Sign in to follow this  
Legolas

Lego VS MorningStar

Lego VS MorningStar  

10 members have voted

1. 1. Cine merita sa castige?

• [img]http://i.imgur.com/zC88n3o.jpg[/img] - MorningStar
    • [img]http://orig02.deviantart.net/f87a/f/2016/257/6/d/trunks_on_future_by_legokidz0r-dahlqzb.png[/img] - legoKIDOR

10 posts in this topic

Aceasta confruntare va fi una diferita de cele de pana acum!

In aceasta ve-ti avea drept la vot toti membri forumului, nu necesita sa aveti un anume skill setat. Ce trebuie sa faceti voi este sa votati creatia ce va place mai mult lasand un reply si sa va argumentati votul. Adica de ce ati facut acea alegere (exemplu: votez creatia numarul unu pentru ca-mi place contrastul, smudgeu este unull reusit, pare mai bine integrat personajul etc).

Foarte bune ambele. Lucrarea lui lego este foarte clara si e pozitionat mai bine domnu` din imagine, dar imi place foarte mult smudge-ul lui morningstar, se vede ca a lucrat ceva la el si arata chiar bine.

Asadar, votez MorningStar

Votez Lego

Am votat astfel , deoarece am mai vazut acel smudge de pe creatia lui MorningStar a mai fost folosit pe forum , poate tot la el l-am vazut.

Ambele lucrari sunt bune , diferenta e ca lego a venit cu ceva ” nou ” ce n-am mai ”vazut”.

Edited by miLaneZ
  • Like 1

Apreciez foarte mult culorile reci iar a te folosi de culori precum #ff0000 si sa le faci pe cat de mult posibil sa aiba tenta aceea rece este ceva, mai ales sa-i pastrezi valoarea in contrar cu una rece. Bravo MorningStar pentru ceea ce ai facut. Cat despre Lego a plasat acel text fara nici o inbinare cu presupusa actiune din poza, textul pur si simplu e un minus major in creatia lui. legoKidoR ai avut creatii cu mult mai bune parerea mea ca pana acum, as fi spus ca nu sunt de comparat dar cred ca ti-ai gasit nasul intr-un final. Poate daca tot faceti flame-uri din smudge si brush-uri, faceti si un gif frumos ca n-ar strica daca tot stiti, ar fi ceva mai unic provenit de pe aceasta comunitate.. :D

In concluzie il votez pe MorningStar. Felicitari pui.

In primul rand numai am cuvinte, aman2 lucrarile sunt exceptionale dar lucrarea lui lego m a lasat fara cuvinte cum a imbinat acel render cu background ul si imi place foarte mult coloristica, iar textul e bomba chiar se potriveste

Nu sunt asa de priceput.. dar lucrarea lui Lego e mult mai placuta ochiului (badass).

Votez Lego.

In afara de textul ala care este o voma si cu care nu ai ce face acolo lucrarea lui Lego este categoric cu mult peste. 

Stiu cum ai imbinat toata lucrarea si asta ma face sa-ti dau votul meu. 

Scoate dracu' textul ala de acolo. 

In afara de textul ala care este o voma si cu care nu ai ce face acolo lucrarea lui Lego este categoric cu mult peste. 

Stiu cum ai imbinat toata lucrarea si asta ma face sa-ti dau votul meu. 

Scoate dracu' textul ala de acolo. 

Era colab, de asta l-am lasat asa ca sa te joci tu cu el ^^

MorningStar - un smudge foarte frumos si realizat foarte bine, dar integrarea nu imi place deloc, se vede acea margine unde ai decupat si dupa parerea mea strica...

legoKIDOR - foarte tare, imi place aproape tot ce ai facut mai putin text-ul, nu cred ca trebuia pus

VOT legoKIDOR!!

Win lego, gg.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.