Sign in to follow this  
oldMVP

Save eGaming!

108 posts in this topic

O sa se schimbe stati linistiti! Maine 95% din clone o sa iasa la iveala, o sa revina toti playerii vechi care au fost banati, daca o sa se dea unban tuturor, o sa fie un mare update! Totul o sa fie ok! eGaming is back in BUSSINES

Te rog nu mai folosii fontul si culoarea asta ca ma dor ochii.

• Like 1

Te rog nu mai folosii fontul si culoarea asta ca ma dor ochii.

Poate pentru ca rupi Pc-ul ti-ai slabit vederea... Mai iesi pe afara.

O sa se schimbe stati linistiti! Maine 95% din clone o sa iasa la iveala, o sa revina toti playerii vechi care au fost banati, daca o sa se dea unban tuturor, o sa fie un mare update! Totul o sa fie ok! eGaming is back in BUSSINES

Tu ce clona esti?

iara plangeti, iara faceti urat, ca x y e clona, de ce plm va mai pasa, sunteti 30 de jucatori pe server si inca va certati, ca ala o jucat cu aim la war, ca ala o intrat cu masina in mine si trebuie sa-mi bag pula-n ma-sa ca altfel ma dau cu capul de pereti ca-s frustrat.

ba nu aveti cel mai fain staff, da si voi sunteti de cacat, si mereu ati fost asa, de cacat.

eu daca as fii administator aici, ma jur frate, daca facea cineva o plangere, il pedepseam si pe reclamant si pe autor (chiar daca nu a facut nimic), vreti mereu ca voi sa fiti cei mai cei, nu acceptati sa pierdeti, asa sunt toate suferintele si in csgo, daca iti da unu cap, repede, ALA ARE COD, DUMNEZEII LUI, DA-TII REPORT ALEA ALEA

ย 

calmati-va, iesiti pe afara, in pana mea, sunteti prea FRUSTATI, mai intru pe forum sa ma amuz, ba deci mereu la status updates, ca la revedere ceau ma duc, ma retrag ca nu-mi place mie aia.

ca ala nu o avut cod, cum baa? ii dai ban pt ce? chestii de genul, mereu sunteti frustrati.

iara plangeti, iara faceti urat, ca x y e clona, de ce plm va mai pasa, sunteti 30 de jucatori pe server si inca va certati, ca ala o jucat cu aim la war, ca ala o intrat cu masina in mine si trebuie sa-mi bag ######-n ma-sa ca altfel ma dau cu capul de pereti ca-s frustrat.

ba nu aveti cel mai fain staff, da si voi sunteti de cacat, si mereu ati fost asa, de cacat.

eu daca as fii administator aici, ma jur frate, daca facea cineva o plangere, il pedepseam si pe reclamant si pe autor (chiar daca nu a facut nimic), vreti mereu ca voi sa fiti cei mai cei, nu acceptati sa pierdeti, asa sunt toate suferintele si in csgo, daca iti da unu cap, repede, ALA ARE COD, DUMNEZEII LUI, DA-TII REPORT ALEA ALEA

ย 

calmati-va, iesiti pe afara, in pana mea, sunteti prea FRUSTATI, mai intru pe forum sa ma amuz, ba deci mereu la status updates, ca la revedere ceau ma duc, ma retrag ca nu-mi place mie aia.

ca ala nu o avut cod, cum baa? ii dai ban pt ce? chestii de genul, mereu sunteti frustrati.

L-am intrebat ce clona e pt ca stiu ca e clona si el a spus, citez "Maine 95% din clone o sa iasa la iveala". In fine nu are rost sa ne certam asa ca inchei subiectul.

• Like 1

E buna ideea cu prison de care ati vorbit voi , plus de asta sunt o groaza de scripturi anti c-shot pe net care sunt functionale din moment ce toata lumea vrea scoaterea lui .Am mai intrat si pe serverul de sa-mp , NU AM CE SA FAC , majoritatea de ii cunosteam eu nu mai joaca , poate maxim 1-2 , pentru bani nu ma joc caci sunt satul de cand ma jucam ca un disperat prin 2011-2013 , e si prea multa exigenta personal cred ca regula cu "Amenintare cu ban" chiar daca e veche e cea mai cretina intalnita , cum cacat sa-i dai ban 3 zile pentru "o sa iei ban" inteleg ca pe vremuri cand s-a bagat asta erau multi pusti care credeau lucru asta si le dadeau bani , contu etc , dar acum daca iei un pusti de 12 ani stie sa umble pe telefon mai bine ca tine , dai frate ban pentru altceva. ย Cum am mai spus si in alte topice vechi de genu poate si mentalitatile s-au schimbat eu unul cateodata nu intram initial sa ma joc sa-mp , sa fac dm , bani si ce mai e de facut , intram pentru membrii de erau pe comunitate gen sabzaky, de ce cand a fost lider taxi era cea mai cautata factiune ? pentru ca stia cum sa atraga playerii , sa se distreze (interviul cu e , de fiecare data radlย 

) cred ca toata lumea care a stat cu sabzaky pe skype sau misulik sau tidan sau smokeru , dmxcuza si multi altii stiu asta , vad multe filmulete pe la plangeri cum vorbiti pe fundal "ala are cod , ala nu merita functia , ala e clona , ala nu stie sa scrie , ala e copil " distrati-va si lasati frustrarile astea la oparte . Vad multa frustrare , intru aprope zilnic , daca nu o data la 2 zile si citesc forumul , cel care mi-a sarit in ochi a fost rakku , am jucat si acum vre-o 3-4 luni ceva timp pe server si am primit cele mai frustrante raspunsuri gen cum a spus si pe topic "Atunci te rugam sa nu mai faci cereri de lider de acum incolo."ย , inteleg ca te-ai straduit si ce ai mai facut tu pentru server dar nu raspunsuri d-astea se dau , poate ca te-ai saturat de toate comentariile dar incearca si tu sa raspunzi "nu am avut timp" sau ceva , de ce i-ai luat sansa omului la lider pentru simplu fapt ca a zis ca n-ati raspuns la timp ?(cel putin asa se subintelege).Salut
  • Like 1

L-am intrebat ce clona e pt ca stiu ca e clona si el a spus, citez "Maine 95% din clone o sa iasa la iveala". In fine nu are rost sa ne certam asa ca inchei subiectul.

nu ti-am adresat exact tie acele vorbe, le-am adresat playerilor de pe aceasta comunitate.

Poti inchide topicul, server-ul nu mai poate fi salvat. Multumim, Marci!

• Like 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.