Jump to content
Sign in to follow this  
Marci

[Respins][Propunere] Inlocuirea responsabilului "Grafica" ziAdrian

  

4 members have voted

  1. 1. Schimbarea liderului Grafica

    • da
      0
    • nu
      4


Recommended Posts

Avand in vedere faptul ca multi sunt nemultumiti de activitatea sectiunii "Grafica" si faptul ca nu primim material de la acest grup, ci trebuie sa ne rugam pentru un material pentru promovari pe facebook in mare parte. (de exemplu)

 

 

In plus, adaug comportamentul de "golan" care jigneste indirect.

 

PS: Sunt de parere ca o noua conducere in sectiunea Grafica ar spori activitatea si se poate ca materialele sa vina de la grafica, in loc sa mergem noi sa cerem un avatar si o semnatura. Eu nu stiam ca sectiunea Grafica inseamna doar avatare, daca pentru un post pe facebook e necesar sa deschid paint, inseamna ca e grav.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigur, te propun pe tine ca si lider grafica!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

doamne .. asta mai lipsea sincer ..

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma abtin, tinand cont de faptul ca tu mereu ai primit materiale la timp de la baieti nu denota decat faptul ca ai ceva personal cu cel care conduce sectiunea de grafica.

 

Tin sa mentionez ca am fost pus in fruntea sectiunii de grafica in perioada in care tu te ocupai de administrarea forumului, fiind o persoana inactiva (dupa spusele tale) este practic vina ta si faptul ca nu ai fost tu in stare sa alegi un om mai capabil. Sanatate! 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ati luat-o razna, gata, m-am convins.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra. Sectiunea de grafica a avut si perioade de rahat, dar si perioade foarte bune cu el la conducere. Cand face cate un proiect, sau ceva la grafica nu-l baga nimeni in seama, dar cand el sau echipa lui "nu fac ceva" le sar toti in cap. 

Edited by Vladutz26
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marci eu nu am nimic cu tine , dar daca tot vrei sa ceri o inlocuire pe cine vrei sa pui ? :)) Cine are experienta lui Skizor ? Skizor reuseste sa-i tina in frau , skizor reuseste sa tina echipa unita , fara el nu a ti avea o echipa grafica

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Topic aiurea, nu propunem in public chestii de acest gen. Daca RaduReleu mai are ceva de spus, o sa posteze aici situatia.

 

Closed.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...