Jump to content
Sign in to follow this  
YouLooser

[Acceptat] Server Counter-Strike 1.6

  

13 members have voted

  1. 1. Ce mod de joc preferaţi?

    • Classic.
      6
    • Furien.
      1
    • Zombie.
      0
    • GunGame.
      4
    • HNS.
      0
    • Deathrun.
      2


Recommended Posts

Bună seara, după cum spune şi titlul doresc să intru în comunitate cu un server de Counter-Strike 1.6.

 

Serverul va funcţiona momentan cu 20 de Slot-uri.

Modul pe care va funcţiona serverul va fi unul Classic şi o mică paranteză aici, dacă doriţi un alt mod am lăsat un POOL unde puteţi vota, dar eu zic că classic ar fi bun de început mai ales că serverul va avea 20 de Slot-uri.

Serverul este bine optimizat, nu există lag, serverul are un plugins anti-flood ce nu permite fisierele .xa .xe .xxa să flodeze serverul.

Mai multe momentan nu am ce să vă spun pentru că o să vedeţi cu ochii voştri pe server, asta numai în cazul în care voi fi Acceptat.

 

Vă urez o seară plăcută, cu stimă şi respect Alexandru.

Edited by YouLooser
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai bine ar fi sa iei legatura cu Marci si sa discutati asta.

 

In trecut au mai fost servere, insa au dus lipsa de profesionalism.

 

Chiar eu m am ocupat intr un timp, insa nu cu acces total astfel ca ceea ce spuneam eu conta prea putin, si de la un server plin non-stop, s a ajung la admini de 10 ani si un server gol.

 

Gandeste te bine inainte si fii sigur in ce te bagi. Nu vreau sa mai ajungem unde am ajuns cu celelalte servere, unul cate unul...

 

Daca totul e in regula si primesti acordul sa te apuci de treaba, eu sunt aici, ma gaesesti cel mai repede pe forum, si discutam.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desigur, eu am luat legătura cu el şi el mi-a spus să fac un astfel de topic, desigur că voi întreţine serverul ... etc.

Dacă doreşti să discutăm mai multe ma poţi găsi pe Skype la alex.tanase5

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic ca cel mai bine ar fi unu Classic,dar daca faci asta ar cam fi bine sa bagi boost,eu in trecut am detinut un server nu am avut cine stie ce succes,dar a fost cat de cat ok,eu iti urez succes si spor la treaba.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest wLLy

Daca chiar vrei sa faci treaba aici, ai nevoie de boost, altfel o sa fie serverul gol 24/24. Nu prea mai joaca lumea de aici CS 1.6, o sa fie greu pana le intra iar la vene. Am sa ii las lui Marci un PM cu topicul asta si o sa iti raspunda si el cand poate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clasic? Mirel a dat 30 de euro pentru boostarea lui. Nu se prea joaca lumea. respawn ce a mai fost bine venit si gungam, insa eu unul votez gungame, e mai fun simti ca faci ceva.

Edited by EuSuntAla
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Înainte de abia găseai 10 playeri activi pe serverul clasic, propun să se adauge modul de respawn totuși, cu skinuri si grade cu accese.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cand jucam CS 1.6, imi placea sa joc FURIEN. Nu stiu daca mai este la "moda" sau daca mai este cautat, dar in nici jn caz clasic. E prea demodat, nu mai spun ca am avut deja si nu a adus nici un plus, decat multe cheltuieli.

Daca furien nu se joaca, as merge pe respawn. Din ce stiu eu, pe gungame se gasesc multi codati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai bine un server de CSGO 1.6 nu se merita trebuie bagat boost lunar care costa 50 euro si hostul care costa si el vreo 30-40 euro(Trebuie un host foarte bun daca se boosteaza srv).Serverul detinut de mine si was classic a fost inchis pe motiv ca nu se merita sa dai aproape 100 euro lunar sa fie plin de codati si de copii de 10 ani.Bani aia mai bine ii investim in host-ul de minecraft

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai bine un server de CSGO 1.6 nu se merita trebuie bagat boost lunar care costa 50 euro si hostul care costa si el vreo 30-40 euro(Trebuie un host foarte bun daca se boosteaza srv).Serverul detinut de mine si was classic a fost inchis pe motiv ca nu se merita sa dai aproape 100 euro lunar sa fie plin de codati si de copii de 10 ani.Bani aia mai bine ii investim in host-ul de minecraft

 

Si eu care am crezut ca doar la boost ce ai mai platit si CS-ul era pe VPS :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un răspuns, ca să ştiu ce fac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai bine un server de CSGO 1.6 nu se merita trebuie bagat boost lunar care costa 50 euro si hostul care costa si el vreo 30-40 euro(Trebuie un host foarte bun daca se boosteaza srv).Serverul detinut de mine si was classic a fost inchis pe motiv ca nu se merita sa dai aproape 100 euro lunar sa fie plin de codati si de copii de 10 ani.Bani aia mai bine ii investim in host-ul de minecraft

 

 

am vorbit amandoi de csgo, cred ca csgo se joaca competitive, nu vad de ce ar intra cineva pe un server privat.

 

Daca aduci argumente eu sunt de acord sa avem server de csgo, dar sa vad argumentele. Pana atunci, sunt de pararere ca mai bine intri pe public decat pe server privat (CS:GO)

 

Legat de serverul asta de CS, propunerea e acceptata si vorbim pe PM sa stabilim detaliile.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...