Jump to content
Sign in to follow this  
Ticu2010

[Respins][Sugestie] server GODFATHER

Recommended Posts

Nume forum : Ticu2010
Varsta :  17 ani
Sugestia ta : Vreau sa ma alatur acestei comunitati cu un server de GF, faurit de mine si un prieten de al meu. Am fost pe comunitate inca din 2010, am jucat nenumarate ore pe serverul de SA:MP ( care, pe atunci, era GF ) iar pentru ca vreau sa deschid un server de GF, m-am gandit sa apelez la voi, stiind ca am foarte mare incredere si ca nu este un server fantoma. Gamemod-ul este facut complet de Zippo, prietenul meu, dar inca ne gandim sa 'recrutam' un co-owner. In caz ca vom fi acceptati, as apela oricand la un player cunoscut ca vechime pe comunitate si priceput. Mi-as dori sa reusesc sa fac acelasi lucru care s-a intamplat si in trecut, cu un server de GF. Avem host asigurat, dar la inceput, am hotorat sa luam doar unul de 50 slots. Vom mari absolut oricand va fi nevoie.
Ce plusuri va aduce comunitatii sugestia ta : O varietate mai mare in materie de servere sa:mp pe aceasta comunitate.

Consider ca GodFather ca gamemod a inceput sa moara, si imi pare rau pentru asta. Voi sunteti prima comunitate la care am apelat, pentru ca am incredere maxima in voi si in toata lumea de aici. Astept raspuns / cerere mai multe detalii de la cine trebuie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra. Voi veniti cu un server nou deschis, nu aveti playeri cu care sa veniti aici. Consider ca beneficii n-o sa avem nici unul, poate doar faptul ca vom avea 3 servere de SA:MP, insa, daca se va intampla asta, vor intra playerii de pe serverul de SA:MP eG la voi, si se vor imputina acolo.

Daca am fi fost cum eram odata 300/400 playeri si sloturile erau limitate, atunci ar fi fost o idee buna, dar acum ne-ar aduce un minus acest server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce nu va alaturati echipei de scripteri la noi ? O sa lucram toti la server si o sa incercam sa aducem playeri cu update-uri. Asta mi se pare o idee buna .. 

 

Playeri aveti ? 

 

EDIT: - La prezentare topic spui ca ai 14 ani iar aici 17 ani ...

Edited by CaRa
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ce nu va alaturati echipei de scripteri la noi ? O sa lucram toti la server si o sa incercam sa aducem playeri cu update-uri. Asta mi se pare o idee buna .. 

 

Playeri aveti ? 

 

EDIT: - La prezentare topic spui ca ai 14 ani iar aici 17 ani ...

+ Scripterii care dovedesc ca isi fac treaba primesc un soi de admin pe server. N-au acces la ban, kick si alte cateva comenzi, intr-adevar. Daca de admin va era. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Contra. Voi veniti cu un server nou deschis, nu aveti playeri cu care sa veniti aici. Consider ca beneficii n-o sa avem nici unul, poate doar faptul ca vom avea 3 servere de SA:MP, insa, daca se va intampla asta, vor intra playerii de pe serverul de SA:MP eG la voi, si se vor imputina acolo.

Daca am fi fost cum eram odata 300/400 playeri si sloturile erau limitate, atunci ar fi fost o idee buna, dar acum ne-ar aduce un minus acest server.[/quote

 

Idem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ai prieteni adu-i aici... sunt sigur ca vei fi recompensat in vreun fel. Din pacate, in legatura cu noul server eu unul sunt contra total. La ce folos? Voi 20 pe unul, 30 pe altul. Rezultatul dintre astea doua tot ar fi un pas inainte. :)

Edited by Makaveli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Closed, vad ca nu ai un interesat chiar atat de ridicat pentru a face ceva din moment ce ai postat topicul de 5 zile si de-atunci n-ai mai intrat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...