Jump to content
Sign in to follow this  
GeorgeWARMACHINE

[Respins][Propunere] Romania Mega Stunt

Recommended Posts

Nume forum : GeorgeWARMACHINE

Varsta : 15

Sugestia ta : Propun deschiderea unui server de SA:MP de tip Stunt.

Ce plusuri va aduce comunitatii sugestia ta : membrii.

P.S: Am gamemode, tot ce îmi trebuie este aprobarea voastră că băgați serverul în comunitate, și voi achiziționa host.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO, de ce nu? Dar daca nu te vei organiza bine, iti zic de acum ca nu o sa iasa mare chestie.

 

P.S.: Imi dai si mie admin da? ms

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest wLLy

Mi-ar placea sa ma joc pe un server de stunt al nostru, pro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro! Chiar nu ar strica un server de stunt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreau sa imi raspunzi si mie la niste intrebari.

 

Poti plati luna de luna host-ul acestui server ? (Vad ca ai 15 ani.)

De unde ai GM-ul ? 

L-ai editat tu personal sau l-a editat cineva ?

Ai scripter ? Crezi ca face fata sugestiilor / rezolvarea bugurilor / adaugarea update-urilor ?

 

Am "avut" si eu un GM cand eram mai mic si ma credeam scripter si tot ce stiam sa fac era sa modific putin codurile, sa mut un cod dintr-o parte in alta. Nu este asa usor sa ai un server. Poate platesti degeaba pe o luna host-ul si n-are cine sa te ajute cu scriptatul sau tu nu stii sa rezolvi bug-urile / implementezi update-uri.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra ... Cand am venit eu cu sugestia de a baga un al 2 -lea servar de STUNT si cel putin servar-ul al meu era facut de mine Staff-ul eG au fost contra ... ca pierd pleyeri .

Din contra asa atragi pleyeri .

Ca sa fie o comunitate buna si cu pleyeri pe el ar fii ceva sa se faca un al 2 -lea RPG da cu tot-ul diferit .

P.S : Scuze ca ma bag , dar pur si simplu joc din 2010 pe eG si stiu cum era inainte cu 200 de pleyeri nu cum e acum 50+ , dintre care 25 AFK. !

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra ... Cand am venit eu cu sugestia de a baga un al 2 -lea servar de STUNT si cel putin servar-ul al meu era facut de mine Staff-ul eG au fost contra ... ca pierd pleyeri .

Si ramanem la aceeasi parere. Daca era un server deja creat cum este cel RTO care a venit cu jucatorii proprii. Serverul pe care-l propui tu va avea tot membrii comunitatii, nu adusi din afara. In momentul de fata nu dispunem de playeri care sa-i putem intarata cu alt server.

Pe langa astea stunt poti face si pe RPG. Decat daca ar fi un mod cu foarte multe obiecte adaugate ar fi interesant insa tot ne-am lovi de problema prezentata anterior.

Respins.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...