Sign in to follow this  
Followers 0
loghi

[MAP] Load/Unload point

8 posts in this topic

Nu e cine știe ce... Drumul ăla e cam mic în lățime și dacă intră unul cu tirul pe drumulețul ăla îi poate fugi remorca în apă și pierde misiunea, mai ales cum intra unii( cu viteza). În concluzie, mapa este simplă dar frumoasă iar ceea ce trebuie înlocuit și pus altceva în locul lui este drumul de pământ ;)

Edited by KrYpTon

Nu e cine știe ce... Drumul ăla e cam mic în lățime și dacă intră unul cu tirul pe drumulețul ăla îi poate fugi remorca în apă și pierde misiunea, mai ales cum intra unii( cu viteza). În concluzie, mapa este simplă dar frumoasă iar ceea ce trebuie înlocuit și pus altceva în locul lui este drumul de pământ ;)

am zis ca nu e cine stie ce :) cat despre drum nu eu l-am pus .. asa este din gta .. ca sa cobori pe plaja si stai calm ca nu cade nimeni de pe drumul ala ;) daca o sa fie nevoie o sa pun un gardulet pe margine .. dar nu cred ca o sa fie cazul .. si nu cred ca intra cineva cu 100km/h pe ora .. vad si ei ca e un drumulet ci nu autostrada. ;)

am zis ca nu e cine stie ce :) cat despre drum nu eu l-am pus .. asa este din gta .. ca sa cobori pe plaja si stai calm ca nu cade nimeni de pe drumul ala ;) daca o sa fie nevoie o sa pun un gardulet pe margine .. dar nu cred ca o sa fie cazul .. si nu cred ca intra cineva cu 100km/h pe ora .. vad si ei ca e un drumulet ci nu autostrada. ;)

Eu am spus ca nu sunt de acord cu drumul.. Puteai face acelasi lucru in alta parte si sa pui tu drum dar mna, felicitari, a iesit destul de bine

Mica , simpla si frumoasa , bravo

Puteai pune ceva pe langa drumul ala un gard sau ceva

Arata bine :D 

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.