Sign in to follow this  
Followers 0
DRGN

Întrebări și Răspunsuri - [DRGN]

23 posts in this topic

Întrebări și răspunsuri împreună cu Mod.Grafica dragne

Acest topic este dedicat membrilor acestei comunitati , Moderatorul Grafica dragne ocazional va deschide acest topic pentru o perioada de timp , cat crede el de cuviinta si va raspunde la intrebarile voastre.

Va rugam sa fiti cat mai expliciti si nu uitati : Cititi regulamentul sectiunii "Intrebari si Raspunsuri"!

Edited by dragne

Cum te-ai adaptat in echipa de Grafica&Design?

Cum te intelegi cu colegii tai?

Vazand lucrurile si din interior, unde crezi ca va ajunge sectiunea de Grafica?

Cum ti se pare ca ma descurc ca si coordonator al departamentului, te intreb asta pentru ca suntem prieteni buni si ma intereseaza sa stiu daca am luat decizii din prietenie vreodata si te-am favorizat. 

Ti se pare ca sunt ceausist? =)) 

Cum te-ai adaptat in echipa de Grafica&Design?

Cum te intelegi cu colegii tai?

Vazand lucrurile si din interior, unde crezi ca va ajunge sectiunea de Grafica?

Cum ti se pare ca ma descurc ca si coordonator al departamentului, te intreb asta pentru ca suntem prieteni buni si ma intereseaza sa stiu daca am luat decizii din prietenie vreodata si te-am favorizat.

Ti se pare ca sunt ceausist? =))

M-am adaptat foarte uşor în echipa de Grafică dat fiind felul meu de a fi, faptul că te cunoaşteam şi mediul primitor al echipei.

Mă înţrleg foarte bine cu colegii mei, când e de glumă, râdem, glumim, când e serios ne facem fiecare treaba lui, cred că facem o echipă bună. :D

Foarte bine pus punctul pe "vazul si din interior". Pai, vazand si din interior, observ cat de mult interes se da si cat de mult isi doresc unii (se stie el) ca sectiunea sa fie bine, populata. Sunt de parere ca, desi cu oarecare probleme ale comunitatii, in sectiunea grafica se face tot posibilul sa le fie bine membrilor si se pastreaza pe o linie de plutire. :)

Faptul că suntem prieteni buni poate duce în multe direcţii. Tu, mai ales ca şef de departament ţi-ai asumat foarte multe riscuri luând decizia (împreună cu staff-ul, deoarece, pentru cine nu stie, grafferii sunt alesi de intregul staff, nu doar de Skiz0r) de a mă alege unul dintre Grafferii comunitatii pentru ca suntem singuri ca exista si acum persoane care spun ca au existat favorizari. Dar atat eu, cat si toti cei care te cunosc bine, stiu cat de "la vedere" lucrezi, iar in cazul alegerilor, s-a vazut clar (din interior) cum ai pus punctele bune si punctele rele in posibila alegere, ca si cum nu ne am fi cunoscut.

Deoarece si eu sunt şef de departament, stiu cat de greu e sa intretii o sectiune, mai ales in perioada asta, ceea ce ma ajuta sa vad lucrurile ca si cum nu as stii cine esti, ci doar "cel ce se ocupa de sectiunea Grafica", astfel ca, in opinia mea, ai luat cele mai bune decizii, in primul rand pentru sectiune si comunitate, desi asta a insemnat ca uneori sa treci peste prietenii sau "vechime", lucru pe care nu l ar face oricine, lucru impresionant pentru care te felicit. :)

Esti ceausist doar atat timp cat ma vede lumea hitlerist. :))))

Edited by Satana95

Ce face maicata, mai intreba de mine?
​Cu ce te ocupi?
Cum crezi ca ma descurc ca si A/s makers?

1. Cum ți-ai petrecut ziua de 1 decembrie :))?

2. Ce părere ai despre mine,m-am "perfecționat" de cănd am intrat în echipa de grafică ?

Edited by OmuPower
.

Care.i viața ta? :)

E ok :D Am mana stanga in atela, maine ma duc la "Vorbeste lumea" (PROTV), incerc sa nu mi cheltui toti banii inainte de revelion si petrec din ce in ce mai mult timp pe acasa :))

Ce face maicata, mai intreba de mine?

​Cu ce te ocupi?

Cum crezi ca ma descurc ca si A/s makers?

E bine, nu a mai zis nimic de ala pe care nu trebuia sa l accept ca fiu :(

Incerc sa ma axez pe Ilustratii and stuff, sa mai rezolv din treburi inainte de sarbatori si, cum ii spuneam si lui Smoke, sa mai trec si eu pe acasa.

Esti activ, iti indeplinesti sarciniile, dar uneori am impresia ca ai o viziune formata diferit legat de modul de lucru asupra imaginilor. :)

1. Cum ți-ai petrecut ziua de 1 decembrie :))?
2. Ce părere ai despre mine,m-am "perfecționat" de cănd am intrat în echipa de grafică ?

1. Am iesit cu PULSE si am spart portofelu in mancare si Nexus dupa care am hotarat sa mergem acasa, cand m am intalnit cu niste tovarasi care nu m au lasat sa merg acasa fara sa bem ceva, asa ca am ajuns acasa destul de tarziu.

2. Se vad adevarate progrese, cum am mai spus, esti ca in burete care absoarme orice sugestie/informative, dar mai sunt capitol la care mai ai de lucrat. :D

Va multumesc pentru intrebari! Topic inchis pana la urmatoarea serie de intrebari!

Edited by dragne

Topic deschis! Nu datz tare ca ma doare :D

Ce face doamna dragne? Am inteles de la Geanina ca vorbeste mai mult cu ma-ta decat cu tine. 

Cred ca e prietena cu tine sa vorbeasca cu ma-ta... e corect?

Ce face doamna dragne? Am inteles de la Geanina ca vorbeste mai mult cu ma-ta decat cu tine. 

Cred ca e prietena cu tine sa vorbeasca cu ma-ta... e corect?

Doamna Dragne e la munca :)) Corect corect, dar doar prin mine poate ajunge la ea, sau mai bine spus, prin ea ;) ;) ;)

Salut

Ce faci?

Iti place avatarul meu?

Cum ti-se pare noua serie de "cadeti"(A/S Makers)? sa le spus asa

Buenos dias,

Ne mai vedem si noi?

Crezi ca am vreo sansa sa va recastig enema?

Cmf?

Salut

Ce faci?

Iti place avatarul meu?

Cum ti-se pare noua serie de "cadeti"(A/S Makers)? sa le spus asa

Salutare.

Ce sa fac, nu asa bine ca voi. Sunt mereu pe fuga, mereu cineva are nevoie de ceva si, colac peste pupaza, am ramas si fara PC.

Imi place mai ales cand postezi cate un avatar, se vede fumos :))

Noua serie de "cadeti", cum o numesti tu, este foarte numeroasa si are o oarecare discrepanta intre membrii (legat de activitate), dar majoritatea sunt baieti de treaba care fac treaba buna.

Buenos dias,

Ne mai vedem si noi?

Crezi ca am vreo sansa sa va recastig enema?

Cmf?

Pronto,

Ne vedem, ne vedem, de abia am ajuns in Bucale.

Punctul meu de vedere in cunosti, nu sunt persoana potrivita nici sa raspund la asta,nici sa decid asta.

Tot asa cum i am zis si lui eXemplu. :)

Cmf esti bine?
Cn e best grafer (shaco)
cand dam 1v1 ( pe avatare) 
Cand imi dai elegy-ul inapoi?

Cmf esti bine?

Cn e best grafer (shaco)

cand dam 1v1 ( pe avatare)

Cand imi dai elegy-ul inapoi?

Nu sunt asa bine, am niste probleme de sanatate si in 2 saptamani am campionatul la iasi, dar sper sa rezolv curand.

Best graffer? Hmm, depinde. jakepatt imi place si jayynames lucreaza misto.

Stai sa primesc laptopu si facem si 1v1 ;)

N ai nevoie de el :P

Cam atat cu intrebarile pentru moment, multumesc tuturor! T/C

On 19.08.2016 at 0:11 AM, DRGN said:

Acest topic este dedicat membrilor acestei comunitati , Moderatorul Grafica dragne ocazional va deschide acest topic pentru o perioada de timp , cat crede el de cuviinta si va raspunde la intrebarile voastre.

Va rugam sa fiti cat mai expliciti si nu uitati : Cititi regulamentul sectiunii "Intrebari si Raspunsuri"!

Ce mai faci golanule ? 
iti ie dor de mine?
Ce pretentii ai de la "designer" pe viitor? 
mi-ai promis un battle pe avatare si inca n-am facut nimic .

On 16.03.2017 at 2:02 PM, Shc said:

Ce mai faci golanule ? 
iti ie dor de mine?
Ce pretentii ai de la "designer" pe viitor? 
mi-ai promis un battle pe avatare si inca n-am facut nimic .

Ce sa fac, incerc sa traiesc, cum ma stii :)

Normal, lasa ca vii in iulie.

Nicioadata nu pot spune ca am avut "pretentii de la designer", incerc sa ajut cum pot si mai ales sa mi fac treaba.

ti am mai zis de enspe mii de ori sa mi dai pm si facem.

On 8/19/2016 at 0:11 AM, DRGN said:

Edited by DRGN

Salutare,

Cat de departe crezi ca vei ajunge ca Moderator Grafica?

In ce crezi tu ca esti cel mai bine pregatit (avatare, semnaturi, etc)?

Cum crezi tu ca este un clasament bun al Designerilor? (pune-i in ordine):

- DRGN

- Atlas

- Vladutz26

- BogDan11

- VerdaN

- pulsee

Cum ti se pare ca lucrez in Photoshop?

hai in taxi

On 6/14/2017 at 4:25 PM, CoZmiNeXe said:

Salutare,

Cat de departe crezi ca vei ajunge ca Moderator Grafica?

In ce crezi tu ca esti cel mai bine pregatit (avatare, semnaturi, etc)?

Cum crezi tu ca este un clasament bun al Designerilor? (pune-i in ordine):

- DRGN

- Atlas

- Vladutz26

- BogDan11

- VerdaN

- pulsee

Cum ti se pare ca lucrez in Photoshop?

hai in taxi

Salut!

Nu mi-am propus sa ajung "undeva" ca Mod. Grafica, ci doar sa realizez anumite lucruri.

Momentan lucrez in logo-uri, cover uri etc.

Nu pot face un clasament al Designerilor. Tot ce pot spune este ca fiecare dintre noi este specializat in ceva si fiecare poate invata ceva nou de la celalalt.

Esti la inceput. We all been there. Dar important e sa nu te lasi pe tanjeala.

Cum crezi ca va influenta cariera ta politica, pe care dai impresia ca vrei sa ti-o faci, comunitatea?

1 hour ago, Kawa said:

Cum crezi ca va influenta cariera ta politica, pe care dai impresia ca vrei sa ti-o faci, comunitatea?

Daca privesc modul in care incerc si am incercat de-a lungul timpului sa reprezint comunitatea in mod oficial, consider ca nu poate fi decat o influenta buna avand in vedere ca imi doresc o imagine publica cat se poate de impecabila in cariera mea.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.