Sign in to follow this  
EuGeN85

EuGeN85 vs PULSEE

14 posts in this topic

1 IBK2kYB.png     2 4UjsM4A.png

vot v1 este mult mai simplista si imi plac efectele care le-a aplicat

2 - imi place ideea 

2 -  Ar fi genul meu, mai simplu.

2

Satana: Avertisment! Next warn! Nu ai drept de votare si nici un motiv pentru care ai dat acest vot. Citeste regulamentul!

Edited by Satana95

2 - imi place ideea

2

Voturile nu sunt luate in considerare!

Votez lucrarea lui Eugen pentru ca-mi place cum a adaugat acele efecte si arata mult mai bine .

vote 2. este mult mai complexa decat 1, iar efectele sunt mult mai bine pronuntate

Votez lucrarea lui Eugen pentru ca-mi place cum a adaugat acele efecte si arata mult mai bine .

Lucrarile sunt notate cu "Lucrarea 1" şi "Lucrarea 2". Explica-mi te rog, cum ai reusit sa ajunti la concluzia ca votezi lucrarea lui Eugen.

Lucrarile sunt notate cu "Lucrarea 1" şi "Lucrarea 2". Explica-mi te rog, cum ai reusit sa ajunti la concluzia ca votezi lucrarea lui Eugen.

Pai Satana.. imi plac efectele adaugate si fata de a lui Pulse arata mai bine cand te uiti la ea. Parerea mea

Pai Satana.. imi plac efectele adaugate si fata de a lui Pulse arata mai bine cand te uiti la ea. Parerea mea

El se refera cum ai reusit sa iti dai seama a cui este lucrarea, tu trebuie sa votezi "vot prima lucrare / vot a2-a lucrare" pentru ca nici n-ai de unde sa stii a cui este lucrarea pe care tu o votezi, doar in caz de ti-a spus eugen a cui e.

El se refera cum ai reusit sa iti dai seama a cui este lucrarea, tu trebuie sa votezi "vot prima lucrare / vot a2-a lucrare" pentru ca nici n-ai de unde sa stii a cui este lucrarea pe care tu o votezi, doar in caz de ti-a spus eugen a cui e.

Salut Pulse, neagu stie ale cui sunt lucrarile pentru ca ma intrebat pe mine ce si cum . De asta neagu a spus " Votez lucrarea lui Eugen"

Salut Pulse, neagu stie ale cui sunt lucrarile pentru ca ma intrebat pe mine ce si cum . De asta neagu a spus " Votez lucrarea lui Eugen"

Aştept prin PM care lucrare a cui este să ştiu şi eu cum contorizez voturile...

Orice post off topic -> Warn up.

Daca mai este ceva de rezolvat, se va rezolva prin PM.

Votarea continuă!

Edited by Satana95

S-a trecut de ceva timp la aceasta abordare a battle-urilor tocmai pentru a evita ceea ce ai facut tu. 

Dorim sa se voteze lucrarea nu membrul care a facut-o. 

Prin urmare: 

EuGeN85 - Battle pierdut la "masa verde".

@ La urmatoarea incalcare a regulamentului din sectiunea de battle - suspend 3 zile. 

Win Pulsee

Closed.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.