Jump to content
Sign in to follow this  
TysoN

eG TV - Hack Or Not ?!

Recommended Posts

Hi eGaming , azi dimineata pe la 10 m-am bagat la un CS , acolo am dat de un player skpzorel , pe harta de_westwood avea scor urat rau , dar pe dust 2 , dupa 5 -6 runde avea 17-1 , asa ca m-am bagat spectator , si uitati ce am vazut ...

Astept pareri , hack or NOT ?! ....

watch?v=YNt-nQ59gec

Share this post


Link to post
Share on other sites

cod clar :))

daca nu avea cod era ceva frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu nu cred ca este aim ,daca era tragea din prima,daca te uiti el mai avea ceva oameni in spate "ala" de dupa cutie a tras dupa coiechiperi lui,asa ca e logic ca el sa traga acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai am vreo 3 demouri , vrei sa ti le dau ? + ca a sarit tinta prea aiurea :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai omule , daca sti sa tragi cu awp.. poti sa muti tinta. Am si auzit ca a tras ala . Si cand am tras am mutat tinta pe cutie ce e asa greu?

 

Edit: Oricum poti sa zici ce vrei nu ma intereseaza, pe westwood urasc harta e aiurea, numai geamuri si ma incurc pe cand pe d2 e mai simplu. A si cu scorul am avut bomba de 3 ori la rand , de 3 ori a bubuit adica 9 fraguri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

scz ca ma bag dar se vede clar ca e cod...parerea mea..poate ma insel dar nu cred...ciudat :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doamne jur nu am avut nimic... Ce naiba.. De ce sa joc cu coduri? Sa nu mai stiu sa trag dupa? L-am auzit clar ca a tras.

 

Edit: Enkey mai uitate la ceas. La 10 nici nu ma sculasem. Era vro 2 cred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ooooooo da :)) mie imi da hs-ul ;)...oricum dupa cum am vazut ca joaca are cod clar

Share this post


Link to post
Share on other sites

skpzorel ai cont de steam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bah oamenilor invatati sa jucati este varmiu si nu a jucat cu coduri pe sv asta niciodata plus ca el a jucat decat pe la 9 10 ani asa cu coduri ca nu stia da sa lasat si a invatat dupa cum il cun io e un maestru in awp si joaca la sunet mai invatati sa jucati si voi nu mai faceti pe nimeni codat ca a vut un bulan mare doamne ce oameni ;):))

Share this post


Link to post
Share on other sites

si pe server de ce nu aveai ? ;)

@ Acuma posteaza suty

Suty :hbd::)) Skpzorel

Share this post


Link to post
Share on other sites
si pe server de ce nu aveai ? ;)

@ Acuma posteaza suty

Suty :hbd::)) Skpzorel

 

 

Ce nu aveam pe Server?

Share this post


Link to post
Share on other sites

steam omg , sa fereasca domnu sa mai gasesc celelalte demouri :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

LoL cum sa nu am ma steam, pe sv asta nu am jucat fara steam .. Apropo nici nu mai am cs non steam in calculator de vreo 3 ani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nustiu ce sa zic , parerea mea nu este cod....

Si argumentul : Se vede ca dupa cutie , mai sunt inca 2 CT-eri , acestora de ce nu le-a dat hs ? .Se vede ca skpzorel trage in ei mai mult de 2 gloante , daca era aim , din 2 gloante erau mortii amandoi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

COD CLAR ! TACI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca te uiti vei vedea ca au tras si coechipierii mei in cutie, si am tras si eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce spam :)) in orice caz , mie mi se pare m-ai mult bulan decat cod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu fiti prosti sa acuzati oameni pe nedrept,joc cs de 5 ani,cine nu crede io demonstrez,de'un an incoace joc numai mixuri si vreau sa ma axez pe PGL,normal ca asemenea bulane prins in mecuri da nu sunt filmate,doar tu dust1nn sau care esti aici tocmai lai filmat si esti fanul lui nr1,bravo skpzorel frumos head shot,stiu ca esti curat nu are rost sa te stresezi :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

unde e codul ? asta e bulan clar , a tras la nimereala . Sunteti buni de admini ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu ma pot pronunta.. dar skp are steam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic cod Clar , el se uita spre x1 si deodata trage in cutie. + ca la cei doi luati cu deagle a tras in capu lu unu si dupa a sarit tinta in capul celuilalti. +1 aim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu ce sa zic , poate o fi un player bun la cs :)) , rar am vazut playeri ca "astia" .

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu e ma nimica, a fost instinct (cum imi place mie sa zic), au tras coechipierii, si a vazut gloantele, a tras mousu spre dreapta si a tras, acuma headu o fi fost bulan :)) dar cod nu stiu, ma cam indoiesc, GJ nice film ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...