Jump to content
Sign in to follow this  
LilGangsta

[Respins][PROPUNERE] GTA V Online

Recommended Posts

Salutare dragi tovarasi,

 

M-am gandit ca ar fi frumos daca voi ati detine jocul sa cream un topic la Competitii Online prin care ne-am putea stange si am organiza heist-uri, misiuni, curse stunt etc..

 

Am putea crea un in-game crew dedicat comunitatii noastre si am putea sa ne dam invite pentru a ne ajuta la heist-uri, misiuni, CEO works, Motorcycle Club etc..

Acum depinde daca sunteti doritori care detin jocul si ati fi interesati de aceasta idee. Faza este ca eu ma joc foarte des si nu prea am cu cine, ma joc mai mult singur si ca idee ar fi fost fain sa fim mai multi romani sa ne distram.

 

Ramane la decizia voastra daca v-ar interesa si daca detineti jocul.

 

Cu stima, va saluta domnul rima.

 

-EDIT- nu stiu de ce nu merge poll sa bag PRO sau CONTRA, daca l-ar putea rezolva un moderator, mersi.

 

 

Edited by LilG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare dragi tovarasi,

 

M-am gandit ca ar fi frumos daca voi ati detine jocul sa cream un topic la Competitii Online prin care ne-am putea stange si am organiza heist-uri, misiuni, curse stunt etc..

 

Am putea crea un in-game crew dedicat comunitatii noastre si am putea sa ne dam invite pentru a ne ajuta la heist-uri, misiuni, CEO works, Motorcycle Club etc..

Acum depinde daca sunteti doritori care detin jocul si ati fi interesati de aceasta idee. Faza este ca eu ma joc foarte des si nu prea am cu cine, ma joc mai mult singur si ca idee ar fi fost fain sa fim mai multi romani sa ne distram.

 

Ramane la decizia voastra daca v-ar interesa si daca detineti jocul.

 

Cu stima, va saluta domnul rima.

 

-EDIT- nu stiu de ce nu merge poll sa bag PRO sau CONTRA, daca l-ar putea rezolva un moderator, mersi.

Ti-ai cumparat si tu un joc pe steam si ejti smeker men?

 

Pro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt pro , dar , nu stiu daca avem multi acest joc . Stiu de Daniel care il joaca mai des si Caramell care nu stiu daca mai joaca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa daca suntem 3-4 nu are rost ca ne putem contacta pe PM, daca am fi 10-15 am putea face ceva frumos si dupa poate am creste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu daca o sa ne strangem 10-15 oameni. Eu unul numai joc ca numai am timp in primul rand , iar in al doilea motiv este ca eu jucam mai mult pe laptop si ma deconecta din sesiune dupa 5-10 minute. Poate cand o sa-mi iau PC decent o sa ma reapuc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO, daca ne-am strange mai multi ar fi super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca toti au PC de GTA V

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro

 

Am o intrebare daca am jocul pe PS4 pot sa ma joc cu cei ce il au pe PC ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro

 

Am o intrebare daca am jocul pe PS4 pot sa ma joc cu cei ce il au pe PC ?

Nu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca toti au PC de GTA V

Nu dar spre deosebire de acum cativa ani cand a aparut GTA IV si erau putini care aveau pc sa mearga, de data asta cred ca majoritatea au iar numarul celor care nu au e destul de mic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu dar spre deosebire de acum cativa ani cand a aparut GTA IV si erau putini care aveau pc sa mearga, de data asta cred ca majoritatea au iar numarul celor care nu au e destul de mic.

 

Sau au PC bun, dar nu au jocul cumparat sa poate juca online, oricum nu cred ca mai are rost sa tinem topicul deschis. Daca vreti sa jucam imi puteti da PM si daca ne strangem multi atunci am putea organiza frumos pe frumos, asa nu are rost sa facem un topic aiurea. 

Mersi de pareri!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eo  ma bag pro

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://forum.egaming.ro/forum/76-pc-games/

 

Eu propun sa discutati aici, strangeti ID-urile de Steam a celor ce au GTA V si cel care e cu ideea sa faca un Grup pe steam "eGaming GTA V". Apoi pe acel grup faceti toata treaba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://forum.egaming.ro/forum/76-pc-games/

 

Eu propun sa discutati aici, strangeti ID-urile de Steam a celor ce au GTA V si cel care e cu ideea sa faca un Grup pe steam "eGaming GTA V". Apoi pe acel grup faceti toata treaba :)

Faceti cum a zis Rakku, nu are sens sa facem sectiune pentru niste heist-uri care se pot organiza usor intr-un topic sau chiar prin PM.

Respins.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...