Jump to content
Sign in to follow this  
R33d

[Respins](Sugestie) Steam-Rust

Recommended Posts

Nume forum : R33d
Varsta : 21
Sugestia ta :Propun infiintarea unei comunitati de EGAMING pe Steam.. pentru ca am cautat aceasta comunitate acolo si nu am reusit sa o gasesc... Tot odata ..Chiar daca sunt nou pe acest forum as propune infiintarea unui server de Rust
Ce plusuri va aduce comunitatii sugestia ta :Comunitatea infiintata pe Steam-Aduce un plus atat prin faptul ca "ne putem face auziti si cunoscuti"

-Cred ca ar ajuta la dobandirea unor noi jucatori...( popularitate)

-Comunitatea Steam este usor de urmasit ...Prin acest sistem odata cu postarea in aceasta comunitate .. toti jucatorii ce sunt invitati si apartin comunitatii sunt informati rapid despre noutati

-Informare rapida si "in masa"

Cat despre Rust:-Desi este un joc in stadiul alpha.. cred ca este un joc de viitor .. ce poate dobandi o comunitate stransa in cadrul acestui joc..

-Raspandirea granitelor ( EGAMING)... in diferite tipuri de jocuri .. in acest caz Rust

-O administrare corecta si responsabila asupra acestui joc ...Poate propulsa popularitatea si cunoasterea "noastra" in domeniul online ... atat in tara cat si peste granite ..

P.S: Imi cer scuze ca sunt atat de nou pe aceasta comunitate .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exista un grup pe Steam numit eGaming - http://steamcommunity.com/groups/egamingro

Cat despre crearea unui server de Rust. Nu stiu ce sa zic, s-a incercat sa se faca ceva cu GTA 5 care e mult mai populat si mult mai cunoscut si nu s-a reusit nimic, nu cred ca un server de Rust va aduce membri. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, nu cred ca ar avea succes. Iti trebuie un om care are destule ore in Rust incat sa stie de ce are nevoie un server si, cel mai important, sa stie sa le implementeze. Din cate stiu nu e nimeni pe comunitate care joaca Rust (in afara de mine si Mirel - care are sub 20h)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, nu cred ca ar avea succes. Iti trebuie un om care are destule ore in Rust incat sa stie de ce are nevoie un server si, cel mai important, sa stie sa le implementeze. Din cate stiu nu e nimeni pe comunitate care joaca Rust (in afara de mine si Mirel - care are sub 20h)

Nu am cu cine juca rust.Singur e plictisitor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA. Trebuie gasite alte jocuri. Cu Rust-ul nu o sa mearga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propunere respinsa, comunitatea nu are destui jucatori de Rust , iar al doilea motiv este acesta:

 

 

 

A explicat Codrin de ce sa nu iti faci server de Rust. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...