Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1) Nickname in joc:  Wieks


2a) Varsta: 17


3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu


4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Addicted


5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:  Nu am avut


6) Ai citit regulamentul serverului?:Da


7) Cat timp ai activ in prezent pe server? "You played at least 3 days!"


8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Imi place sa cel mai mult sa construiesc case si castele,ferme  sa inventez lucruri noi!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am luat legatura cu membrii din staff pe discord si sunt prietenosi si sincer cred ca m-as putea integra repede in aceasta comunitate. 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Cred ca simtul umorului ma avantajeaza cel mai tare. Cred ca pot sa ridic moralul si functia de builder este un mare benefiuciu serverului.

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:   Sunt uniti,ca o familie.. si as vreea sa fac si eu parte din ea!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: De obiciei sunt un om care ii place sa ajute.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului? 4 vote-uri

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: nu
17) Alte mentiuni: Fara mentiuni!

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 17.08.2017 at 9:20 PM, LiviuFTW said:

1) Nickname in joc: LiviuFTW
2a) Varsta: 17 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5000604
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Joc Minecraft de 4 ani cu pauze de  o luna si ma descurc destul de bine. Stiu majoritatea retetelor.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Am avut odata helper pe alt server.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 24 ore si 5 minute.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
Ma numesc Liviu am 16 ani dupa zodie sunt gemeni. Locuiesc in judetul Galati. Am 1,78 si 60 kg, ochi verzi-albastrii,imi aleg cu grija prietenii.Un adevarat exemplu de adolescent al secolului 21. Urasc analfabetii, betivii care n-au nici 2 neuroni in cap, dar cauta sa-i distruga si pe aceia, urasc oamenii falsi, desi ii gasesc peste tot.Imi place sa joc fotbal, desi nu prea ma pricep. Imi place sa citesc, desi nu ma omor nici cu cititul.. Imi mai place sa joc basket,badminton.Seara imi place sa joc SA:MP, LoL si Minecraft .Nu îmi place sa ma cert pentru chestii care nu-si au rostul asa ca am învatat ca uneori sa mai las de la mine. Îmi place muzica Hip-Hop, dar când ma plictisesc sau în functie de starea mea mai ascult si Rock sau Dubstep / Trap and Bass. Cu toate astea, nimeni nu este perfect, iar eu nu sunt o exceptie, uneori sunt prea aspru cu persoanele din jurul meu si ma enervez atunci cand sunt criticat de persoane care au impresia ca au dreptate sau cand anumite persoane ar face orice pentru a te rani.Sunt o fire serioasa, sunt mereu atent la cel mai mic detaliu al meu sau al persoanelor din jur si tratez acel detaliu cu seriozitate, incercand sa-l indrept daca este cazul, pentru a-l cataloga ca un detaliu pozitiv facand parte din calitati. Îmi place sa zic lucrurile pe fata exact asa cum sunt ele fie bune sau rele. Deoarece sunt un iubitor al legii, sunt si un om bine catalogat, ordonat si curat din punct de vedere al caracterului. Fiecare lucru din viata mea are un loc special si este ordonat in asa fel incat sa nu fie o harababura in viata mea. Ca descriere morala, pot sa spun, spre fericirea mea si a parintilor mei, ca sunt un adolescent care nu este supus efectului de ''turma'' al acestei generatii de fitosi, suferinzi, smecheri, betivani, drogati etc.., Sunt o persoana calma, serioasa, cateodata prea serioasa, concluzionand uneori ca aceasta calitate ar putea fii un defect. Nu suport glumele proaste la adresa mea, a familiei sau a prietenilor mei, incurajez disciplina, respectul reciproc si bunul simt care, in ziua de azi dupa propria parere, se mai gaseste doar intr-un procent de 40%. Nu imi place sa fac pe cineva sa se simta prost / descurajat, mi-a placut dintotdeauna sa ajut persoanele care au nevoie si merita! In viata reala, ca si in acest joc, imi aleg prietenii cu mare grija deoarece in ziua de azi, ''mai bine sa ai dusmani, decat ''prieteni'' cu ghilimelele de rigoare. In viata, motto-urile mele sunt: ''Respecta ca sa fii respectat'' si '' Cine munceste are".Mai multe veti afla pe parcurs.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Imi place sa ajut playerii noi dar si pe cei vechi cu raspunsuri la diferite intrebari si sunt foarte rabdator.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Un nou membru.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Isi fac toti treaba foarte bine.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pentru ca merita deoarece este un server foarte frumos.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:10.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da.

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu.
17) Alte mentiuni:Sper sa-mi acorzi o sansa.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

as vrea sa devin helper pe serverul vostru  in joc ma cheama zeus  am 11 ani  nu detin minecraft cumparat am mai fost owner pe un server timp de un an  si sper ca voi fi helper ca sa pot ajuta si alti jocatori !!!!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: konako
2a) Varsta:16

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1960528
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pai eu am o experienta de maxin 4 ani parca si sincer am fost helper si pe server mari  am fost si eu detinator de servere desigur nu a fost prea usor 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Helper 3 luni
6) Ai citit regulamentul serverului?: da 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi  si  10 H
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pai  eu am inceput sa ma joc pe Minecraft de la varsta de 12 Ani (Nu fix) si dea  atunci joc m-am gandit sa ma apuc serios de el  acum 1 an jumate
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Desigur am putut pana acum pot si in continoare
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Imi place sa comunic sa ajut jucatori si mai ales sa fac un server curat de cei care jignesc injura se joaca cu hack care nu respecta regulamentul acestui server
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)   
Beneficiile pe care le aduc sunt ca ajut orice player cu orice problema si sunt un tip intelegator care nu da inapoi orice ar fi.Eu nu sunt un om nepasator care trece peste.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Sunt foarte Ok si sincer isi fac treaba bine te ajuta la nevoie  sunt buni cand ai o nelamurire  te vor ajuta in maxin 20 serc
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte) Pentru ca este singurul server care m-am dedicat  care imi place care imi pierd majoritatea timpului si este singurul server care stafful chiar isi face treaba
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:  in jur de 10
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu,nu am
17) Alte mentiuni: Imi doresc foarte mult aceasta functie si cred ca merit sansa de a primi un test pentru aceasta functie 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: zuuup
2) Varsta:18

2) Primele 7 cifre ale CNP-ului:7895445
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Eu am avut o experienta placuta pe multe servere mai ales pe serverul eGaming  iar acest server este preferatul meu imi plac pluginuri-le de pe server si comenzile sunt pe masura regulile sunt este bine facut corect executat si asa satisfaci un jucator  chiar si cu un cont premium . 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Am avut si alte funci pe server-ul meu si pe  inca un server.
6) Ai citit regulamentul serverului?:da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:12

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Eu pe server  cum am intrat imi caut un loc de casa pentruca momentan nu am si strang resurse pentru casa eu nu am injurat pe server nu folosesc hackuri  si  sunt un menbru activ foarte activ .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Eu sunt menit pentru a face un server  cat mai productiv si mai  frumos pentru playeri  noi cat si pentru cei mai vechi  si de a modera chat-ul daca este nevoie.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului? : Asi modera foarte bine chatul si sunt bun la ai ajuta pe ceilalti .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte de treaba eu ma inteleg foarte ine cu ei.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca este un sever cu adevarat special pentru mine  si vreau sa pot sa il ajut  sa se dezvolte cat mai mult.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:4
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da, voi ajuta orice jucator care are nevoie de ajutor

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu
17) Alte mentiuni:Sper sa fie in regula

Share this post


Link to post
Share on other sites

@yodog6-Respins.Te rog sa recitesti modelul pentru cerere,pentru a fi valida este necesar sa pui la final fraza de la punctul a).Pe langa asta,constructiile sunt teribil de slabe.Daca o sa revii cu o cerere,te rog sa aduci ceva mai profesional.

 

Cei respinsi pot reface cererea la minim 7 zile de la respingere!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Nume in joc :MDSRMCA

 

 

2)Varsta:15

 

 

3)Detalii cont minecraft cumparat:nu

 

 

4)Ce experienta ai ca jucator de minecraft:4 ani



5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:da

 

 


6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
 

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:38 ore

 

 

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt sportive de performanta,Sunt la liceul Caragiale profil real mate-info

 


9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da,pot lucre alaturi de ei.

 

 

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am experienta in a ajuta pe ceilalti

 

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Rezolvarea mai rapida a problemelor.

 

 

12)Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte de treaba,ma inteleg bine cu ei.

 

 

13)De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca este serverul care chiar imi place cel mai mult.

 

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Aproximativ 19 voturi

 

 

15)Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu zic ca , m-am documentat inainte

 

 

16) Alte mentiuni: Sper sa imi aprobati cererea !

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc: Swyz
Varsta: 17
Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5000706
Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Jucam minecraft de pe vremea cand aparuse pe cand puteai juca pe un server facut de tine si te conectai cu prietenii de pe Hamachi, dupa un timp o lasasem mai moale, acum 6 luni incepuseram sa ma joc iar pe servere si chiar imi dedicam timpul pentru a contribuii la cresterea serverului si a-l face mai cunoscut 
Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da, am avut pe 2 servere gradul de ``helper`` iar pe unul dintre ele ajunsesem intr-un timp foarte scurt sa am chiar gradul de ``moderator``
Ai citit regulamentul serverului?: Cap coada cu fiecare detaliu
Cat timp ai activ in prezent pe server? 36h 14m
O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Pai, sunt din Constanta sunt o persoana amuzanta care este mereu dispus sa vorbeasca, imi place sa comunic si de altfel sa cunosc persoane noi. Cand e vorba de chestii serioase devin serios. De curand am inceput sa fac cursuri ``Scuba Diving`` iar dupa cursuri in cele mai multe cazuri frecventez sala.
 Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Mereu mi-a placut lucrul in echipa, daca o persoana ma respecta la randul meu o respect, poate chiar mai mult. Majoritatea membrilor sunt de treaba si poti comunica cu ei fara a avea probleme de comportament.
Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Sunt mereu deschis in a ajutat oamenii si sa le explic in caz de incalca regulamentul ce au gresit iar daca nu coopereaza trec la varianta de sanctionare
Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Cand vine vorba de nerespectarea regulilor putem spune ca sunt putin punctual si sever, avand in vedere ca nu prea las oamenii care au gresit fara o mustrare sau un avertisment, le pun frumos/le zic regulamentul si ce au gresit si vor fi sanctionati, bineinteles ajutandu-i sa inteleaga ca ce au facut nu e bine si trebuie sa fim o comunitate unita si fara certuri, scandaluri s.a.m.d
Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Staff-ul de pe acest server este de nota 10+, nimeni nu se crede superior si nu da mute, ban etc fara dovezi sau ca au ceva personal cu acea persoana. Sunt persoane amuzante cu care poti face o gluma fara sa se supere si isi dau toata silinta sa ajute toata lumea
De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Vreau sa dau o mana de ajutor deoarece in unele momente pe server sunt vreo 1-2 helperi/moderatori si nu prea pot face fata la 15-20 de persoane simultan, zic asta din proprie experienta de pe celelalte servere si vazand si pe acest server intamplari de genul( se intampla in special dimineata sau seara tarziu)
Cate voturi ai acordat pana acum serverului? In momentul de fata sunt adunate 5 deoarece la un moment dat nu am mai fost activ pe server(undeva la 3 saptamani/o luna din cauza problemelor cu PC) si pe atunci aveam stranse undeva la 12-13 daca nu ma insel
Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Cum am spus si mai sus, am minimul de cunostinte pentru a ajuta un player( o fac si fara grad)
Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Deocamdata nu, dar pe viitor de ce nu? ;) 
Alte mentiuni: Astept raspunsul

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/23/2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

Cereri pentru sarcina de helper.

giphy.gif

banner-118844.png

1. Informativ!

Serverul de Minecraft al comunitatii eGaming are nevoie de membrii staff in cadrul sarcinii de ajutor in grupul Helper. Inainte de a depune o cerere trebuie sa fii constient de faptul ca esti nevoit sa cunosti bine regulamentul serverului si sa detii o activitate sporita pe serverul de Minecraft fapt pentru care daca nu detii cel putin Rank-ul de Pop'ular pe server te rugam sa activezi pe server cel putin 24 de ore pentru a fi luata in considerare cererea depusa, nu avem nevoie de promisiuni de activitate sau alte tertipuri de acest gen. In caz contrar cei ce nu respecta aceasta cerinta minima inainte de a depune cererea se va lua in cosiderare ca fiind o bataie de joc la adresa administrarii serverului. Cei ce au savarsit diverse actiuni ce au incalcat regulamentul de baza a serverului vor avea sanse mai putine de a obtine sarcina dorita.


2. Adrese||Link-uri utile inainte de a depune o cerere!

Sarcina de helper in cadrul serverului de Minecraft obliga ca toti membrii ce detin sau o vor detine sa aiba in baza cunostintelor toate infor######le din Adresele||Link-urile mentionate mai jos.

 

3. Model cerere helper!

 

 

 

 

3. a) A face parte din grupul helpers team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.
3. b) Unui Helper nu ii este permisa abaterea de la regulamentul serverului.
3. c) Utilizarea comenzilor la care au acces in plus membrii acestui grup in afara cazurilor in care le este necesar a fi utilizate se va considera abuz iar mai apoi se poate ajunge la sanctionarea prin eliminarea jucatorului din grup.

3. d) Nici o intrebare pe chat fara raspuns. Daca supervisorul remarca acest lucru ve-ti primi

 

 

T7Az7XO.png

 

Pentru a fi valida cererea dumneavoastra si a fi ferm convins de faptul ca ati citit in intregime acest topic acordati like.

 

 

 

@Alynn 

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma numesc DroKill 

am varsta de 18 ani

as vrea sa fiu helper pe acest server minunat

am citit regulamentul

o sa dau vote de cate ori o sa intru pe server

continuati cu eventurile si toate cele :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)Nume in joc :MDSRMCA

 

 

2) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5050331

 

 

3)Varsta:15

 

 

4)Detalii cont minecraft cumparat:nu

 

 

5)Ce experienta ai ca jucator de minecraft:4 ani



6) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:da

 

 


7) Ai citit regulamentul serverului?: Da
 

 

8) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:38 ore

 

 

 

9) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt sportive de performanta,Sunt la liceul Caragiale profil real mate-info

 


10) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da,pot lucre alaturi de ei.

 

 

 

11) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am experienta in a ajuta pe ceilalti

 

 

12) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Rezolvarea mai rapida a problemelor.

 

 

13)Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte de treaba,ma inteleg bine cu ei.

 

 

14)De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca este serverul care chiar imi place cel mai mult.

 

 

15) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Aproximativ 19 voturi

 

 

16)Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu zic ca , m-am documentat inainte

 

 

17) Alte mentiuni: Sper sa imi aprobati cererea !

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, MySt1cCc1 said:

 

1) Nickname in joc: MySt1cCc
2a) Varsta:Am varsta de 18 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:1990828
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu,nu detin cont de  Minecraft cumparat.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Acum 2 ani m-am apucat de minecraft si mi-a placut foarte mult .
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Nu, nu am acut funtii pe alte servare.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:In momentul de fata am 14 zile, 17 ore si 5 minute.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Ma numesc Nita Liviu, sunt o fire sociabila si cu cei 7 ani de acasa.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Desigur.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Eu cred ca sunt menit pentru aceasta functie deoarece consider ca am experienta.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Eu cred ca voi ajuta atat servarul cat si playeri .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Helperi de pe acest server sunt de treaba si foarte glumeti.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Doresc sa ofer ajutor acestui server deoarece m-am atasat foarte mult de el si joc de mult timp.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:19 voturi(maxim)
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Desigur.

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu, nu am donatii.
17) Alte mentiuni:Multumesc pentru timpul acordat!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Adrianbugariu-Respins, cererea ta nu este destul de convingatoare.

Hakai13-Acceptat pentru teste.

Ady-Respins, nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit primul post in intregime.

DipBoss-Respins, ai sarit peste mai multe puncte.

SebyBicizone-Respins, cererea ta nu este destul de convingatoare.

LiviuFTW-Respins.Am inteles ca esti baiat bun, dar nu m-ai convins ca ai fi si un helper bun.

BasseWave-Respins, nu ai acordat like  primului post.

ImpulsBOT-Respins, tocmai ce ai primit warn pentru hackuri.

matias98-Respins, nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post.

StrickerINFIINT-Acceptat pentru teste

Portocala70-Respins.Mi-ai spus ca ai mai fost helper si ai primit remove si ban.Nu te pot accepta pana nu aflu cine esti :)

Acc3sor-Respins, nu ai acordat like primului post, deci nu l-ai citit in intregime.

Wieks-Respins.Conform raspunsului de la punctul 11 ai vrut sa faci cerere de builder dat ai gresit adresa. Incearca pe mc-eg.ro/builder

zeus-Respins.Cerere facuta in bataie de joc.

konako-Respins.Astept sa fiu lamurit cum de o persoana nascuta in 1996 are 16 ani.

zuuup-Respins.Nu ai numarul necesar de ore.Ai nevoie de minim 24 ca sa faci cerere.

MDSRMCA-Respins, nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post.

Swyz-Acceptat pentru teste.

MySt1cCc-Acceptat pentru teste.

 

Modelul pentru cerere a fost schimbat.Se va tine cont mai mult de continutul cererilor!

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: KeeF1337
2) Varsta:14

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Eu sunt un jucator cu vechime joc de aproape 7 ani si jumatate!
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Da,am avut pe o multime de servere helper sau moderator pe unele chiar admin!
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:Detin timpul de 4 zile 21 de ore si 55 de minute!
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Eu sunt o persoana energica care adora distractia si care are destul de mult timp liber!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da, pentru ca imi place sa cooperez!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Eu sunt menit pentru aceasta sarcina deoarece imi place sa ajut lumea!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Ar aduce o crestere sporita al ajutorului de helper!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Foarte de treaba care ma ajutat mereu cand am avut nevoie!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece imi place acest server foarte mult!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:2 deoarece s-au resetat vote-urile!
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu
17) Alte mentiuni:Nu m-ai am nimic de obiectat decat sper sa iau Gradul de Helper!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Acc3sor
2a) Varsta: 15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: Nu le stiu
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: joc de 5 ani , am avut multe servere de minecraft facute de mine de la 0
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: am avut owner , admin , helper , moderator pe diferite servere c-am pana s-au inchis
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 30 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Eu in fiecare zi pe server votez si mai lucrez la orasul meu , construiesc case si demolez munti
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Stiu toate comenzile
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Ajutor foarte mult cu serverul  cu ori ce , pluginuri si comenzi 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: De treaba
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece este preferatul meu server de minecraft actual
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 21
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: NU
17) Alte mentiuni: Doresc foarte mult acest grad pentru a ajuta playerii sa nu fie mintiti de altii sau in caz de ceva sa ajut !

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, DroKill said:

server

1)Nume in joc :MDSRMCA

 

 

2) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5050331

 

 

3)Varsta:15

 

 

4)Detalii cont minecraft cumparat:nu

 

 

5)Ce experienta ai ca jucator de minecraft:4 ani



6) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:da

 

 


7) Ai citit regulamentul serverului?: Da
 

 

8) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:38 ore

 

 

 

9) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt sportive de performanta,Sunt la liceul Caragiale profil real mate-info.Eu după ore merg la fotbal la echipa Atletico Madrid !Mie îmi place sa ajut oamenii de aceea vreau sa fiu helper pentru ai putea ajuta pe playeri !!!

 


10) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da,pot lucre alaturi de ei.

 

 

 

11) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am experienta in a ajuta pe ceilalti

 

 

12) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Rezolvarea mai rapida a problemelor.

 

 

13)Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte de treaba,ma inteleg bine cu ei.

 

 

14)De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca este serverul care chiar imi place cel mai mult.

 

 

15) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Aproximativ 21 voturi

 

 

16)Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu zic ca , m-am documentat inainte

 

 

17) Alte mentiuni: Sper sa imi aprobati cererea !

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Portocala70
2a) Varsta: 11

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: -
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu, nu inca.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: E buna experienta mea. Nu pot  spune ca e foarte buna pt ca asi minti si eu nu mint.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Nu am mai avut.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da si sunt de acord cu acesta.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 2d 3h 28min
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Ma trezesc  la vreo 7dimineata apoi deschid Pc-ul si intru direct pe minecraft pan la 9 apoi fac o pauza de 1 ora,  dar daca voi fii acceptat o sa fiu mult mai activ.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da asi putea pentru casunt o persoana culta.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Nu asi spune ca sunt menit. Doar ca asi vrea sa  detin aceasta  sarcina pt ca pot ajuta playerii mai bine.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  
Voie buna. Dupa cum am spus , sunt o fire deschisa asa ca prezenta mea in cadrul grupului ar fi un plus din punctul meu de vedere. Asa cum pot ajuta playerii noi, asa pot ajuta si membrii grupului din care sper ca voi face parte in legatura cu starea lor de bine din timpul sesiunii de joc .
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Foarte  de treaba .
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca e serverul meu preferat nu spun asta sa obtin crererea si este adevarat. E sv meu preferat!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 8
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: N u am donat.
17) Alte mentiuni: Sa nu imi puneti intrebarile in prescurtari va rog!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 Numele in joc:DanBlue 

2 Varsta:13

3 Detii cont de minecraft cumparat?: nu

4 Ce experienta ai ca jucator de minecraft : Una foarte buna de aproximativ 4 ani

5 Ai avut vreodata functii pe al server de minecraft: Da 

6 Ai citit regulamentul serverului?:Da

7 Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check] 24 de ore si 1 minut

8 O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Sunt sportiv de obicei plec mai in spre seara la stadion si cam pe la vri-o 9 seara ma bag la calculator

9 Consideri ca poti lucra in echipa cu restul mebrilor din grup?:Desigur si cu mare placere

10 Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina ? : Deoarece imi place sa ajut lume 

11 Ce benefici ar aduce prezenta ta in cadrul grupului ? : Am fi un staf mai mare si problemele se vor rezolva mai rapid

12 Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte de treaba , ajutatori si as vrea sai cunosc mai bine

13 De ce vrei sa oferi ajutor serverului Mc.eGaming.Ro?:Deoarece este serverul meu preferat si chiar as vrea sa fac parte din STAFF-ul serverului

14 Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Aproximativ 5

15Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Eu cred ca da deoarece am mai avut aceasta functie si pe alte srevere si cred ca ma pricep destul de bine

16 Alte mentiuni: Nu cred

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: LiviuFTW
2a) Varsta: 17 ani.

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5000604
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Joc Minecraft de 4 ani cu pauze de  o luna si ma descurc destul de bine. Stiu majoritatea retetelor.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Am avut odata helper pe alt server.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi si 14 ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)
Ma numesc Liviu am 17 ani dupa zodie sunt gemeni. Locuiesc in judetul Galati. Am 1,78 si 60 kg, ochi verzi-albastrii,imi aleg cu grija prietenii.Un adevarat exemplu de adolescent al secolului 21. Urasc analfabetii, betivii care n-au nici 2 neuroni in cap, dar cauta sa-i distruga si pe aceia, urasc oamenii falsi, desi ii gasesc peste tot.Imi place sa joc fotbal, desi nu prea ma pricep. Imi place sa citesc, desi nu ma omor nici cu cititul.. Imi mai place sa joc basket,badminton.Seara imi place sa joc SA:MP, LoL si Minecraft .Nu îmi place sa ma cert pentru chestii care nu-si au rostul asa ca am învatat ca uneori sa mai las de la mine. Îmi place muzica Hip-Hop, dar când ma plictisesc sau în functie de starea mea mai ascult si Rock sau Dubstep / Trap and Bass. Cu toate astea, nimeni nu este perfect, iar eu nu sunt o exceptie, uneori sunt prea aspru cu persoanele din jurul meu si ma enervez atunci cand sunt criticat de persoane care au impresia ca au dreptate sau cand anumite persoane ar face orice pentru a te rani.Sunt o fire serioasa, sunt mereu atent la cel mai mic detaliu al meu sau al persoanelor din jur si tratez acel detaliu cu seriozitate, incercand sa-l indrept daca este cazul, pentru a-l cataloga ca un detaliu pozitiv facand parte din calitati. Îmi place sa zic lucrurile pe fata exact asa cum sunt ele fie bune sau rele. Deoarece sunt un iubitor al legii, sunt si un om bine catalogat, ordonat si curat din punct de vedere al caracterului. Fiecare lucru din viata mea are un loc special si este ordonat in asa fel incat sa nu fie o harababura in viata mea. Ca descriere morala, pot sa spun, spre fericirea mea si a parintilor mei, ca sunt un adolescent care nu este supus efectului de ''turma'' al acestei generatii de fitosi, suferinzi, smecheri, betivani, drogati etc.., Sunt o persoana calma, serioasa, cateodata prea serioasa, concluzionand uneori ca aceasta calitate ar putea fii un defect. Nu suport glumele proaste la adresa mea, a familiei sau a prietenilor mei, incurajez disciplina, respectul reciproc si bunul simt care, in ziua de azi dupa propria parere, se mai gaseste doar intr-un procent de 40%. Nu imi place sa fac pe cineva sa se simta prost / descurajat, mi-a placut dintotdeauna sa ajut persoanele care au nevoie si merita! In viata reala, ca si in acest joc, imi aleg prietenii cu mare grija deoarece in ziua de azi, ''mai bine sa ai dusmani, decat ''prieteni'' cu ghilimelele de rigoare. In viata, motto-urile mele sunt: ''Respecta ca sa fii respectat'' si '' Cine munceste are".Mai multe veti afla pe parcurs.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte)Imi place sa ajut playerii noi dar si pe cei vechi cu raspunsuri la diferite intrebari si sunt foarte rabdator.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Un ajutor in plus. Sunt foarte activ.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Isi fac toti treaba foarte bine.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: (Mentiune: Minim 32 de cuvinte): Pentru ca merita deoarece este un server foarte frumos.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:20.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da.

16) Ai vre-o donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Inca nu.
17) Alte mentiuni:Sper sa-mi acorzi o sansa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Adelin
2a) Varsta:14 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:50003023
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:experienta mea este de 2 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:am avut de Helper timp de 2 luni
6) Ai citit regulamentul serverului?:Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1 zi si 10 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Nu stau degeaba is activ de dimineatta pana seara
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:DA
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Pentru ca pot si stiu sa ajut pleyeri.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Sa rezolv problemele
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Nu le fa proble ,nu ne certam
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru ca acest servar mi la dat un prieten si imi place.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:Nu mai stiu de cate ori am dat.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu am donatie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: zeus
2a) Varsta:15

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:ma joc de 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:am avut owner pe alt server
6) Ai citit regulamentul serverului?:desigur

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:1d 3h
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:constriesc lucruri cu amicul meu pe teritoriu
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:desigur 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:ca ma pot intelege bine cu playerii
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:as fi ajutat jucatorii
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:buni si marinimosi si sunt oricand bine dispusi sa ajute pe cineva
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:fiindca mam obisnuit sa ajut playeri
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:dap

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:nu nu am nici o donatie
17) Alte mentiuni:nu am mentiuni

Share this post


Link to post
Share on other sites

- NickName in joc:Vibers

- Varsta:22 Ani

- Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1950225

- De cat timp joci MineCraft?:2-4 Ani

- Denumirea [/sethome] a casei sau a caselor ce vreti sa fie verificate:Pozele sunt facute pe single player survival si Creative dar pe server o sa fac in cel mai putin timp.

- Poza cu o constructie realizata pe serverul de survival(Resurse propii): http://imgur.com/a/VIDVU

- Stii sa folosesti WorldEdit?:Desigur

- Stii sa folosesti Voxel Sniper?:Da

- Ai citit regulamentul?Da

 

 

#1: Tin sa mentionez faptul ca abea ce am revenit pe minecraft dupa o pauza de un an din cauza serviciului. Portofoliul meu nu este destul de bogat ca a celorlalti playeri, dar totusi daca e nevoie sa dovedesc ceva,  cu un proiect anume.. puteti sa-mi spuneti, in maxim 24 ore il veti avea. Inca muncesc full time, asa ca voi incerca pe cat posibil sa realizez cerintele necesare.
#2: Sunt un adept al constructiilor simetrice.


Multumesc anticipat B-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vibers1-Respins.Ai foarte multe abateri din modelul actual.Pentru a-ti fi valida cererea trebuie sa pui la finalul cererii fraza de la punctul a).Pe langa asta,scrie strict despre constructii ca trebuie facute pe serverul nostru,si pe langa asta,sa fie ale tale.

 

Cererile respinde pot fi refacute la minim 7 zile de la respingere!

Edited by Sonia_13

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Vibers
2a) Varsta:22

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Popular
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Nu! Nu Am Avut.
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 5 Zile si 15 Ore.
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Să presupunem că sunt o persoană foarte bună nici odată nu-am inujurat, poate cand mă enervează careva sunt destul de furios si dacă sunt furios injur cu cele mai mari vorbe vulgare.Si pentru ce imi doresc Gradul de Helper?Motivul e ca sa ajut comunitatea de copii de 10-15 ani care injura serverul si cerseste banii si iteme,si plus care au nevoie de ajutor.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Desigur
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Eu cred ca sunt capabil pentru ca am o experienta destul de mare si pot sa ajut cum pot serverul si pe playeri care sunt noi si nu cred ca va fii vro problema in privinta mea prin a face treaba eu asa zic  si daca va fii nevoie sa ajut la ceva legat de server voi face tot ce-mi sta in putinta pentru a duce la capat treaba.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Foarte multe benifici dar chestia ca nu am ce zice de benificii.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Că muncesc destul de bine nu zic că sunt cei mai slabi dar văd că au o putere asupra playerilor.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pentru că imi placea foarte mult această comunitate.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:25 Voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Dacă o să fiu acceptat o să fiu cel mai bucuros om depe pămant si in orice problema o să ajut playerii.Că oricum stau  10 ore instant pe server.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu nu-am donat.
17) Alte mentiuni:Sper foarte mult ca administratorii acestui server să mă accept mai ales Seful meu VRăzvan !

Edited by Vibers1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...