Jump to content
Sign in to follow this  
CoZmiNeXe

[Respins] [PROPUNERE] eGaming Live News

Recommended Posts

Salut, am o propunere. Vreau sa se adauge un nou program. Cum adica? De exemplu, avem programul eGaming Weekly Interviews. Propunerea mea este de a adauga si eGaming Daily News. Ce este acesta? In fiecare zi, la ore fixe (nu sunt stabilite) se vor organiza 10-15 minute intr-un canal de Twitch sau Hitbox, sau in cazul in care se va adauga Radio eGaming din nou, sa se faca acolo, se vor povesti noile stiri legate de server, forum, si updateuri. In general, daca nu exista stiri importante, se vor povesti reclama.tii, noi membrii ale unor factiuni, Q&A si altele. Se vor ocupa 3 reporteri de acest lucru. Eu as propune pe mine, UsRaX si Satana95.


Edited by CoZmiNeXe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propunerea este una interesanta,dar exista cateva mici nelamuriri.

Cred ca daca tu vrei ca asta sa se faca,nu cred ca o sa vrei sa fie un topic pe forum ci un buton pe care sa dai click si sa te redirectioneze pe canalul de YT respectiv si totodata sa apara si cand e live-ul ON.Asta nu cred ca este o problema.

Vreau doar sa imi raspunzi la urmatoarele intrebari :

- Doresti ca Live-ul sa fie zi de zi,la ora fixa si sa aiba acces toti la acest live stream?

- Sa zicem ca am aproba asta si i-am da drumu cu tine si ceilalti doi enumerati mai sus,daca noi vom depune munca degeaba iar voi nu va veti tine de treaba,sa zic cam 2-3 luni sunteti de acord sa primiti o pedeapsa cam usturatoare? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propunerea este una interesanta,dar exista cateva mici nelamuriri.

Cred ca daca tu vrei ca asta sa se faca,nu cred ca o sa vrei sa fie un topic pe forum ci un buton pe care sa dai click si sa te redirectioneze pe canalul de YT respectiv si totodata sa apara si cand e live-ul ON.Asta nu cred ca este o problema.

Vreau doar sa imi raspunzi la urmatoarele intrebari :

- Doresti ca Live-ul sa fie zi de zi,la ora fixa si sa aiba acces toti la acest live stream?

- Sa zicem ca am aproba asta si i-am da drumu cu tine si ceilalti doi enumerati mai sus,daca noi vom depune munca degeaba iar voi nu va veti tine de treaba,sa zic cam 2-3 luni sunteti de acord sa primiti o pedeapsa cam usturatoare? 

1. Da, liveul va fi in fiecare zi la o ora fixa sau mai multe, si da, toti pot sa plaseze un anunt pe livestream.

2. Eu as accepta o pedeapsa, dar nu Ban. Un suspend / disable 14 zile ar fi indicat, zic eu. Nu stiu de ceilalti, vedem cand se recruteaza reporterii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momentan nu vreau sa comentez propunerea, doar sa spun ca eu cel putin, nu stiu Usrax, nu am fost anuntat de aceasta implicare si nu ne am anuntat acordul.

Edited by Satana95

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am zis ca va propun, nu sunt sigur daca chiar vreti asta. Daca nu vreti asta e.

Edited by CoZmiNeXe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propunerea nu este rea dar trebuie sa tinem cont de urmatoarele aspecte

  • Exista deja ceva asemanator (eGaming Weekly Interview) care consider ca este de ajuns
  • Radio eGaming nu mai functioneaza....am incercat eu un alt proiect numit eGaming Radio Live tot pe hitbox dar nu prea sunt ascultatori
  • Nu in ultimul rand,iti multumesc pentru invitatia la acest proiect dar nu imi permite timpul sa ma ocup si de acest proiect

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce spui tu e un fel de eGaming Vlogs, eu zic ca ar fi mai bine sa fie continuata seria de eGaming Vlogs, prinde mai bine.

Edited by LTLpower

Share this post


Link to post
Share on other sites

eGaming Vlogs nu e chiar asa frecvent, eu zic sa fie in fiecare zi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ar fi in fiecare zi, ramanem fara idei si nu poti sa spui in fiecare zi de reclamatii, devine monoton.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inventam noi cate ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

<p><strong>Bun,pana la urma ai ramas doar tu cu aceasta propunere.</strong></p>

<p><strong>Cum am spus,eu sunt de acord atata timp cat o sa fii responsabil de ceea ce incepi.Scopul pedepsei nu este sa ne batem cu pumnul in piept ca putem sa le dam ci sa aratam ca suntem responsabili cand incepem ceva in asa fel incat sa il ducem la capat .</strong></p>

Edited by Kenoby

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest wLLy

Adica vi cu propunerea asta, mentionezi alte doua persoane aici care spun ca nici nu au fost contactate de tine si crezi ca o sa fie ceva de succes? Eu unul deja nu cred ca o sa prinda culoare chestia asta, daca o sa fie pusa in practica.

eGaming Vlogs si Weekly Interview ar pri de mai bine decat ce spui tu, multi sunt curiosi sa vada cine a fost luat la intrebari saptamana asta, de exemplu. Asa la ce spui tu, O sa intre de 2-3 ori si apoi o sa bata vantul pe canalul ala.

 

Eu unul spun contra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, vad ca dati cu batul in balta, daca nu va place nu mai facem si asta e. Eu am zis ca ii propun, nu stiu ce inseamna a propune pe cineva pentru voi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest wLLy

Ok, vad ca dati cu batul in balta, daca nu va place nu mai facem si asta e. Eu am zis ca ii propun, nu stiu ce inseamna a propune pe cineva pentru voi.

Raman la aceeasi parere, tot nu ai vorbit cu persoanele respective legat de asta. Daca tu ii propui si ei nu sunt de acord, ramai tu singur cu asta, so?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exact, ma ocup eu pana recrutez.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu esti deloc organizat sincer. Nu inteleg care este scopul acestei idei. Toate argumentele contrarii acestei propuneri cred ca au fost mentionate de heroiu. Fii mai realist si cu gandire mai ampla pe viitor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, se poate da T/C atunci. Vreau sa fac si eu ceva pentru comunitate, si voi nooo, ca e naspa. Nici macar nu ati vazut ce plan am. In fine,  :closed2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dacă oamenii spun ca nu merita, atunci nu are sens sa accept.

 

closed.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...