Sign in to follow this  
ezekilleg

[Respins ] Servar SA:MP STUND

35 posts in this topic

:)) Sincer nu imi pasa de parerea ta ... Si scriu cum vreau eu ... Eu nu vad ce treaba are asta .

cum nu vezi ce treaba are asta? daca tu nu scrii un cuvant in romana corect, oare cum ai putea sa scrii un cod corect?

Eu nu zic lucrul asta sa te jignesc, nu ma refer sa pui virgula unde trebuie sau altceva, dar macar cand vrei sa scrii un cuvant scriel cum trebuie, nu un sfert romana si 3 sferturi chineza :)) este foarte mare diferenta intre ce scrii in comentarii si ce se presupune ca ai scris in prezentare,mie unul mi se pare ca prezentarea a facut-o altcineva. Ultimul post sry.

cum nu vezi ce treaba are asta? daca tu nu scrii un cuvant in romana corect, oare cum ai putea sa scrii un cod corect?

Eu nu zic lucrul asta sa te jignesc, nu ma refer sa pui virgula unde trebuie sau altceva, dar macar cand vrei sa scrii un cuvant scriel cum trebuie, nu un sfert romana si 3 sferturi chineza :)). este foarte mare diferenta intre ce scrii in comentarii si ce se presupune ca ai scris in prezentare,mie unul mi se pare ca prezentarea a facut-o altcineva. Ultimul post sry.

Nici tu nu esti profesor in romana, nu va mai dati mari academicieni pe o comunitate de gaming.

Daca chiar sunteti pasionati de acest domeniu sunt atatea forumuri unde se dezbate limba romana, exersati-va cunostintele acolo, aici va rog sa va dati cu parerea strict pe partea de gaming, multumesc.

Mi se pare o idee buna si poate o punem si in practica. Un server de stunt e bine venit.

Atata timp cat este un proiect serios, de ce nu? Probabil ar mai veni playeri noi pe comunitate care vor juca atat pe serverul de stunt, cat si pe celelalte servere si asta e un mare plus. Dar este nevoie de organizare, munca si seriozitate pentru a realiza ceva. 

In maxim o saptamana se va realiza hostu ... Pana atunci mai am de muncit putin pe partea de admin/comenzi si de adaugat masini .

stunt - nu stund.

Poate se ridica stunt mai mult decat eG , cu actualul GM al srv.ului , sunt mai multe sanse sa ne desfiintam decat sa ne ridicam .

Csf,n-ai csf ..

Atata timp cat este un proiect serios, de ce nu? Probabil ar mai veni playeri noi pe comunitate care vor juca atat pe serverul de stunt, cat si pe celelalte servere si asta e un mare plus. Dar este nevoie de organizare, munca si seriozitate pentru a realiza ceva. 

Organizare , munca si seriozitate - Cand ai vazut tu ultima oara acest lucru sa se intample pe eG .. si daca se poate sa-mi raspunzi , legat de admini.

Organizare , munca si seriozitate - Cand ai vazut tu ultima oara acest lucru sa se intample pe eG .. si daca se poate sa-mi raspunzi , legat de admini.

Aici ai dreptate... Dar uita-te ca scriam "este nevoie", deci nu am zis ca in momentul de fata ar fi seriozitate, organizare si munca. 

Trebuie facut ceva in privinta asta, neaparat. 

Edited by quinT

ezekilleg, trimite un pm unde sa ma incluzi pe mine si Marci, discutam acolo detaliile si revin aici cu decizia luata.

Pana atunci topic Closed.

Propunerea a fost respinsa, mulțumim pentru interesul care îl ai în a dezvolta aceasta comunitate.

Momentan nu prea ai convins cu proiectul care vrei să-l pui în aplicare, poate pe viitor vei fi mai convingător în expunerea ideilor, nu excludem definitiv posibilitatea de o eventuala colaborare.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.