Jump to content
Sign in to follow this  
TysoN

eG TV - Hack Or Not ?!

Recommended Posts

Daca joaca la sunet mi se pare normal sa traga in cutie si daca avea aim dc nu le-a dat hs si la ceilalti 2 ??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eu zic cod Clar , el se uita spre x1 si deodata trage in cutie. + ca la cei doi luati cu deagle a tras in capu lu unu si dupa a sarit tinta in capul celuilalti. +1 aim

 

Am vazut ca trageau coechipieri mei si am tras si eu :) Si la aia nu mi-a sarit tinta, am mutat-o repede , se numeste reflex :) In orice caz nu joc cu coduri .

Share this post


Link to post
Share on other sites

exact asta am zis si eu,ala de dupa cutie tragea in coiechiperi lui si el din instinct a tras in el mare lucru,spirit de counter-rist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cod sau nu , mie-mi place cum a iesi filmul , grafica , , efecte etc. GJ ENkei inca o data pentru FILM :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu zic ca nu e cod

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Rush mid ,clar ca acolo se uita oricine

2.colegii lui spamau deja cutia

3.daca ar fii avut wall nu ar mai fii scos si a 2-a oara awpu

Deci nu are cod + ca are steam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol ce l-ai prins.

 

I-a sarit tinta frate. si cum sa ii dea fix in cap.

BUSTED !

 

gg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

avea cod si nu orice fel de cod un cod foarte avansat numit Silent Aim -- ... el poate sa traga la 5 km de capul inamicului dar glontul se duce fix in cap fara ca tinta sa se duca pe capul inamicului ... se activeaza/dezactiveaza foarte usor de pe binduri :) ! cod clar !

 

-un exemplu-

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daca joaca la sunet mi se pare normal sa traga in cutie si daca avea aim dc nu le-a dat hs si la ceilalti 2 ??

 

si daca juca la sunet ce ?? ala de dupa cutie facea cumva zgomot ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

probabil a avut bulan :) dar eu cred ca e cod.

Share this post


Link to post
Share on other sites
eu nu cred ca este aim ,daca era tragea din prima,daca te uiti el mai avea ceva oameni in spate "ala" de dupa cutie a tras dupa coiechiperi lui,asa ca e logic ca el sa traga acolo.

 

nu cred ca are aim

Share this post


Link to post
Share on other sites

No Cod

No Coment

Share this post


Link to post
Share on other sites
eu zic ca nu e cod

 

idem

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nu-i codat , de ce ? Poate a vazut arma de la player , sau a auzit ceva , ca la ak-47 are alt sounds si poate sia dat seama ca e aproape si a tras , sau poate a tras coechipieri si a tras si el.

2. Tu sti ce-i aia PGL ? Tu sti cum joaca sNk sau rVk sau Laur ? Astia cu deagle din dintr-o gropa da hs. Asta nu-i cod.

3.Pun pariu ca esti "but" in privinta CS , poate ca si de la lag sare Tinta , ca si mie mi sa intamplat la fel.

 

Un Moderator sa inchida/stearga topicul pentru ca nu are cod-uri daca vroiati sa fiti sigur ca n-are cod : amx_ss skpzorel 3 , va dedea pozele si le vedeati si gata , ce era asa de greu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nare wall haha :) bulan si plus dak vrei sa vezi dak are cod baga wall pe filmuletz sa te uiti dak se uita dinainte cu tinta acolo :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

da este cod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aim 100% prea a sarit tinta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic k este hack

Share this post


Link to post
Share on other sites

cod frate .........Cum lai luat asa.....nam cuvinte

Share this post


Link to post
Share on other sites

cod clar deci dak nu avea tinta la awp pusa mai ziceam ca dak nai tinta la awp poate sa se duca glontu oriunde dar asa :X avea tinta pusa si cum drc trage in fata si vine in cutie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

faza cu awp e dubioasa,dar daca va uitati mai atent putin vedeti ca pe ceilalti 2 nici nu ii omoara el

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh serios ? Hack X(

AWP are un damage foarte mare... si probabil daca skpzorel avea steam era clar ca il lua , nu e mare lucru , de cate orii am luat playerii asa...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...