l171 @BAsd @Danyi0o0

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati

Edited by VRazvan

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Nicus
2) Varsta: 19
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): pe serverul actual nu am multa experienta insa pe alte servere am fost helper , builder , si moderator mi-a placut experienta de a admina si as dori sa o retraiesc pe un server populat
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: da am avut ... Builder - recunoscut pentru case ferme si castele Helper pentru o perioada scurta .... Moderator toate pe acelasi server
6) Ai citit regulamentul serverului?: da de 2 ori chiar
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi si 1 ora jumatate
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) pai in primul rand ma axez pe ferme pentru a obtine un profit mare dupa care sa ma pot descurca la construit momentan detin un venit acceptabil . in al doilea rand cand se solicita ajut playerii prin a le raspunde la intrebari legate de comenzi si shop in general.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da de ce sa nu pot :

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): nu cred ca sunt " menit " dar de descurcat ma pot descurca pana la urma gradul de Helper este doar un grad de informare pentru playerii noi de aceea ma voi stradui sa fac tot ceea ce imi sta in putinta pentru a realiza acest lucru
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):dupa cum spunea un verb provechi "unde-i unul nu-i putere , unde-s doi puterea creste" mai pe scurt fiecare persoana capabila pentru a-si realiza atributiile pentru server ar trebui sa fie bine primita ( in limita bunului simt si al capacitatii), oricum daca cineva cere ajutorul eu il voi acorda chiar daca nu voi fi acceptat
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):momentan nu am vazut foarte multi membri dar cei pe care i-am vazut sunt de treaba majoritatea prietenosi si dornici de ajutor, chiar eu am cerut ajutorul unui membru din staff si xSpritz a venit imediat sa-mi ofere cunostintele lui si am fost foarte incantat.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)am ceva timp liber si doresc ca aceasta comunitate sa obtina tot ajutorul de care are nevoie mai ales cand acest server de mc este bine scriptat si construit avand o multitudine de moduri si locatii de calitate
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:3
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: eu asa cred
16) Alte mentiuni: mult noroc in continuare

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 06.06.2017 at 8:47 PM, MN0824 said:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Tocu
2) Varsta:  17
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu ca dau banii pe creatina sa ma fac mare malaq
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Joc de pe versiunea 1.4.7, impreuna cu minunatul meu coleg @xKzH1337. A fost o experienta minunata, din care am invatat foarte multe. 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  da, am avut pe servere relativ necunoscute. Incepand de la Helper, pana la Administrator, probabil si alte grade secundare - precum Builder.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, l-am citit
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 2 zile si aprox. 12 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Intru pe server, votez impreuna cu colegul meu de banca minunat, si incepem sa construim chestii cu propriile resurse. Totusi, daca ne plictisim, incepem sa vorbim cu altii pe chat.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  da, bineinteles


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt o persoana comunicativa, si cu o alta perceptie asupra comunitatii. Pot sa ajut playerii datorita experientei mele pe Minecraft. Totodata, pot sa aduc idei noi pentru imbunatatirea serverului.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) un membru nou, care sa ajute playerii, eu avand probabil mai multa experienta fata de restul staffului
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) unii sunt foarte ok, mai ales ca isi dedica timpul ajutand alti playeri din placere. Insa, altii nu isi merita actuala pozitie, fiind un exemplu negativ pentru alti playeri.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pentru ca e un server bun, care este in evolutie permanenta. Astfel, numarul membrilor din staff trebuie sa fie direct proportional cu nivelul de jucatori. As fi un asset bun, datorita dedicatiei mele pentru acest joc.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 25
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  da.
16) Alte mentiuni: cerere dp tlf lui @xkzh1337 ca nam net pe iphone stil raw

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

1) Nickname in joc:  P18ALEX
2) Varsta: 22
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: NU
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Nu am experienta de ani ca alti jucator.Experienta mea ca si timp de joc e egala cu timpul de la /ar check, dar imi place jocul, mai ales in sesiune:)) si am incercat mereu sa aflu cat mai multe chestii de pe internet(crafting, redstone stuff, buildings...)
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: NU
6) Ai citit regulamentul serverului?:DA
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:9days and 4 hours
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Mai ales ca e vacanta, cat timp stau in camera si nu invat, joc minecraft. Ce e drept, nu prea stau mult timp sa invat:)). Pe server construiesc si socializez cu alti jucatori. Mai cate un /tpa pentru a imprumuta idei de constructii, mai cate un /tpahere pentru a ajuta unii jucatori sa isi faca o idee despre un tip de constructie... In general imi place sa construiesc chestii gasite in tutorialele de pe net...
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: SIGUR
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pai deja fac asta. Adica sunt mai mereu online si oricum  deja ajut jucatorii cu ce pot. Avand varsta mai mare  decat majoritatea de pe server, gandesc altfel si incerc sa ajut cat de mult pot, chiar daca unii pun intrebari banale la care nu se sinchiseste nimeni sa raspuna:))
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Activitate pe server  destul de mare, gen deschid jocul cam de fiecare data cand nu am ce face pe calculator si joc. Sunt online uneori si noaptea si dimineata, ore la care sunt putini online si nu prea sunt helperi sau alti membri din staff care sa ajute jucatorii.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Observ ca se schimba destul de des staff-ul, deci nu pot spune in momentul de fata ce helperi sunt pe server. Eu deobicei cand am avut o curiozitate legata de joc, am cautat pe google, dar cand a fost o chestie legata de server si am intrebat pe chat nu tin minte sa se fi intamplat sa nu fi raspuns nimeni.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Cum am spus mai sus, deja fac asta de multe ori, adica la fel ca un helper si am zis ca de ce nu sao fac si "oficial".
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am acordat pana acum 47 de voturi. Luna asta, cel putin la primul link(a durat vreo doua zile pana am observat ca pot vota pe 3 linkuri) am votat zilnic si sunt in top pe site.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Sunt sigur ca nu stiu absolut totul despre server sau despre joc, dar sunt sigur ca detin bagajul necesar pentru a ajuta orice jucator.Desi nu stiu ce intrebari pun jucatorii pe /ac, stiu totusi ca am raspuns la cam toate intrebarile pe care le pun jucatorii pe chat.

16) Alte mentiuni: In caz ca se verifica si constructiile sau anumite date ale jucatorului, mentionez ca joc pe protectia jucatorului Tunechi ,deci avem constructiile la comun si avem si acelasi ip pentru ca locuim in aceeasi camera de camin (impreuna cu alte zeci de gandaci=)))   )
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Tunechi
2) Varsta:  21
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Joc de mult timp , de la versiunile anterioare, cu pauze bineinteles dar de fiecare data cand reincep sa joc , o fac cu aceeasi placere ca la inceput cand inca descopeream jocul.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Da
6) Ai citit regulamentul serverului?:  Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 4 zile si 8 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) In mare parte  incerc sa dobandesc noi abilitati de builder. Asta presupune diverse tutoriale de pe youtube cu constructii complexe pe care incerc sa le reproduc pe server. Uneori , cand am starea necesara mai corectez unii playeri in privinta greselilor de gramatica pe care le fac. Vizitez alti playeri si ii accept la randul meu pe altii sa vada ce am construit.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  Sigur, nu vad de ce nu.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  In primul rand rabdarea , empatia , timpul liber pe care prefer sa il petrec ajutand pe cineva care va impartasi poate cunostintele mai departe. 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Atitudine pozitiva ,  spirit de echipa, activitate mai mare a grupului deoarece nu toti membrii sunt online in aceeasi perioara a zilei. Idei de imbunatatire a serverului si a desfasurarii cat mai bune a acestuia. 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Cei mai vechi, se implica si isi dovedesc abilitatile . Despre cei noi inca nu ma pot pronunta , mai ales ca inca se recruteaza membrii. Din afara se vede a fi o echipa omogena dar cu anumite lucruri ce pot fi imbunatatite.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Imi place sa ajut, si drept vorbind sunt multi playeri noi care se inregistreaza in fiecare zi iar multi dintre ei acceseaza serverul si implicit jocul pentru prima data. Pentru acestia, exista cei cu mai multa experienta care au timp si vointa sa ajute . Imi place sa cred ca in ultima caterogie ma incadrez si eu,
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: ~47 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Da
16) Alte mentiuni:  Am acelasi ip cu P18Alex deoarece locuim in aceeasi camera de camin impreuna cu zeci de gandaci nerabdatori sa vada ce se intampla cu cererile noastre si daca suntem acceptati.

Edited by myyh8

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: padurenos
2) Varsta: 22
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: NU
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc acest joc de la inceputurile lui. Initial am avut un grup de prieteni cu care ma jucam 1.7.3 ne-am facut si server (nehostat). Eu ma ocupam cu constructiile si prietenii mei ma apreciau din punctul asta de vedere. Dupa 1.7.3 nu m-am mai jucat si m-am reapucat acum.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: NU
6) Ai citit regulamentul serverului?: DA
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?: 5 zile si 22 de ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Cam tot ce fac este sa construiesc. Pe langa asta ma teleportez la ceilalti jucatori sa vad ce au construit si ei la mine, ii ajut cu materiale daca imi este cu putinta si cumpar iteme mai ieftine si le vand mai scump :)) in principal spawnere.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Bineinteles.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: De fiecaredata cand un jucator intreaba ceva sau are nevoie de ajutor intr-o directie, am tendinta sa ii scriu sau sa il ajut.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Beneficiul prezentei mele in cadrul grupului ar fi acela al extinderii numarului de helperi si asta duce la o buna functionare a serverului. Voi lua parte la politica serverului orientata pe jucator.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Nu ii stiu pe toti dar ceea ce stiu este ca cei pe care i-am vazut on raspund destul de rapid la intrebarile jucatorilor si chiar isi dau interesul.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca am aflat ca are o istorie in spate si asta il face sa fie deja un server cu traditie. Scriptul din cate am inteles este original si tot serverul functioneaza foarte bine. Aduce elementul de noutate al factiunilor pe survial ceea ce nu am vazut pe alte servere. Stafful este unul foarte de treaba din cate am observat. Jucatorii sunt de incredere si prietenosi (cu exceptia unuia). 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: 28
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nicus - Acceptat pentru teste.

padurenos - Acceptat pentru teste.

Tunechi - Acceptat pentru teste.

P18ALEX -Acceptat pentru teste.

Tocu - Acceptat pentru teste.

 

@padurenos @myyh8 @P18ALEX @Tocu @Nicus

 

 

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate.

Discutiile pe server legate de raspunsuri sunt interzise. De asemeni si pe forum. Daca aveti nelamuriri va rog sa le lasati in PrivatMessage aici pe forum, nu whisper in joc sau alte modalitati

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: crdsa7
2) Varsta: 15
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Stiu comenzi de genul ban mute kick etc. (nush  ce sa mai scriu de 32 cuvinte)
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Helper pe mc.teamgsb.ro(pacat ca nu mai e)
6) Ai citit regulamentul serverului?:da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:o zi si 18 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)pai minez farmez xp  construiesc etc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Pai  am mai fost  helper si stiu cum e si mi se parea si destul de usor
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Nsh cred ca  o mana de ajutor in plus
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Pana acum toti  care erau  pe sv si le-am cerut ajutorul mi-au raspuns si m-au ajutat. Asa as vrea sa fiu si eu daca iau helper
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Vreau deoarece sunt multi incepatori care cer ajutor si multi din staff poate nu sunt activi sau pe sv si eu ii pot ajuta f. usor fiind activ
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:14(nu merge link-ul 2 nush de ce)
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da
16) Alte mentiuni:VRazvan  e cel mai  tare

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc: KennYt

 

Varsta: 19 ani 

 

Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.

 

Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 4 ani jucati la rand , de 1 luna m-am reapucat .

 

Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da.

 

Ai citit regulamentul serverului?: Normal.

 

Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 day , 3h 

 

O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Numele meu este , Marck Ionut am 19 ani , sunt din Judetul B-N , lucrez distribui marfa cu masina .

 

Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Desigur.

 

Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Faptul ca sunt activ si deoarece consider ca m-as descurca bine cu aceasta functie.

 

Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Sunt foarte activ , si pot ajut playeri care au intrebari despre server .

 

Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt niste helperi extraordinari si intelegatori cu care ma inteleg foarte bine.

 

De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Doresc sa ofer ajutorul acestui server deoarece as dori sa ajut jucatorii noi regurile server-ului dar si staff-ul cu ce este nevoie.

 

Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 10 voturi si o sa votez in-continoare.

 

Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.

 

Alte mentiuni: Nu detin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:ZedMaster.

- Varsta:13 ani.

- De cat timp joci MineCraft?:2 ani.

- Poza cu /ar check:

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):

- Stii sa folosesti WorldEdit?:Da,dar stiu numai comenzile importante.

- Ai citit regulamentul?Da.

 

 

 

 

 A face parte din grupul Builders team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Mrlols
2) Varsta: 14
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Joc minecraft de 3 ani si am avut si server am fost admin,helper,moderator chiar si operator si stiu toate comenzile.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da, helper,admin,moderator,operator.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:13 ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Ma inteleg bine cu playerii,am un comportament decent,nu cred ca niciun player nu are ceva cu mine.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):V-am mai spus am mai fost admin chiar am avut si server si stiu toate comenzile,cred ca asta este esential pentru helper.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Playerii niu o sa se mai injure.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Nu am o parere rea.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte):Pentru ca imi place acest server.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:9.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur.

16) Alte mentiuni:Multumesc pentru timpul acordat

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc: blank

- Varsta: 19

- De cat timp joci MineCraft?: in total de 4 ani  , iar in prezent de 3 luni 

- Poza cu /ar check: https://drive.google.com/open?id=0ByguFasWeQ-XaTVkRFBpdmoyOVE

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): https://drive.google.com/open?id=0ByguFasWeQ-XRGpudWVseXZnZGs

- Stii sa folosesti WorldEdit?: Normal 

- Ai citit regulamentul? : Da

 A face parte din grupul Builders team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  D4N14


2) Varsta:  17 ani


3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu.


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Sunt un jucator destul de vechi al acestui joc . Am aproximativ 4 ani de vechime si  detin multe informatii folositoare in joc. Am avut de mai multe ori functia de helper pe diferite servere si ma simt pregatit pentru a ajuta alti playeri in caz de nevoie ! 


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?:  Da, am avut functii precum: helper , moderator, admin, manager , co-owner .


6) Ai citit regulamentul serverului?: Sigur ca da!


7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 3 zile , 4 ore si 1 minut.


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Eu sunt o persoana sociabila care se intelege cu toate tipurile de persoane, sunt muncitor ,responsabil , indemanatic si pot sa lucrez in echipa . Imi place sa ajut si sa discut cu oamenii.


9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur, pot lucra in echipa cu restul membrilor.


10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Sunt potrivit pentru aceasta functie pentru ca am multa experienta in acest joc (este unul dintre jocurile mele preferate si am ajuns sa cunosc multe comenzi, cum se crafteaza obiectele si multe alte lucruri ).


11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Din cauza faptului ca sunt o persoana suficient de activa , pot sa tin locul celorlalte persoane din STAFF atunci cand ei nu sunt in joc. Mai mult de atat, pot ajuta la proiecte care necesita lucrul in grup, si as putea sa raspund la intrebarile la care colegii poate nu stiu ce sa raspunda.


12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Nu cunosc foarte multi dintre ei , dar am putut sa trag o concluzie generala . Sunt uniti, activi , si cu mare pofta de a ajuta playerii incepatori care nu se descurca. Imi place ca sunt persoane asemanatoare cu mine, ne-am intelege perfect daca ar fii sa detin functia de helper.


13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Acest server este serverul meu de suflet deoarece apartine comunitatii eGaming. A fost primul meu server pe care am jucat atunci cand m-am minecraft multiplayer. Imi amintesc ca , la inceput si eu am avut la randul meu nevoie de ajutor in joc , de aceea m-as bucura sa ajut pe cei care nu stiu.


14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Pana in momentul de fata am acumulat 6 vote-uri.


15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Desigur!
 

16) Alte mentiuni: -

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nickname in joc: SeRRo123

2.Varsta: 12

3.Detii cont de Minecraft cumparat:Da

4.Ce experienta ai ca si jucator de minecraft: Ma joc de doi ani pe PC si pe telefon m-am apucat acm trei ani dar nu ma mai joc ,inainte avand foarte multi prieteni cu care ma jucam minecraft pe telefon dar apoi nu m-am mai jucat cu ei (cearta intre famili,noi fiind rude)

5.Ai avut vreaodata functii pe alte servere de Minecraft?:Nu

6.Ai citit regulamentul serverului?:Da

7.Cat timp esti in prezent activ pe server?:1 zi si 22 min

8.Scriu la limba romana si la matematica si la alte materii,ma joc pe afara cu prietenii fotbal.Practic fotbal la echipa Oltenia Junior si joc pe pozitia de portar.Si desigur ma joc pe pc in timpul liber.

9.Consider ca pot sa ma acomodez si sa comunic cu membri.Deja am o relatie buna cu uni dintre ei.

10.Eu cred ca sunt  menit pentru aceasta sarcina doarece imi place sa ajut lumea si in joc si in viata reala,sa dezvoltam aceasta comunitate si cu cat sunt mai multi helperi cu atat e ma bine si am experienta si pe un sv de CS ca helper/vip.

11.Beneficile ar fi ca am fi mai multi in aceasta comunitate,am dezvolta-o iar eu as fi mandru sa fac parte din ea.Eu cred ca cu cat suntem mai multi cu atat ar fi mai bine si ar mai usura munca si celorlalti membri.

12.Actualii membri ai grupului sunt prietenosi ,darnici si au dorinta sa ajute.Cei care cred ca sunt rai cred asta pentru ca nu ii respecta iar ei ii raspun cu aceasi moneda.

13.Eu vreau sa ajut acest server deoarece sunt un om dornic sa ajute si care vrea oricand cand are ocazia sa de-a o mana de ajutor sa ajute,iar aceasta cred ca este una dintre ocazii.

14.Am acumulat 8 voturi.

15.Daca voi fi acceptat as ajuta orice jucator cu mare placere si as respecta regulamentul.

16.Imi place la nebunie sv-ul,sincer :D.

Edited by BogdanLucaStefan

Share this post


Link to post
Share on other sites
47 minutes ago, BogdanLucaStefan said:

1. Nickname in joc: SeRRo123

2.Varsta: 12

3.Detii cont de Minecraft cumparat:Da

4.Ce experienta ai ca si jucator de minecraft: Ma joc de doi ani pe PC si pe telefon m-am apucat acm trei ani dar nu ma mai joc ,inainte avand foarte multi prieteni cu care ma jucam minecraft pe telefon dar apoi nu m-am mai jucat cu ei (cearta intre famili,noi fiind rude)

5.Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:Nu

6.Ai citit regulamentul serverului?:Da

7.Cat timp esti in prezent activ pe server?:1 zi si 22 min

8.Construiesc singur,cu prieteni si ma distrez foarte mult.Incerc sa fiu original si sa am cant mai multe idei pentru a completa cat mai mult din harta serverului

 

9.Consider ca pot sa ma acomodez si sa comunic cu membri.Deja am o relatie buna cu unii dintre ei.

10.Eu cred ca sunt  menit pentru aceasta sarcina deoarece imi place sa ajut lumea si in joc si in viata reala,sa dezvoltam aceasta comunitate si cu cat sunt mai multi helperi cu atat e ma bine si am experienta si pe un sv de CS ca helper/vip.

11.Beneficile ar fi ca am fi mai multi in aceasta comunitate,am dezvolta-o iar eu as fi mandru sa fac parte din ea.Eu cred ca cu cat suntem mai multi cu atat ar fi mai bine si ar mai usura munca si celorlalti membri.

12.Actualii membri ai grupului sunt prietenosi ,darnici si au dorinta sa ajute.Cei care cred ca sunt rai cred asta pentru ca nu ii respecta iar ei ii raspun cu aceasi moneda.

13.Eu vreau sa ajut acest server deoarece sunt un om dornic sa ajute si care vrea oricand cand are ocazia sa de-a o mana de ajutor sa ajute,iar aceasta cred ca este una dintre ocazii.

14.Am acumulat 8 voturi.

15.Daca voi fi acceptat as ajuta orice jucator cu mare placere si as respecta regulamentul.

16.Imi place la nebunie sv-ul,sincer :D.

 

Edited by BogdanLucaStefan

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: FarmerEdy
2) Varsta: 12 ani
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: As zice ca sunt intre incepator si expert. Joc Minecraft de 4 ani.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu, nu am avut.
6) Ai citit regulamentul serverului?: L-am citit, l-am memorat, l-am copiat in calculator in caz ca uit ceva.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?: 27 de ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Intru pe server: nu injur, nu fac absolut nimic care sa imi dea mute, jail, ban etc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, imi place sa ajut oameni.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ajut playeri.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Mai multa pace pe server, fara cuvinte urate etc.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Foarte buni! Ajuta pe toti la nevoie, insa eu zic ca nu intra prea des.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca imi place acest server. Este cel tare server de Survival.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: 18 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Cum am spus la 6): L-am memorat!
16) Alte mentiuni: Nu am nicio mentiune de adaugat in plus si sper ca voi fi acceptat!

 

Think different, Think eGaming!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  GeoGamingRo
2) Varsta:  16
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Am avut dar..l-am pierdut
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)"EXPERIENTA" in minecraft pot sa zic ca stiu tot ce se poate face in minecraft in materie de server/comenzi/limbaj java..
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Singurele functii avute pe alte servere era de Fondator(am avut si eu server si da am experienta)/VIP/FLY 
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da l-am citit si incerc sa il invat pe de rost
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 37 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Activitati/Atitudine/Informatii++ : Sunt o persoana calma imi place sa ma joc orice joc, in momentul de fata sunt la liceu profil mate-info si doresc de devin PROGRAMATOR(asa ca daca aveti nevoie de vreun plugin imi spuneti si eu o sa incerc sa il fac) 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:  De ce nu?
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Atitudinea mea :) 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Singrul beneficul ar fi accela ca va ajut sa va dezvoltati servarul si sa nu va pierdeti playerii.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Legat de Helperii pe care ii aveti pe server inca nu stiu nimic deoarece nu am avut vreodata vreo problema cu playeri care pun cmodify pe protectia mea sau lucruri de genu..
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Deoarece este un server frumos si am observat ca persoanele din staff sunt destul de prietenoase .
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:26(deocamdata)
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, sunt destul de sigur ca ma voi descurca.
16) Alte mentiuni: Sper sa ne intelegem bine si sa fiu acceptat, bafta incontinuare!

Edited by xGeorgeWow

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Terribruh
2) Varsta: 12
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Am o experienta destul de mare aproximativa de 7 ani si imi place minecraftul si stiu multe despre el!
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Nu,nu am mai avut alte functii pe alte servere doar pe acesta doresc.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:Am exact 1 zi si 9 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pe acest server eu ma distrez si fac tot posibilul sa ajut playerii de pe el,sunt o fire cumsecade,dar si putin nebunatica.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da mai ales cu Nicus facem o echipa grozava!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Sunt menit pentru aceasta sarcina deoarece sunt destul de activ mai ales dimineata atunci cand stafful nu este pe server sa ajute serverul,deci pot fi aproximativ 10 ore din 24!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Nu imi aduce niciun beneficiu fizic,doar unul moral de a ajuta playerii.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Ceilati helperi sunt foarte buni si fac tot posibilul de a ajuta serverul.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Sunt destul de activ mai ales dimineata atunci cand stafful nu este pe server sa ajute serverul,deci pot fi aproximativ 10 ore din 24!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?:Nu prea am acordat atentie acestui aspect al serverului,dar am 4 voteuri.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu cred ca sunt suficient de trecut prin minecraft si prin viata sa stiu cum sa ma comport.
16) Alte mentiuni:Nu,nu mai am nimic de adaugat!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...