Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1. Nickname in joc : iulia5

2. Varsta : 13 ani

3. Deti cont de Minecraft cumparat : Nu

4. Ce experienta ai ca jucator de Minacraft : Joc Minecraft de 3 ani .

5. Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft ? : Nu

6. Ai citit vreodata regulamentul serverului ? Da

7. Cat timp ai fost prezent pe server ? : 24h

8.O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: nu vorbesc urat  si ajut cu ce pot pe alti playeri .

9.Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup? : Da nu ma cert cu nimeni si ascult opiniile tuturor .

10.Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina: Lucrez in grup tolerez  si ascut opiniile .

11.Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Acult opiniile tuturor, nu  ma cert si o sa rezolf problemele playerilor de pe server .

12. Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi? : Actuali membri sunt de treaba si te ajuta cu orisi ce .

13. De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO? : Pentru ca este serverul meu preferat si  comunitatea este  ok.

14.Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 20

15.Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator? : Da si mai pot invata pe parcurs .

16.Alte mentiuni . : Sper sa fie totul ok .

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Daiwolf
2) Varsta: 13 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Este minecraft premium , dar nu cumparat de mine
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc minecraft de cam 4 ani , in care am administrat vreo 3 server si am detinut alte grade si pe alte servere .
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Da , am avut , owner , helper si moderator
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi si 15 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: In fiecare zi intru pe server , fericit , si ma joc cu prietenii si comunic si cu alte persoane 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Eu cred ca sunt menit pentru aceasta sarcina deoarece stau multe ore pe zi pe server , si imi place acest lucru
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Am fi o comunitate mai mare , iar ceilalti helperi actuali nu ar mai fi la fel de stresati
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Helperii actuali sunt niste oameni foarte de treaba care chiar se ocupa .
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Vreau sa ofer ajutor serverului deoarece imi petrec mult timp pe el , si imi place sa ajut
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am 10 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da
16) Alte mentiuni:Sper sa fiu acceptat

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, Trolerotuto said:

1) Nickname in joc:   Trolerotutos.
2a) Varsta:  20 ani .

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:  1990716 .
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu .
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Am inceput sa  ma joc Minecraft acum  patru ani , dar cu  o scurta perioada in care am luat o mica pauza in preajma "Evaluari Nationale "  .
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Nu deoarece in trecut nu m-a interesat genul acesta de functii .
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da .
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 4 zile , 8ore si 55 de minute .
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Sunt  o persoana calma si prietenoasa, imi place sa construiesc si sa comunic cu  alti membri de pe server , atunci cand nu am ce face ajut  playeri de pe server cu constructi sau cu iteme ori le dau idei pentru casele lor pentru a fi cat mai  frumoase .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da , deoarece sunt  o persoana calma si imi place  sa  ascult ideile  tuturor .
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Sunt o persoana care ajut foarte mult imi place sa lucrez in echipa si sa  ajut oameni din jurul meu pentru ca sa fim seriosi cu toti am fost incepatori si cu toti a trbuit sa intrebam o anumita persoana care stia mai multe  informatii .
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Experienta si informatiile pe care le-am  acumulat in cei patru ani . Astfel as putea ajuta restul mebrilor care au intrebari despre diferite  lucruri despre server sau  despre  Minecraft si astfel fiecare player ar primi un raspuns cat mai repede .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Membri care fac parte din grupul actual de helperi ajuta fiecare jucator al serverului cat de  repede  pot si cat de  mult . Dar nu uita sa ii sanctioneze atunci cand  gresesc sau  nu folosesc  limbajul adecvat sau intrec limita .
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Sincer as vrea sa  ofer ajutor serverului  deoarece mi-a atras atentia si chiar este  unic in felul sau si as vrea sa  ajut serverul pentru a  creste  in  numarul de  playeri care intra  pe  el , iar un alt factor sunt  membri staffului care au un comportament  impecabil si se  observa ca se  implica in acest server
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 9  voturi .
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  Avand in vedere vechimea in acest  joc  as spune ca o sa  ajut  orice jucator si o sa  raspund la orice intrebare  .
16) Alte mentiuni: Sper sa ne intelegem  in continuare .  (Scuzati pentru  postare anteriora)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/2/2017 at 6:19 PM, 3L3CTRO said:

 

1) Nickname in joc:  3L3CTRO
2a) Varsta: 14

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5030404
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Experienta mea este buna
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da am fost moderator  pe o perioada destul de lunga .... aproximativ 1 an
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe server? : 12 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Sunt o fire ajutatoare careia ii place munca in echipa si sa ajute oamenii
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da deoarece sunt niste oameni extraordinari
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Sunt menit pentru aceasta sarcina deoarece imi place munca in echipa si sa ajut oamenii
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Beneficiile sunt ca am fii cat mai multi  in staff si vom putea remedia orice problema cat mai repede
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:  Sunt niste helperi de respectat si le trebuie urmat exemplul
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Recunosc nu ma joc de foarte mult timp pe acest server dar m-a atras faptul ca este un server optimizat foarte bine si facut de niste oameni cu cap
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:  16 voturi dar vor fii mai multe in curand
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da sunt sigur
16) Alte mentiuni: In concluzie sunt sigur ca ma voi intelege cu tot staff-ul,si ma vor primii in grupul lor foarte repede si ma vor invata cunostintele lor . Ma joc de foarte putin timp pe acest server si deja pot spune ca este preferatul meu. 

                                             - Multumesc anticipat -

               Astept cu nerabdare raspunsul

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: monkeyma
2a) Varsta: 14
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5310703
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da, chiar doua.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Ma joc minecraft de cand aveam 9 ani si ceva , adica am o experienta destul de indelungata.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Administrator pe sv de survival pentru 2 ani, Admin pe server assassins 5 luni, Co-Owner Global pe un sv 3 luni si Moderator pe sv englez de gta mc popular 2 luni.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Bineinteles, de la punctul 1 pana la punctul 7.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  https://gyazo.com/cb0caa7e24569c1b983a5d6bc9423908 [Poza facuta pe 6/07/2017 9:50 PM]
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pai, ca si comportament zic ca sunt "model" deoarece nu injur, nu folosesc caps excesiv, etc, ajut jucatorii cum pot, imi fac si mie casa si ce am nevoie, am un comportament normal sa zic asa.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Bineinteles, deja ma inteleg cu majoritatea membrilor din staff, cel mai bine momentan ma inteleg cu gmark, Nicus, Sonia si inca cativa, sunt foarte de treaba.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pai, eu cred ca merit aceasta sansa deoarece am experienta, in mare parte de cand joc pe acest server am inteles mare parte si pot ajuta cu mai  multe informatii acum ca stiu si eu mai multe, si pentru ca pot ajuta acest server sa se dezvolte.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Ei bine sunt prietenos si de ajutor, si cred ca pot face ceva in bine si sa schimb unele lucruri din rau in bine si sa fac tot ce pot cat de bine pot.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Foarte de treaba, isi merita functia, sunt atent pe chat si observ ca atunci cand sunt helperi on si un jucator intreaba ceva, helperul acela il intreaba ce problema are si il ajuta.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pai vreau sa ofer ajutor serverului deoarece as dori sa ajut la dezvoltarea acestuia, sa mai fiu si eu un helper in plus deoarece sunt foarte activ si sa ajut cand alt helper nu este, si sa ajut cu tot ce pot pe server. Promit ca nu o sa va dezamagsec daca voi avea dreptul la aceasta sansa.
*MENTIUNE* Doresc sa mentionez ca este foarte probabil ca la majoritatea sa nu fi scris minim 32 de cuvinte si imi cer scuze, nu stiu exact ce sa scriu cat sa va impresionez.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: https://gyazo.com/1d022efb3f66d0fcf743077f21b38df9
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.
16) Alte mentiuni: Promit ca daca voi avea dreptul la aceasta sansa, promit ca nu va voi dezamagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Tolan
2a) Varsta: 15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: Nu am buletinul la mine e la taicami-o .
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu , dar am in plan sa imi cumpar unul.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Pot construii diferite ferme automate , sunt priceput in redstone / comand blck , am o experienta destul de buna !
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Desigur , Helper si builder  si am reusit in 2 lunii sa obtin Fondator deoarece ajutam serverul cu donatii , am ajutat ownerul sa isi tina serverul , pot spune ca eu l-am tinut cam 4 lunii .
6) Ai citit regulamentul serverului?:  Da l-am citit si accept sa il respect fara sa il incalc !

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 22 de ore si 57 de minute ! Oricum cand v-eti aceasta postare v-oi avea mai multe ore ! 25 -26
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Sunt calm si imi place sa construiesc niste constructii unice , si sper intr-o zii sa va ajut , insa pot spune ca am facut 23 de ore in 3-4 zile !
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur , sunt o fire foarte calma si tot ce trebuie este sa ne respectam reciproc !
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) M-am gandit ca pot sa ajut serverul  . Si sper as ajunga in top ! 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  V-a creste  numarul de builderi ceea ce va fi mai usor de construit si fiecare dintr-e noi v-om depune munca la server.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt foarte calmii si bine instruitii, alte cuvinte nu pot da !
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Din cele relatate mai sus spun ca vreau sa ajut serverul !
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 12
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, nici nu se pune problema aici , v-oi face tot eforutl sa il ajut !
16) Alte mentiuni: Stiu ca am mai gresit la ortografie dar in cer iertare .  ( Salut STAFF-UL)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  xEMOx
2a) Varsta: 13   fac 14 in August

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5030805
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Pai joc minecraft din 2012
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am avut chiar serverul meu , Builder/Admin pe alte servere , perioada pana sau inchis serverele
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi si 11ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) :Stau , construiesc si dau uneori iteme la playerii care au nevoie

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) :  Am experienta destule , si imi place sa-i ajut pe ceilalti :)
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Ajutand mai mult servarul fiindca stau destul timp on zilnic
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Foarte OK , ajuta playeri raspund repede la intrebari
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Imi place foarte mult serverul
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:29
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da
16) Alte mentiuni: Nu

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, TOLAN said:

1) Nickname in joc:  Tolan
2a) Varsta: 15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: Nu am buletinul la mine e la taicami-o .
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu , dar am in plan sa imi cumpar unul.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Pot construii diferite ferme automate , sunt priceput in redstone / comand blck , am o experienta destul de buna !
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Desigur , Helper si builder  si am reusit in 2 lunii sa obtin Fondator deoarece ajutam serverul cu donatii , am ajutat ownerul sa isi tina serverul , pot spune ca eu l-am tinut cam 4 lunii .
6) Ai citit regulamentul serverului?:  Da l-am citit si accept sa il respect fara sa il incalc !

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 22 de ore si 57 de minute ! Oricum cand v-eti aceasta postare v-oi avea mai multe ore ! 25 -26
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Sunt calm si imi place sa construiesc niste constructii unice , si sper intr-o zii sa va ajut , insa pot spune ca am facut 23 de ore in 3-4 zile !
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur , sunt o fire foarte calma si tot ce trebuie este sa ne respectam reciproc !
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) M-am gandit ca pot sa ajut serverul  . Si sper as ajunga in top ! 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  V-a creste  numarul de helperii ceea ce va fi mai usor de mentinut serverur iar sfiecare dintr-e noi v-om depune munca la server.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt foarte calmii si bine instruitii, alte cuvinte nu pot da !
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Din cele relatate mai sus spun ca vreau sa ajut serverul !
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 12

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da, nici nu se pune problema aici , v-oi face tot eforutl sa il ajut !
16) Alte mentiuni: Stiu ca am mai gresit la ortografie dar in cer iertare .  ( Salut STAFF-UL)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Sebes

2a) Varsta: 17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5000408
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Am inceput sa joc minecraft din 2014 si dupa am luat o pauza de 2 ani, dupa care m-am reapucat anul asta impreuna cu 3 prieteni.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am avut helper si admin in jur de 4 luni pana si-a dat wipe serverul.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?: 1 zi si 10 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Pe server cat sunt activ imi ajut prietenii sa lucreze si construim impreuna si de obicei nu prea vorbesc mult in chat decat când cineva imi cere ajutorul.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  Ajut când cineva are nevoie de ajutorul meu si sunt destul de activ (mai ales seara).
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Pot sa ajut orice player când e nevoie, comunic impreuna cu ceilalti membri din staff si sunt activ.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:  Sincer nu am reusit sa cunosc prea multi helperi in afara de XkZh, Tocu si gmark care sunt  prietenosi si vorbareti dar sunt sigur ca staff-ul este activ si isi face treaba cum trebuie.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Ca sa ajut playerii noi veniti si nu numai pentru a creste treptat numarul lor de pe server.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?: 3
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da 
16) Alte mentiuni: Nu sunt genul care sa se implice maxim, dar când e nevoie de mine, imi fac lucrurile cum trebuie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  ImMarius
2a) Varsta: 20

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1970607160022
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Am o experienta cam de 5 ani cu mici pauze
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Moderator/Builder cam cat a tinut sv
6) Ai citit regulamentul serverului?:  Da <3
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  34 h
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pai nu prea stau sa vb cu playeri decat daca sunt intrebat nu jignesc si nici nu bag in seama alti jucatori cu un limbaj obscen chiar daca mi se adreseaza
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da cat timp sunt oameni cu un comportament civilizat
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Am foarte multe cunostinte despre joc si  stau activ deci pot raspunde intrebarilor celor ce abia s-au apucat de joc
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pai inca un membru adecvat pentru sustinerea server-ului
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Majoritate pe care i-am vazut sunt ok ajuta playeri cu raspunsuri si foarte comunicativi fapt prin care iti iau plictiseala <3
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Este un server frumos si vreau sa ajut tot ce este bine facut
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 20
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Pai dupa o perioada de 5 ani jucand Minecraft plus angajamentu pe alte sv de Moderator zic ca ma descurc ce nu stiu invat <3
16) Alte mentiuni: Sper sa devenim colegi toti si sa tinem un sv ca aceste in continuare asa de frumos

Edited by ImMarius

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: LeMcAr
2) Varsta: 23
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Experienta de 3 ani jumate :D
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut?: Da , Chiar pe acest server . 
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1Day 10 H
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Am un comportament decent , nu injur si alte chestii.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, deoarece stiu sa ascult si stiu sa intervin cand e nevoie.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Deoarece vr sa ajut playerii cand nu inteleg ceva.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Ma consider o persoana care stie cand se intervina. Si pot lucra in echipa.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Actualii membrii care apartin grupului de helperi pot spune ca isi fac treaba cum trebuie.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece vreau sa ajut acest server in dezvoltarea lui.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:18
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.
16) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  TsK
2a) Varsta: 18

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1980920
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Joc minecraft de aproximativ 2-3 ani si consider ca am acumulat destule informatii legate de acest joc.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da, chiar pe acest server: 
Helper MC: 25.05.2016 - 29.06.2016, Admin MC: 29.06.2016 - 12.07.2016, Moderator MC: 12.07.2016
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:24 H
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Sunt o persoana sociala, calma si imi place sa ajut playerii cu cat mai multe lucruri posibile.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Faptul ca am facut parte din staff-ul serverului de minecraft in trecut, si cred eu ca am facut o treaba buna.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) In primul rand activitatea mea pe server ar putea fi un mare plus.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Persoane ok care isi iau functia in serios, mai mult sau mai putin.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:  Deoarece este serverul meu de "suflet" iar ownerul acestuia este o persoana ok. :D
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 1 :|
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Absolut!
16) Alte mentiuni: Doamne ajuta!

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

PandaBoyMC - Respins nu-mi place atitudinea ta sufocanta.

iSkayer - Respins off topic.

Tolan - Respins, nerespectare model de postare.

macaragiu - Acceptat pentru teste.

felerastin - Acceptat pentru teste.

TheDancingLeaf - Respins nu ai respectat cerintele modelului.

3L3CTRO - Respins, nu ai acordat like la prima psotare ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul.

ionut13 - Respins, inactiv.

peteriss - Respins, nu ai respectat cerintele modelului. / Dublu post.

Rokujukyu - Acceptat pentru teste.

SarmauaFericita - Acceptat pentru teste.

iulia5 - Respins, nu ai respectat cerintele modelului + nu ai acordat like la prima psotare ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul.

Daiwolf - Respins, nu ai respectat cerintele modelului + nu ai acordat like la prima psotare ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul.

Trolerotutos - Respins, nu ai acordat like la prima psotare ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul.

monkeyma - Respins nu-mi place atitudinea ta sufocanta.

Tolan - Respins, nu ai respectat cerintele modelului + nu ai acordat like la prima psotare ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul.

xEMOx - Respins, nu ai respectat cerintele modelului + nu ai acordat like la prima psotare ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul.

Tolan - Respins, nu ai respectat cerintele modelului + nu ai acordat like la prima psotare ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul / Dublu post.

Sebes -  Respins, nu ai respectat cerintele modelului

ImMarius - Respins, nu ai respectat cerintele modelului + nu ai acordat like la prima psotare ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul.

LeMcAr - Respins, nu ai respectat cerintele modelului + nu ai acordat like la prima psotare ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul.

TsK - Acceptat pentru teste.

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Edited by VRazvan

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, VRazvan said:

PandaBoyMC - Respins nu-mi place atitudinea ta sufocanta.

macaragiu - Acceptat pentru teste.

felerastin - Acceptat pentru teste.

3L3CTRO - Respins, nu ai acordat like la prima psotare ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul.

ionut13 - Respins, inactiv.

peteriss - Respins, nu ai respectat cerintele modelului. / Dublu post.

Rokujukyu - Acceptat pentru teste.

SarmauaFericita - Acceptat pentru teste.

iulia5 - Respins, nu ai respectat cerintele modelului + nu ai acordat like la prima psotare ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul.

Daiwolf - Respins, nu ai respectat cerintele modelului + nu ai acordat like la prima psotare ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul.

Trolerotutos - Respins, nu ai acordat like la prima psotare ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul.

monkeyma - Respins nu-mi place atitudinea ta sufocanta.

Tolan - Respins, nu ai respectat cerintele modelului + nu ai acordat like la prima psotare ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul.

xEMOx - Respins, nu ai respectat cerintele modelului + nu ai acordat like la prima psotare ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul.

Tolan - Respins, nu ai respectat cerintele modelului + nu ai acordat like la prima psotare ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul / Dublu post.

Sebes -  Respins, nu ai respectat cerintele modelului

ImMarius - Respins, nu ai respectat cerintele modelului + nu ai acordat like la prima psotare ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul.

LeMcAr - Respins, nu ai respectat cerintele modelului + nu ai acordat like la prima psotare ceea ce inseamna ca nu ai citit regulamentul.

TsK - Acceptat pentru teste.

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

si eu unde sunt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: PandaBoyMC
2a) Varsta: 16.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5011026
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): 
Joc de ceva timp minecraft, deci consider ca am o experienta destul de buna mai ales ca am avut si grade pe alte servere.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da, pe servele pe care am avut grad am inceput de la helper si tot am urcat. 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 2 zile.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): S
unt o persoana foarte calma, nu-mi plac scandalurile, sunt glumet, dar si foarte serios cand e cazul.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Normal, am vazut o parte din membrii si sunt foarte de treaba, si cum am spus si mai sus nu-mi plac certurile si chestiile de genul.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Imi place sa ajut.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Ajut playerii etc.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Foarte de treaba.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Daca tot se cauta helperi, imi si place sv-ul.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 16.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.
16) Alte mentiuni: Nu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Daiwolf
2a) Varsta:13 ani

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc minecraft de vreo 4 ani , in aceasta perioada am invatat sa fac pvp , sa construiesc sa administrez servere si sa ajut playerii care au nevoie de ajutor , si chiar imi place sa fac acests lucru
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Da , am avut helper , owner si alte grade timp de o perioada destul de mare
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 2 zile si 6 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt un simplu copil de 13 ani caruia ii place mult sa manance , sa se joace si sa stea in fata calculatorului jucanduse jocuri cu  prietenii lui , iar pe server stau cateva ore bune pe zi in care evoluez cat de mult pot .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: In opinia mea , eu sunt menit pentru aceasta sarcina , deoarece joc minecraft de ceva timp si am experienta in sarcina de helper si pentru ca imi place sa lucrez si cu alte persoane . 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Eu cred ca prezenta mea ar ajuta grupul , prin simplul fapt ca helperii actuali nu o sa mai fie la fel de stresati cum sunt acum , si pentru ca am colabora mult mai bine .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: In opinia mea , helperii sunt niste persoane cu un vocabular foarte dezvoltat , care stiu ce fac si care respecta in intregime regulamentul serverului .
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Eu as vrea sa ofer ajutor serverului mc.egaming.ro  , deoarece e un server de mare calitate , care imi place foarte mult  , are un staff de treaba 
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 17 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da
16) Alte mentiuni:Imi place serverul !

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nickname in joc: jamin144 
2. Varsta: 16.

2. Primele 7 cifre ale CNP-ului:5010115
3. Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu.
4. Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 4 ani.
5. Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am avut admin si helper pe mc.creeper.ro. Pe o scurta perioada deoarece serverul s-a inchis din lipsa de fonduri.
6. Ai citit regulamentul serverului?: Da.
7. Cat timp ai activ in prezent pe server? : 1 day 3 hours 40 min.  

8. O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Construiesc , ajut pe cei noi cu iteme , si pe toti cu comenzi sau ce au nevoie. 

9. Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da. Ma inteleg bine cu TsK si cu ceilalti.
10. Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ajut , si consider ca stafful are nevoie de ajutor , fiind putini in el.
11. Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Ajutarea jucatorilor mai rapid.
12. Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Prietenosi , intelegatori si de treaba.
13. De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO: Deoarece am jucat si pe alte servere si nici unul nu se compara cu acesta.Fiind net superior celeorlalte.
14. Cate voturi ai acordat pana acum serverului? : 17 voturi.
15. Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Sunt destul de sigur pe mine . 
16. Alte mentiuni: Imi place munca voastra , tot asa in continoare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  LeMcAr
2a) Varsta: 13 fac 14
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5030907
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  Joc minecraft de aproximativ 2 ani si consider ca am acumulat destule informatii legate de acest joc.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da, chiar pe acest server: Helper MC nu mai stiu exact pe ce data, parca din 25.05.2016
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1Day 17h
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Sunt o persoana sociala, calma si imi place sa ajut playerii cu cat mai multe lucruri posibile.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Faptul ca am facut parte din staff-ul serverului de minecraft in trecut, si cred eu ca am facut o treaba buna.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Activitate mea pe acest server fa fii un mare plus .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Persoane ok care isi iau functia in serios, mai mult sau mai putin.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:  Deoarece este server fain si pus la punct . Cu un Owner de treaba.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 18 
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Absolut!
16) Alte mentiuni: Doamne ajuta! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  xEMOx
2a) Varsta: 13   fac 14 in August

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5030805
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Pai joc minecraft din 2012
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am avut chiar serverul meu , Builder/Admin pe alte servere , perioada pana sau inchis serverele
6) Ai citit regulamentul serverului?: Acum da , l-am citit :)
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi si 14h
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) :Stau , construiesc si dau uneori iteme la playerii care au nevoie

9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) :  Am experienta destule , si imi place sa-i ajut pe ceilalti :)
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) : Ajutand mai mult servarul fiindca stau destul timp on zilnic
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Foarte OK , ajuta playeri raspund repede la intrebari
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Imi place foarte mult serverul
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:32
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da
16) Alte mentiuni: Nu

Edited by xEMOx
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On ‎9‎/‎23‎/‎2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

Cereri pentru sarcina de helper.

giphy.gif

banner-118844.png

1. Informativ!

Serverul de Minecraft al comunitatii eGaming are nevoie de membrii staff in cadrul sarcinii de ajutor in grupul Helper. Inainte de a depune o cerere trebuie sa fii constient de faptul ca esti nevoit sa cunosti bine regulamentul serverului si sa detii o activitate sporita pe serverul de Minecraft fapt pentru care daca nu detii cel putin Rank-ul de Pop'ular pe server te rugam sa activezi pe server cel putin 34 de ore pentru a fi luata in considerare cererea depusa, nu avem nevoie de promisiuni de activitate sau alte tertipuri de acest gen. In caz contrar cei ce nu respecta aceasta cerinta minima inainte de a depune cererea se va lua in cosiderare ca fiind o bataie de joc la adresa administrarii serverului. Cei ce au savarsit diverse actiuni ce au incalcat regulamentul de baza a serverului vor avea sanse mai putine de a obtine sarcina dorita.


2. Adrese||Link-uri utile inainte de a depune o cerere!

Sarcina de helper in cadrul serverului de Minecraft obliga ca toti membrii ce detin sau o vor detine sa aiba in baza cunostintelor toate infor######le din Adresele||Link-urile mentionate mai jos.

 

3. Model cerere helper!

 

 

 

 

3. a) A face parte din grupul helpers team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.
3. b) Unui Helper nu ii este permisa abaterea de la regulamentul serverului.
3. c) Utilizarea comenzilor la care au acces in plus membrii acestui grup in afara cazurilor in care le este necesar a fi utilizate se va considera abuz iar mai apoi se poate ajunge la sanctionarea prin eliminarea jucatorului din grup.

3. d) Nici o intrebare pe chat fara raspuns. Daca supervisorul remarca acest lucru ve-ti primi

 

 

T7Az7XO.png

 

Pentru a fi valida cererea dumneavoastra si a fi ferm convins de faptul ca ati citit in intregime acest topic acordati like.

 

 

 

@Alynn 

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
On ‎7‎/‎24‎/‎2016 at 7:08 PM, Vladz0r said:

NickName in joc:TNT7

- Varsta:13 Ani

- De cat timp joci MineCraft?:De 3 Ani

- Poza cu /ar check:O Zi si 25 de min

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii):O casa ascunsa intr-o padure 

- Stii sa folosesti WorldEdit?:Da (Sunt fost Builder deci am experienta)

- Ai citit regulamentul? Logic =DD

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Eduard21
2a) Varsta: 16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5-0-1-0-5-2-1
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Eu am o experienta vasta in domeniul Minecraft, am detinut 2 servere in anul 2016 care au avut undeva la 25-30 de playeri constant. Ma consider un jucator priceput, am cunostinte necesare pentru a indruma playerii.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Builder (Permanent) Fondator (Pe server-ul meu)  Helper (Permanent)
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da.
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 25 de ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Salut! Eu sunt Eduard sunt din judetul Suceava, am 16 ani, studiez la un liceu de prestigiu din Suceava profil economic, imi place sa imi pierd timp pe jocuri video Minecraft / Sa:mp dar si sa ies pe afara cu prietenii pentru a nu ma desprinde de viata sociala.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Eu Eduard cu varsta de 16 ani cred ca merit o astfel de functie deoarece am o experienta acumulata in decursul anilor 2015-2016, imi place sa ajut si sa indrum jucatorii noi spre lucruri bune. Ma consider o fire serioasa si demna de aceasta functie, tot odata promit sa nu dezamagesc.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)  Prezenta mea va aduce benificii in cadrul grupului  : 1. Inca un om capabil si de mare ajutor. 2. Mai multa supraveghere asupra server-ului.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Eu pot descrie actualii membri ai grupului de helperi ca find niste oameni seriosi cu capul pe umeri, gata sa te ajute oricand si cu cel mai mare bagaj de cunostinte in legatura cu server-ul.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Eu Eduard vreau sa ofer ajutor server-ului MC.eGaming.RO deoarece este un server de elita pot spune unde nu vei intampina plictiseala, certuri intre membrii staff sau monotonia. In concluzie vreau sa ajut la dezvoltarea server-ului.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 16
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur.
16) Alte mentiuni: Multumesc pentru timpul acordat, ca orice aplicant : Sper sa fiu acceptat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Bannyxon_102rus
2a) Varsta: 17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:   5 0 0 0 3 3 0
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Experienta ca jucator.. hmm ma consider un player priceput cat de cata pe o scara de la 1 la 10 ar fi cam 8, deci cred ca e ok.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da, am avut. Operator/ Moderator/ Helper/ VIP etc
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1day si 10 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) La inceput am grifat un desert intreg doar pentru a face niste bani, dupa acea am facut o platforma mare si incep sa imi fac ce am nevoie pe acolo, scopu ar fi sa intru in top1 la $
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Pot spune ca da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt foarte activ si imi place sa ajut ceilalti playeri care sunt noi si nu stiu bazele asa cum am fost si eu la randu meu.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Activitatea ar fi un lucru mare mai ales intre orele 00:00 si 07:00. Ne`am putea ajuta reciproc si am rezolva problemele playerilor mult mai usor.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt de mare ajutor, iti raspund imediat cand ai nevoie de ei si nu te lasa cu problema nerezolvata.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pentru ca imi place cum este format acest server, mai ales survivalu. De  prima data cand am intrat mi`a placut si am zis sa aplic cu o cerere de helper.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 8
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu zic ca da.
16) Alte mentiuni: O sa imi cumpar vip si am o nelamurire cu el la beneficiul acela cu parcela creata in World Edit. De cate cuburi este si daca pot prelungi o parcela facuta de mine deja cu acel beneficiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...