Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Arhiva] Cereri Helper Minecraft

Recommended Posts

1) Nickname in joc:  ManeaGabriel

 

 

 

2) Varsta: 14

 

 

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  da

 

 

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 4 ani aproximativ

 

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?: Da

 

 

 

6) Ai citit regulamentul serverului?: Da

 

 

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi si 10 ore

 

 

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: - Salut sunt, Gabi am 14 ani, pasiunea mea e fotbalul, ma joc minecraft zi de zi, si imi place sa ajut oamenii din jur.

 

 

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: Da pot lucra cu restul membrilor

 

 

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Deoaree ii ajut pe ceilalti.

 

 

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: -

 

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: foarte ajutatori

 

 

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: eu vreau sa ajut deoarece este cam mare zarva pe chat, si multi intreaba anumite lucruri pe chat, iar eu sa le raspund

 

 

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 9

 

 

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: KingstoneSAS
2a) Varsta:13

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5041039
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Pai joc din 2013
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Am fost moderator acum 1 an pe un server doar de Survival si perioada de mentinere a gradului a fost de 3 luni(motiv wipe)
6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:o zi si 20ore(Cred ca este bine) 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:Pai ma inervez foarte repede cand cineva ma calca in picioare si-mi strica munca,imi plac regulile stricte nu-mi place sa fac abuz,nu-mi plac diferentele ,pile imi place sa construiesc, ajut playerii cu bani,construit,detalii despre server.Trb sa recunosc ca cateodata am un limbaj vulgar cand sunt inervat.Dar cu aceasta functie de helper nu mi-as mai permite sa vorbesc asa deoarece i-as invata ceva rau!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da,imi place sa joc in echipa dar nu-mi place sa fiu calcat in picioare de  unul din staff chiar daca are gradul mai mare!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Pai imi place sa ajut playerii,sunt strict nu fac abuz si-mi plac regulile stricte si imi place sa potolesc playerii care au un comportament neeadecvat acestui server!
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Pai cred ca asi mai usura treaba adminilor...si m-as ocupa de cei care nu respecta regulamentul
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Unii sunt putin neinteresati de problemele jucatorilor (nu dau nume)Nu este dreptul meu de a judeca helperii deoarece nu este treaba mea asta!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Pai cum am spus ajut playerii cu diferite lucruri,informatii  si pedepsesc playeriii care incalca regulamentul serverului!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:17
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Sper sa fiu constincios  si sa-l invat ca pe Tatal Nostru :)

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu am nici o donatie!
17) Alte mentiuni:De data asta sper sa fiu acceptat :(!

Edited by KingstoneSAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Cynee
2a) Varsta: 17 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 1990406
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 7 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Moderator 4 luni
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 38 de ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Imi vad de treaba mea, ajut jucatori incepatori la nevoie si nu numai, sunt prietenos (prea multa lauda ) .
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da, sunt niste oameni calzi care iti dau ajutorul de fiecare data
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: este un server unic de minecraft pe care nu am mai jucat pana acum, si deja avand experienta in a avea grad pe un server, consider ca pot ajuta playerii mai mult din ipostaza de helper.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Prezenta mea pe server , prin care ajut astfel playerii ce adreseaza diverse intrebari. Desigur, pot ajuta si playerii care vin sa fac reclama la alte servere :). Ii pot ajuta cu un mute
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Lenti, copii. ( nu toti !)
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Dupa cum am spus mai sus, este un server unic. Mi-ar face placere sa fac parte din staff.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 15 si tot creste numarul :)
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu
17) Alte mentiuni: Am acordad like primului post imediat dupa ce am facut prima cerere, va rog sa verificati !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 23.09.2016 at 0:21 AM, VRazvan said:

1) Nickname in joc: Tukii
2a) Varsta:17

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5000903
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: joc de la versiunea 1.5.2
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: OP pe un server pana s-a inchis si pe mai multe servere Helper
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da, de mai multe ori
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:aproape 3 zile
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: in general am construit si am minerit, am participat la event-uri. 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Ma integrez repede, deci da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Sa aduc la tacere injuraturile, reclamele altor servere de alti playei si ca imi place sa ajut lumea
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: joc mai mult pe timp de noapte atunci cand nici un jucator cu grad nu este pe server

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: de incredere
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Ca pe toate serverele pe care am fost Helper, ajut ce imi place si merita
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 23
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Desigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am donat
17) Alte mentiuni: Astept raspuns cat mai curand 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Portocala70
2a) Varsta: 11

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5030628
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc minecraft de 1an si cateva luni
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Nu am mai avut.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da si sunt de acord cu acesta.

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 3d
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:  Ma trezesc  la vreo 7dimineata apoi deschid Pc-ul si intru direct pe minecraft pana la 9 apoi fac o pauza de 1 ora,  dar daca voi fii acceptat o sa fiu mult mai activ.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da asi putea pentru ca sunt o persoana culta.
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Cred ca sunt menit pt ca imi place sa  ajut playeri.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  Beneficiul de un helper care incepe activitatea de  la 7 dimineata.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte intelegatori.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca e sv meu preferat
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 22 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Nu chiar tot bagajul!

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am donat.
17) Alte mentiuni: Sa-mi puneti intrebarile fara prescurtari va rog!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Dima_Lungu
2a) Varsta: 14 Ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5030901
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Cam de 2-3 ani 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am avut helper pe 3 luni 
6)  Ai citit regulamentul serverului?: da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  24 ore si 10 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt un om cu bun simt,joc pe sv destul de mult.... 5-6  ore din zi  le petrec pe sv 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da de ce nu?
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Cred ca ma pricep..
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Beneficiile sunt ca playeri sa nu vb urit sa nu spameze...
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte de treaba cind ai nevoie ei sunt acolo...Bravo 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Imi place sa ajut...
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 13 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da de sigur...

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Pe viitor cu siguranta 
17) Alte mentiuni:Nu am alte mentiuni...Bafta!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, dima_lungu55 said:

1) Nickname in joc:  Dima_Lungu
2a) Varsta: 14 Ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5030901
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Cam de 2-3 ani 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am avut helper pe 3 luni 
6)  Ai citit regulamentul serverului?: da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  24 ore si 10 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt un om cu bun simt,joc pe sv destul de mult.... 5-6  ore din zi  le petrec pe sv 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da de ce nu?
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Cred ca ma pricep..
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Beneficiile sunt ca playeri sa nu vb urit sa nu spameze...
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte de treaba cind ai nevoie ei sunt acolo...Bravo 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Imi place sa ajut...
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 13 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da de sigur...

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Pe viitor cu siguranta 
17) Alte mentiuni:Nu am alte mentiuni...Bafta!!!

am 1 zi  si 3 ore m-am incurcat eu...scuze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Catalin_Ionut

 

 

 

2) Varsta: 12

 

 

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu

 

 

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: O experienta de 3-4 ani si imi place mult

 

 

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:nu

 

 

 

6) Ai citit regulamentul serverului?:da

 

 

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server? 

 

 

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Imi place sa ma joc minecraft si sa fac case sau altceva

 

 

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: da

 

 

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Sunt activ pe server si, poate pot oferii o mana de ajutor

 

 

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Voi putea ajuta alti playeri la fel cum am fost si eu ajutat

 

 

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: joc de prea putin timp ca sa am o parere completa, dar din cate am vazut sunt detreaba

 

 

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Vad ca are cam putin jucatori, serverul fiind bun si echilibrat, iar daca lumea care intra vede ca staff.ul este detreaba, poate aleg sa ramana

 

 

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?

 

 

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

 

 

 

16) Alte mentiuni:nu am mai fost helper pana acum, dar cred ca ma voi descurca

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 9/9/2017 at 6:57 PM, Catalin_Ionut said:

1) Nickname in joc: Catalin_Ionut

 

 

 

2) Varsta: 12

 

 

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu

 

 

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: O experienta de 3-4 ani si imi place mult

 

 

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:nu

 

 

 

6) Ai citit regulamentul serverului?:da

 

 

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server? 

 

 

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Imi place sa ma joc minecraft si sa fac case sau altceva

 

 

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: da

 

 

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Sunt activ pe server si, poate pot oferii o mana de ajutor

 

 

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Voi putea ajuta alti playeri la fel cum am fost si eu ajutat

 

 

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: joc de prea putin timp ca sa am o parere completa, dar din cate am vazut sunt detreaba

 

 

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Vad ca are cam putin jucatori, serverul fiind bun si echilibrat, iar daca lumea care intra vede ca staff.ul este detreaba, poate aleg sa ramana

 

 

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?

 

 

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

 

 

 

16) Alte mentiuni:nu am mai fost helper pana acum, dar cred ca ma voi descurca

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

BlitzsFTW-Respins-Ai acumulat un numar destul de mare de sanctionari de tip mute

ManeaGabriel-Respins-Nu ai acordat like primului post, deci nu ai citit in intregime primul post.

KingstoneSAS-Respins-Din ce ai scris nu reiese ca ai avea bagajul necesar de cunostinte pentru a ajuta fiecare player.

Cynee-Respins-Nu ai mai intrat de 3 zile.

Tukii-Acceptat pentru teste!

Portocala70-Respins-Varsta si CNP-ul nu se potrivesc!

Dima_Lunga-Respins-Dublu post pe forum + nenumarate intrebari pe chat legate de cerei

Catalin_Ionut-Respins-Dublu post si nu ai respectat modelul.

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  Dima_Lungu
2a) Varsta: 14 Ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5030901
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Cam de 2-3 ani 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am avut helper pe 3 luni 
6)  Ai citit regulamentul serverului?: da

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:  24 ore si 10 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Sunt un om cu bun simt,joc pe sv destul de mult.... 5-6  ore din zi  le petrec pe sv 
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da de ce nu?
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Cred ca ma pricep..
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Beneficiile sunt ca playeri sa nu vb urit sa nu spameze...
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt foarte de treaba cind ai nevoie ei sunt acolo...Bravo 
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Imi place sa ajut...
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 13 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da de sigur...

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Pe viitor cu siguranta 
17) Alte mentiuni:Nu am alte mentiuni...Bafta!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 1) Nickname in joc: KingstoneSAS
    2a) Varsta:13

    2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5041039
    3) Detii cont de Minecraft cumparat?:Nu
    4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:Pai joc din 2013
    5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:Am fost moderator acum 1 an pe un server doar de Survival si perioada de mentinere a gradului a fost de 3 luni(motiv wipe)
    6) Ai citit regulamentul serverului?:Desigur

    7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:2 zile si 1 ora(Cred ca este bine) 
    8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:De obicei construiesc,imi place sa ajut playeri cu bunuri sau alte chestii cu ce pot..Imi plac regulile stricte si nu am facut niciodata abuz doar am injurat cateodata si am primit mute
    9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:Da,imi place sa joc in echipa dar nu-mi place sa fiu calcat in picioare de  unul din staff chiar daca are gradul mai mare!
    10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:Pai imi place sa ajut playerii,sunt strict nu fac abuz si-mi plac regulile stricte si imi place sa potolesc playerii care au un comportament neeadecvat acestui server!
    11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:Pai cred ca asi mai usura treaba adminilor...si m-as ocupa de cei care nu respecta regulamentul
    12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:Unii sunt putin neinteresati de problemele jucatorilor (nu dau nume)Nu este dreptul meu de a judeca helperii deoarece nu este treaba mea asta!Dar unii chiar muncesc si ne ajuta...si se ocupa de asta!
    13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?  da treaba noastra este sa ajutam playerii  si sa protejam serverul de comportament neeadecvat!Daca nu sunt perfect deacord sa fiu demis de la functia de helper daca nu respect regulile!Si sper sa fiu acceptat deoarece e a 3 :))Si cred ca am bagajele de cunostinta pentru a avea aceasta functie
    14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:20
    15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:Da am citit regulamentul de ogramada de ori doar cu frica in san sa stiu ca-l trec :))Mi-ar place foarte mult sa devin helper deoarece te simtit altfel te simti bine ca stii ca dupa un timp petrecut pe server sa primesti ceva :)

    16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:Nu am nici o donatie!
    17) Alte mentiuni:Sper sa fiu acceptat

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: Catalin_Ionut

 

 

 

2) Varsta: 12

 

 

 

3) Detii cont de Minecraft cumparat?:  Nu

 

 

 

4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: O experienta de 3-4 ani si imi place mult

 

 

 

5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft?:nu

 

 

 

6) Ai citit regulamentul serverului?:da

 

 

 

7) Cat timp ai activ in prezent pe server? 

 

 

 

8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi: Imi place sa ma joc minecraft si sa fac case sau altceva

 

 

 

9) Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?: da

 

 

 

10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Sunt activ pe server si, poate pot oferii o mana de ajutor

 

 

 

11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Voi putea ajuta alti playeri la fel cum am fost si eu ajutat

 

 

 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: joc de prea putin timp ca sa am o parere completa, dar din cate am vazut sunt detreaba

 

 

 

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:Vad ca are cam putin jucatori, serverul fiind bun si echilibrat, iar daca lumea care intra vede ca staff.ul este detreaba, poate aleg sa ramana

 

 

 

14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?

 

 

 

15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da

 

 

 

16) Alte mentiuni:nu am mai fost helper pana acum, dar cred ca ma voi descurca

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: FaresCrafts
2a) Varsta: 17
2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5000915
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu 
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: Joc inca de pe versiunea 1.2.5
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am avut multe functii pe diferite servere care la momentul actual au fost inchise , am avut si propriul server de minecraft normal si de tekkit
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 1 zi si 6 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Zic ca sunt un player cu simtul umorului si nu ma comport neregulamentar pe server
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Imi place sa ajut lumea 
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Banuiesc ca as ajuta serverul sa scape de playerii care nu respecta regulamentul 
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt niste oameni faini care isi dedica timpul sa ajute playerii si sa ajute in acelasi timp serverul
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca imi place acest server
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 21
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Eu zic ca da , acum vom vedea in ce consta testul 
16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu
17) Alte mentiuni: Nu am 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: webpunk
2a)
Varsta: 13 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului : 5050109
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu detin.
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: O experienta foarte buna.
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Da. Am avut Moderator 3-4 luni si Co-Owner 1 luna.
6) Ai citit regulamentul serverului?: Desigur!

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 7 zile si 6 ore
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Deobicei intru pe server construiesc si incerc sa ajut staff-ul!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da. 
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Sunt foarte punctual si deobicei strict.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Ar aduce un beneficiu destul de mare. Inca un ajutor pentru membrii si helperi/staff-ul serverului. 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt super de treaba , isi fac treaba si sper sa ii pot ajuta si eu!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece este un server super fain, cu staff foarte bun si merita tot suportul!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: Am acordat in total 16 voturi.
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Sunt foarte sigur de asta!

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Da. Am donat 5 Euro pe 24 August 
17) Alte mentiuni: Nu detin.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Dima_Lungu-acceptat pentru teste

KingstoneSAS-acceptat pentru teste

Catalin_Ionut-respins-nu ai respectat modelul

FaresCrafts-acceptat pentru teste

webpunk-acceptat pentru teste

 

 

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nickname in joc: Diana777

 

Varsta: 9 ani

 

Detii cont de Minecraft cumparat?: nu

 

Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:  experimentata

 

Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? : nu

 

Ai citit regulamentul serverului?: normal ca da

 

Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: 5 zile 2  ore si 19 minute

 

O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: minez,adun ,lemne etc..

 

Consideri ca poti lucra in echimpa cu restul membrilor din grup?:  dap

 

Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:  imi place mult acest  sv de minecraft si sa ajut playeri

 

Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:  problemele se vor rezolva mai repede

 

Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: mie mi se pare ca ajuta foarte mult sv-ul si chiar asta si vor cred

 

De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: pentru ca im place foarte mult serverul

 

Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 10 voturi

 

Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:  da

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:Remus322
2a) Varsta:9 ani5080707

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:5080707
3) Detii cont de Minecraft cumparat?:da
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft:am o experienta decenta
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?:nu
6) Ai citit regulamentul serverului?:desigur

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]:3 zile acum am inceput si imi place foarte mult...
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server:pai sunt foarte activ cu pauze de o zi cateodata
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:vreau sa ajut oamenii
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:o decenta schimbare
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?:excelenti
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:este SUPER TARE
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:6 voturi
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?:exact 

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?:nu
17) Alte mentiuni:nu

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc:  scaratch_nl
2a) Varsta: 13 ani

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5040414
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: O experienta foarte buna
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada?: Am avut builder,helper(am avut si pe sv asta helper mai demult cand juca ePuffy)Owner,admin,moderator,vip.
6) Ai citit regulamentul serverului?:  Desigur!

7) Cat timp ai activ in prezent pe server?[use: /ar check]: https://imgur.com/a/e3m92 
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Cand intru pe sv minez sa fac bani pentru ca imi trebuie sa fac o constructie foarte mare,si construiesc.Votez si ajut playerii!
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da,pentru ca sunt niste oameni chiar super!
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Am mai fost helper tot pe acest server si am facut o treaba buna.Stiu comenzile,regulamentul etc...
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Aduc mai mult ajutor membrilor din staff!
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: Sunt niste oameni foarte de treaba!AM TOT RESPECTUL PENTRU EI!
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Cand intru pe server si nu este nici un membru din staff on,sunt playeri  care incalca regulamentul,eu nu prea am ce sa le fac ,asa ca am nevoie de grad pentru a aduce la tacere diferiti playeri care doar strica distractia altora!
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]:  https://imgur.com/a/e3m92 uitativa ca esti si a doua imagine,aia este cu numarul de voturi!
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da,sunt foarte sigur!

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu
17) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Aici vor fi postate toate cererile pentru a intra intr-unul din cele doua grupuri [Team],Helper si Builder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cereri pentru sarcina de helper.

 

giphy.gif


leaderboard-184960-6.png

1. Informativ!

Serverul de Minecraft al comunitatii eGaming are nevoie de membrii staff in cadrul sarcinii de ajutor in grupul Helper. Inainte de a depune o cerere trebuie sa fii constient de faptul ca esti nevoit sa cunosti bine regulamentul serverului si sa detii o activitate sporita pe serverul de Minecraft, fapt pentru care  te rugam sa activezi pe server cel putin 24 de ore pentru a fi luata in considerare cererea depusa. Nu avem nevoie de promisiuni de activitate sau alte tertipuri de acest gen. In caz contrar ,cei ce nu respecta aceasta cerinta minima inainte de a depune cererea se va lua in cosiderare ca fiind o bataie de joc la adresa administrarii serverului. Cei ce au savarsit diverse actiuni ce au incalcat regulamentul de baza a serverului vor avea sanse mai putine de a obtine sarcina dorita.


 

 

 

2. Adrese||Link-uri utile inainte de a depune o cerere!

Sarcina de helper in cadrul serverului de Minecraft obliga ca toti membrii ce detin sau o vor detine sa aiba in baza cunostintelor toate infor######le din Adresele || Link-urile mentionate mai jos.

 

Quote

Adresa serverului: MC.eGaming.RO
Forum: Forum.eGaming.RO
Sectiune Minecraft: Minecraft.eGaming.RO

Regulament Minecraft: Regulament.eGaming.RO

 

 

 

 

3. Model cerere helper!

 

Quote

1) Nickname in joc: -
2a) Varsta: -

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: -
4) Ce experienta ai ca si jucator de Minecraft: -
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: -
6) Ai citit regulamentul serverului?: -
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: -
8 ) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server (mentiune:minim 20 de cuvinte): -
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?:(mentiune:minim 10 de cuvinte) -
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?:(mentiune:minim 10 de cuvinte)  -
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: -
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: -

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: -
17) Alte mentiuni: -

18) Esti abonat la canalul Ownerului, VRazvan?: -

19) Ai apreciat video-ul de prezentare a serverului?: -

20) Ce nickname ai pe serverul de Discord al comunitatii? (https://mc-eg.com/discord)-

 

 

 

 

 

 

 

Quote

- Toate campurile mentionate mai sus trebuie completate in intregime. In caz contrar veti fi respinsi insa pe langa asta consideram ca luati in deradere activitatile noastre iar o cerere la misto poate duce cu sanctionarea contului pe forum cat si pe joc.

- Pentru a fi valida cererea dumneavoastra si a fi ferm convins de faptul ca ati citit in intregime acest topic acordati like la acest post.

 

 

3. a) A face parte din grupul helpers team este un sprijin acordat serverului de Minecraft, nu este sub nici o forma un beneficiu in favoare jucatorului ce detine aceasta sarcina.
3. b) Unui Helper nu ii este permisa abaterea de la regulamentul serverului.
3. c) Utilizarea comenzilor la care au acces in plus membrii acestui grup in afara cazurilor in care le este necesar a fi utilizate se va considera abuz iar mai apoi se poate ajunge la sanctionarea prin eliminarea jucatorului din grup. Exemplu: /fly fara a avea clementa din punct de vedere VIP. 

3.d) Orice helper care primeste remove din grup va primi de asemenea si reset la cont.Nu avem nevoie de persoane care sa vina si  doar sa ne incurce.

3. e) Nici o intrebare pe chat fara raspuns. Daca supervisorul sau adivsorul remarca acest lucru veti primi warn care poate duce la remove din grupul helper + Sanctiunea mentionata anterior. Principala sarcina.

3. f) Un membru din staff n-are voie sa detina protectii in jurul spawnului sub nici o forma sau sa apara in top 5 in cadrul celor mai bogati jucatori.

3. g) Orice abuz in cadrul staff-ului poate duce la sanctiuni cat si pe restul comunitatii, astfel ca evitati orice polemica interna. Totodata a fi parte din staff inseamna a respecta jucatorul si al privilegia.

4. h) Un membru staff nu va cere niciodata lamuriri pentru schimbarile aduse pe server, ne lipsim de persoane ce considera ca odata ajunsi in staff.

 

 

 

 

Regulament de baza a unui helper:

1) Toate regulile pot fi incalcate pe propia raspundere, nu exista nici o sanctiune predefinita pana la decizia incopatibilitatii cu sarcina obtinuta.

2) Nici o intrebare pe chat fara raspuns.

3) Instalarea cheaturile fiind ele active sau inactive este interzisa.

4) Divulgarea informatiilor de pe chatul staff-ului este interzista. Indiferent de statutul persoanei fata de care sa impartaseste informatia.

5) Este interzisa cearta intre membri sau jucatori. Totul se rezolva prin intermediul unui rank superior.

6) Utilizarea comenzilor in plus fata de restul rankurilor in scop personal este interzisa. Exemplu [/tp] la un prieten ce nu vrea sa veniti la el.

7) Parasirea staff-ului este echivalenta cu reset account. Nu ati intrat sa deranjati personalul administrativ.

😎 Un membru staff va acumula un minim de 12h...24h la decizia staff-ului. Fie ele afk sau active. Un timp mai mare petrecut ca si helper inseamna incompatibilitatea cu urmatorul rank dintr-un anumit motiv.

9) Discutiile despre rank up sunt interzise sau rank down. Nu este serverul vostru asa ca trebuie sa va supuneti deciziilor luate.

10) Un membru staff nu participa la evenimente.

 

 

Activitate necesare pentru rankup:

1) Minim 12 ore active pe saptamana. De preferat a nu fi facute prin afk.

2) Minim 5 voturi pe saptamana.

3) Minim 5 posturi pe forum. Si like-uri la Owner daca se poate :))

4) Nici o intrebare pe chat fara raspuns.

5) Ajutor oferit jucatorilor cu iteme si animale.

6) Nu uitati orice intrebare legata de rankup fie ea si in glume va mentine la acelasi statut ori la remove sau rank down.

 

 

Pentru a fi valida cererea dumneavoastra si a fi ferm convins de faptul ca ati citit in intregime acest topic acordati like.

Orice discutie legata de cereri, inclusiv intrebari legate de data la care se raspunde la cereri aduce automat respingerea candidatului si, in functie de gravitatea situatie, sanctiune pe server!

 

 

 

 

Edited by GriMarkz
Update
  • Like 86
  • Love 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1) Nickname in joc:  Supzy
2a) Varsta: 2
1

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului:1970102 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 1-2 ani am fost helper,moderator,admin pe acest server. 2-3 ani am fost jucator de minecraft. 
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Da, Am fost helper,moderator,admin pe acest server. 
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: https://imgur.com/a/xiNWz
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pai ma trezesc invat putin pentru carnetul de sofer,apoi mananc joc minecraft , mai fac ceva treaba prin casa, ma joc iar mc si ma culc.
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Ma face sa cred ca merit aceasta functie deoarece am mai avut aceasta functie.
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Mai putin x ray mai multa munca in gasirea diamantelor.
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: De treaba , amuzanti.
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Deoarece asta este serverul unde am jucat cel mai mult.
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 5
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da,voi avea acele cunostinte.

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu
17) Alte mentiuni: Sper sa fiu acceptat.

 

Edited by WorldWide
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: emanueldani22
2a) Varsta: 15 (16 peste cateva zile)

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: 5020130
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: Nu..
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: 4 ani
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: Am avut alte functii de la helper pana la Admin, vreo cateva luni..apoi m-am lasat de joc  o perioada..
6) Ai citit regulamentul serverului?: Da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]:  https://imgur.com/a/vDzyu
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: Pai nu prea ma descriu singur, pe server incerc sa vorbesc cu toata lumea,sa ajut cand pot..sa rad, sa ma distrez..
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: Da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: Pai imi place sa ajut lumea, si cum ma joc destul de mult.. as putea ajuta destula lume
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: Pai sunt unele momente cand nu este nici un admin on, si apar destui playerii care fac spam,reclama..injura, si cum sunt mai mereu conectat..as putea scapa de o parte din ei
12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?
: Care helperii ?
13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: Pentru ca este serverul pe care ma joc zilinc,si care mi place cel mai mult
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: 3
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: Da,sunt sigur

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: Nu am momentan.
17) Alte mentiuni: Nu am alte mentinuni.. sper sa fiu acceptat :) 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nickname in joc: - Diana_777
2a) Varsta: - 10

2b) Primele 7 cifre ale CNP-ului: - 
3) Detii cont de Minecraft cumparat?: - nu
4) Ce experienta ai ca si jucator Minecraft: - 1 an..
5) Ai avut vreodata functii pe alte servere de Minecraft? Daca da, ce functii ai avut si pe ce perioada? Detaliaza.: - nu am avut
6) Ai citit regulamentul serverului?: - da
7) Cat timp ai activ in prezent pe serverul de survival?[use: /ar check]: - 25h
8) O scurta descriere personala a comportamentului si activitatilor tale de zi cu zi pe server: -   ma joc survival..si ajut playerii cu tot ce pot
9) Consideri ca poti lucra in echipa cu restul membrilor din grup?: - da
10) Ce te face sa crezi ca esti menit pentru aceasta sarcina?: -  imi place sa ajut playeri indiferent ca am helper sau nu
11) Ce beneficii ar aduce prezenta ta in cadrul grupului?: -   mai putine injuraturi 

12) Cum poti descrie actualii membri ai grupului de helperi?: -  nu sunt helperi pana acum

13) De ce vrei sa oferi ajutor serverului MC.eGaming.RO?: -  pentru ca este server ul meu preferat
14) Cate voturi ai acordat pana acum serverului?[use: /vote]: - 6
15) Daca vei fi acceptat pentru teste esti sigur ca detii bagajul de cunostinte necesar sa ajuti orice jucator?: - da

16) Ai vreo donatie VIP efectuata? Daca da ce suma?: - nu
17) Alte mentiuni: -

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Supzy-Respins, ai un warn activ!

emanueldani22-Acceptat pentru test

Diana_777-Respins, da-mi te rog un pm pe forum

 

 

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Puteti posta in continuare cererile dvs. pentru obtinerea sarcinii de helper dupa modelul postat in primul post. Cititi bine primul post pentru a fi acceptati. Datele completate vor fi verificate in intregime. Daca ati picat testele evitati sa mai postati o sesiune de recrutari. E imposibil sa invatati principiile, bug-urile native si trucurile jocului cu tat mai putin regulamentul daca acesta nu a fost invatat.

 

Discutiile pe server legate de afisarea rezultatelor viitoare la cererile de helper pot duce la respingerea din start a cererii dvs. Pastrati linistea si ordinea pe server, doate raspunsurile vor veni la timpul potrivil. Este executat un intreg proces de acceptare sau respingere a cererilor bazate pe forumalitatile impuse de catre Minecraft eGaming Community. Daca sunt nelamuriri cu privire la respingerea dumneavoastra nu ezitati sa lasati un PrivateMessage pe forum pentru a discuta la rece cererea depusa.

 

Spor la joaca.

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...